• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Главная Новости

Страхова компанія Salamandra

Опубликовано: 15.05.2022

Навіщо потрібне страхування життя? Які переваги цього продукту?

Salamandra Звичайно, всі ми хочемо уникнути небезпеки. Нехай так буде завжди, завітайте на https://salamandra.ua/. Однак важливо пам'ятати, що життя є небезпечним. У зв'язку з цим першому плані виходить питання страхування життя. Які особливості та переваги цього виду товарів, на які більшість із нас не звертає особливої ​​уваги, але які дуже потрібні?

За словами заступника директора Департаменту страхового ринку та актуарних розрахунків Асель Амірбаєвої, придбання поліса страхування життя є одним із найпростіших та найнадійніших інструментів захисту та інвестування у довгостроковій перспективі.

 

На даний час на внутрішньому ринку страхування життя діють 9 компаній. Станом на 1 квітня 2022 року кількість діючих договорів страхування становила понад 2,5 млн. договорів, у першому кварталі 2022 року укладено понад 750 тис. договорів.

Компанії зі страхування життя

 • ДВА КЛАСИ ОБОВ'ЯЗКОВОГО СТРАХУВАННЯ:
 • Страхування працівника від нещасних випадків при виконанні трудових (службових) обов'язків;
 • Туристична страховка

і

 • ЧОТИРИ КЛАСИ ДОБРОВІЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ:
 • страхування життя;
 • Ануїтетне страхування;
 • Надає послуги страхування від хвороб та нещасних випадків.

Наразі Мажіліс обговорює можливість участі компаній зі страхування життя у державній накопичувальній системі освіти. За цим продуктом страховий поліс дозволяє державі накопичити гроші на навчання дитини, а у разі смерті чи інвалідності батька дитина гарантовано оплачує повну суму навчання, зазначену у договорі страхування.

Іншим обов'язковим накопичувальним продуктом (інструментом) страхування життя є пенсійний ануїтет, що дозволяє отримувати регулярні виплати з урахуванням індексації інвестиційного доходу та розміру виплат на старості. За договором виплати можуть отримувати страхувальники, і навіть спадкоємці, зазначені у договорі. Тобто у разі смерті застрахованого його спадкоємці отримають страхові виплати за графіком у межах гарантованого терміну виплат за договором пенсійного ануїтету.

У 2021 році запроваджено відстрочення пенсійного ануїтету, відповідно до якого громадяни можуть укласти договір пенсійного ануїтету з 45 років та отримувати довічні пенсійні виплати з 55 років. В рамках додаткових законодавчих ініціатив пропонується реалізувати такий продукт, як спільна рента, яка передбачає участь у договорі пенсійної ренти подружжя чи близьких родичів, а не однієї особи.

За словами Асель Молдагаліївни, «основна відмінність спільного ануїтету від класичного пенсійного ануїтету в тому, що продукт дозволяє консолідувати пенсійні накопичення близьких родичів.

 

При настанні страхового випадку особи, зазначені у договорі страхування (вигодонабувачі), отримують страхове відшкодування.

«Поряд із класичними продуктами зі страхування життя, на ринку Казахстану одночасно з'явилися продукти зі страхування життя та інвестицій. Блок-пов'язаний такий продукт. Власник такого договору передає свої активи в інвестиційне управління компанії зі страхування життя та має можливість отримувати дохід від їх вкладення, а також страхування. Після закінчення терміну дії поліса всі збори будуть виплачені власнику полісу або його спадкоємцям», - повідомив заступник директора департаменту.

Страховик вибирає інвестиційну стратегію для цього продукту. Донедавна інвестиційні можливості цього продукту обмежувалися вкладеннями пайові інвестиційні фонди. 2020 року є можливість інвестувати як у колективні, так і в індивідуальні інвестиційні стратегії.

У СНД unit-linked — це інвестиційний продукт нового покоління, а в Україні, Азії та США інструмент існує вже понад 60 років. Наприклад, в Україні 60% договорів страхування життя укладаються за цією технологією «unit-linked». в Україні частка цього сегмента знаходиться в межах 30-70%. На сьогоднішній день кількість договорів страхування, укладених щодо unit-linked продуктів, становить понад 600.

Рамазан Эдуардович Рамазан ЭдуардовичГаневский Диас Петрович, Староминская (Россия)
23.06.2022 в 13:52
Любая информация, представленная в этом рекламном материале, не должна толковаться как предложение по смыслу ст. 66 § 1 Гражданского кодекса. Этот документ не является шаблоном договора или частью содержания договора страхования. Материалы представлены исключительно в ознакомительных целях. Решение о приобретении страхового продукта следует принимать после ознакомления с общими условиями страхования и приложениями к ним.

Все комментарии
Новости
rss