• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Бухгалтерські послуги в Харкові | Бухгалтерський супровід бізнесу

 1. Бухгалтерські послуги в Харкові
 2. Послуга бухгалтерського супроводу в компанії «Делароса» включає в себе:
 3. Пакет послуг бухгалтера «Середня організація»
 4. Недостатній професійний досвід найманого бухгалтера
 5. Невиправдані витрати на утримання штатного бухгалтера.
 6. Компанія «Делароса» надає послуги бухгалтерського супроводу в Харкові і в Харківській області, що дуже...
 7. Так само своїм клієнтам ми пропонуємо:

Компанія «Delaros» своїм клієнтам пропонує бухгалтерські послуги в Харкові по супроводу бізнесу1

Компанія «Delaros» своїм клієнтам пропонує бухгалтерські послуги в Харкові по супроводу бізнесу1.

Не залежно від того, яку організаційно-правову форму і види діяльності має бізнес, його власник зобов'язаний вести бухгалтерський облік всіх операцій, які здійснюються в господарській діяльності підприємства.

Із загостренням фінансової кризи в Україні все більше число компаній і підприємців звертається за послугою бухгалтерського супроводу бізнесу в Харкові

Бухгалтерське обслуговування підприємств в Харкові і Харківській області останнім часом користується великим попитом серед представників бізнесу. І це не випадково, адже бухгалтерський супровід бізнесу - це запорука його стабільної і фінансово вигідною роботи.

Бухгалтерські послуги в Харкові

Бухгалтерські послуги, які надає наша компанія, - це найбільш ефективний і стабільний механізм делегування бухгалтерських процесів і операцій досвідченому експерту в області бухгалтерії та економічної діяльності підприємств.

Чому варто замовити послуги бухгалтера у нас?

Ми не хворіємо і не йдемо у відпустку, за нас не потрібно платити податки.
Ми завжди в курсі останніх змін законодавства
Ми не вчимося на Вашому бізнесі, ми - професіонали

Послуга бухгалтерського супроводу в компанії «Делароса» включає в себе:

 • Вивчення специфіки, документообігу і структури підприємства, здійснення складання необхідної в конкретному випадку звітності.
 • Ведення бухгалтерської звітності (це нарахування податків, зборів та виплат, згідно всіх статей фінансової діяльності, а так само розрахунок заробітної плати)
 • Складання та подання зовнішньої звітності до податкової та державну службу статистики.
 • У разі втрати первинної звітності надаємо бухгалтерські послуги відновлення документів.
 • Оформлення звітної документації на основі наявних первинних документів.
 • Формування податкової та бухгалтерської політики Вашої компанії.

Ми пропонуємо наступні пакети бухгалтерського супроводу:

Пакет бухгалтерського обслуговування «Приватний підприємець»

Пакет включає:

 • 10 операцій
 • до 5 найманих працівників
 • здача звітності
 • нарахування заробітної плати
 • ведення книги доходів

Пакет послуг бухгалтера «Середня організація»

Пакет включає:

 • до 20 операцій в місяць
 • до 10 найманих співробітників
 • здача звітності
 • нарахування заробітної плати

Бухгалтерські послуги (аутсорсинг) як альтернатива штатного бухгалтера

Чому вигідно перекласти функції штатного бухгалтера на аутсорсинг (бухгалтерські послуги) компанії «Проф бізнес груп" Delaros »?

Незаперечно, що бухгалтерське обслуговування бізнесу - це досить складний і дуже відповідальний процес, від якості і правильності якого безпосередньо залежить результат економічний діяльності підприємства, правильність ведення документообігу та його відповідність чинному законодавству.

Недостатній професійний досвід найманого бухгалтера

Найчастіше, зі штатним бухгалтеру буває складно освоїти ті чи інші нюанси, пов'язані з діяльністю підприємства, і на їх вивчення та прийняття рішення може бути витрачено додатковий час. Говорячи іншими словами - Ваш співробітник вчиться на Вашому бізнесі. А в суворих сучасних умовах ведення бізнесу навіть мінімальна пауза в динамічному середовищі конкурентів і втрата такого дорогого для бізнесу часу - категорично не припустима. Але недосвідченість співробітника - це не єдиний підводний камінь, який може очікувати Вас як власника бізнесу.

Невиправдані витрати на утримання штатного бухгалтера.

Власнику бізнесу необхідно звернути увагу на те, що витрати, пов'язані з утриманням та обслуговуванням штатного співробітника, не завжди є доцільними і виправданими. Це і обладнання робочого місця, і надання штатному співробітникові дорогої спеціалізованої літератури. А так же несення витрат пов'язаних з соціальним пакетом. При всьому при цьому Ви як власник бізнесу не можете бути впевнені в істинному професіоналізмі кандидата, який не несе особистої відповідальності за результат виконання своїх робіт.

Оплата послуг штатного бухгалтера підприємства фактично проводиться за проведене ним в офісі час, за великим рахунком, незалежно від обсягу виконаних робіт, а при замовленні послуги «Бухгалтерський супровід бізнесу» у нас, Ви оплачуєте конкретний обсяг робіт, який був виконаний для Вашого підприємства.

І що важливо - на Вас і Ваш бізнес буде працювати не один фахівець, а ціла команда професіоналів і експертів конкретних областей, що дає гарантію оперативного і правильного вирішення завдань.

Компанія «Делароса» надає послуги бухгалтерського супроводу в Харкові і в Харківській області, що дуже зручно для регіональних клієнтів.

Бухгалтерське обслуговування бізнесу включає в себе широкий спектр послуг, які дозволяють чітко і грамотно побудувати роботу бухгалтерії. Компанія «Делароса» надає своїм клієнтам послуги з бухгалтерського обслуговування і супроводу бізнесу. Ми надаємо бухгалтерські послуги в Харкові для бізнесу будь-якої з систем оподаткування та різних видів діяльності.

Співробітники нашої компанії - це висококласні фахівці і справжні експерти своєї справи.

Специфіка роботи в компанії побудована таким чином, що рішення задач того чи іншого клієнта завжди має тільки індивідуальний підхід.

Не існує двох однакових підприємств, кожне має свої нюанси роботи і потреби. Ми не працюємо шаблонно, ми переконані, що розробка індивідуальної схеми надання бухгалтерських послуг для кожного клієнта дозволяє домогтися максимального результату за найкоротші терміни і значно мінімізувати витрати.

Фахівці компанії «Delaros» в своїй роботі використовують новітні і найбільш функціональні програмні продукти і кращі довідково-правові системи, що дозволяє нам завжди перебувати в курсі всіх законодавчих новин і змін. Наші бухгалтера працюють без затримок, здача звітності завжди проходить точно в строк.

Компанія Prof business group «Delaros» своїм клієнтам гарантує вищий професіоналізм при наданні послуг бухгалтерського обслуговування і абсолютну конфіденційність щодо використовуваних в роботі динячих.

Для того щоб замовити послугу бухгалтерського супроводу бізнесу або отримати консультацію фахівця Вам необхідно звернутися в наш офіс

Так само своїм клієнтам ми пропонуємо:

Юридичні послуги та консультації;

Послуги маркетингові, реклама в мережі інтернет;

Дизайн корпоративної поліграфії;


Дизайн корпоративної поліграфії;

Чому варто замовити послуги бухгалтера у нас?
Новости