• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

7 рад бухгалтера новачкам

У вас є вища освіта і ви бухгалтер, вітаю, вас візьмуть на роботу, з розпростертими обіймами
У вас є вища освіта і ви бухгалтер, вітаю, вас візьмуть на роботу, з розпростертими обіймами. Бухгалтера всюди потрібні, бухгалтера всюди важливі.

Уявімо, що ви влаштувалися в звичайне ТОВ і вам призначили гарну заробітну плату. В обов'язок буде входити: ведення первинної документації, організація касової дисципліни, контроль за рухом матеріальних засобів, здача звітності. Для того щоб бути цілком компетентним бухгалтером ви повинні знати як відбувається відкриття ооо , Тому що власник фірми може запланувати відкриття нових філій або поділ фірми, і ви повинні бути досить компетентні, щоб допомогти йому в цьому.

Але це все не складно, скажете ви, нас цьому вчили в інституті. Насправді, коли бухгалтер-початківець приходить перший раз на роботу і приступає до своїх обов'язків, то він відчуває, м'яко кажучи, шок. З чого почати? Це вічне питання турбує великі уми бухгалтерів-початківців. А почати ось з чого.

Перший робочий день. Ви займаєте своє робоче місце. Шок.

 1. Не треба бояться, почати раджу з чашечки кави, ну або з іншого звичного вам напою. Так ви прийдете в себе і згадайте як вас звуть. Згадайте, що ви бухгалтер і вас цьому вчили.
 2. Після того як прийшли в себе, вам доведеться вивчити дану організацію: чим займається, яке рухоме і нерухоме майно має. Необхідно познайомитися з керівником, якщо вас допустять до тіла і відразу ж пояснити йому, що ви - друга людина в організації, ви ведете облік його матеріальних засобів, а значить повинні все знати, чим зайнятий і що має намір робити, які у нього, так би мовити , бізнес-план або особистий фінансовий план . Ваш роботодавець буде дуже здивований, але без взаємної згоди у вас нічого не вийде в роботі. Захотів він купити товар - оформляєте прибутковий документ, захотів продати - витратний. Треба йому зняти гроші з рахунку - запитаєте на які цілі, потім треба авансовий отчётік зробити. Поклав дженежку на рахунок - запитаєте, навіщо і де взяв, а то може бути треба договорчік позики зробити.
 3. Потім вам треба подивитися наказ про облікову політику, адже до вас же хтось працював і займався бухгалтерією. Ах, немає такого наказу? - Ну, тоді вам треба його скласти в першу чергу. До речі, під час податкової перевірки, цей документ варто під номером один. Так що вам доведеться займатися складанням цього наказу. Нічого страшного, просто згадайте план рахунків і все.
 4. Програму, з якої працював колишній бухгалтер ви знаєте, нічого страшного, що ви нічого не зрозуміли в журналі проводок або в журналі господарських операцій - це не ваша вина. Треба б зробити ревізію документів, тому що за все що зробив колишній бухгалтер відповідати вам і перед керівником, і перед податковою інспекцією.
 5. Податкову інспекцію боятися не треба. Там теж люди працюють і у них теж є свої генерали. Зазвичай, роботодавці сильно переживають, коли отримують листи з податкової інспекції, але не треба панікувати. Все буде добре. Перш ніж розкрити лист-щастя, заспокойтеся, відкрийте очі і включіть голову і все. Успіх у вас в кишені. Там може бути просто привітання з 8 березня, а не вимога якесь.
 6. Якщо ви отримали таки вимога, вам треба його виконати протягом 5 днів і перший день починається з наступного дня, так що подумайте про це завтра.
 7. Ну, і наостанок. Будьте завжди в гарному настрої, в зачісці і в макіяжі, тільки не робіть бойову розмальовку, це не подобається роботодавцям і податківцям. Дуже корисно стежити за рівнем мотивації , Тому що слабо мотивований працівник, як правило, менш затребуваний ніж мотивовані й цілеспрямовані колеги.

Удачі вам і починайте працювати!

Відео.
Для закріплення матеріалу, рекомендую подивитися відео, в якому досвідчений бухгалтер з 14 річним досвідом дає поради бухгалтерам-початківцям.

З чого почати?
Ах, немає такого наказу?
Новости