• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Золоті ексклюзивні браслети в Києві - купити ювелірні прикраси з дорогоцінних металів

  1. Кращі подарунок і покупка - ювелірні браслети Сьогодні в асортименті інтернет магазину «Планета золота»...

Кращі подарунок і покупка - ювелірні браслети


Сьогодні в асортименті інтернет магазину «Планета золота» можна знайти найрізноманітніші прикраси з дорогоцінних металів, в тому числі і ювелірні браслети на руку.
Дана категорія товарів включає в себе вироби як для чоловіків, так і для жінок. У чому відмінності чоловічих і жіночих варіантів
Жіночі браслети - красиві і тонкі, в той же час, як чоловічі масивні. Є й універсальні варіанти, які ідеально підійдуть для обох статей.
Інтернет магазин «Планета золота» пропонує покупцям придбати найрізноманітніші моделі, як в роздріб, так і оптом. Обов'язково потрібно вказати, що ціна на чоловічі і жіночі моделі істотно відрізняються - в силу масивності, чоловічі браслети володіють великою вагою, тому й коштують дорожче. Однак жіночі часто інкрустуються дорогоцінними каменями, що також впливає на вартість.
Київ, як і вся Україна, можуть з легкістю замовити вподобаний виріб і воно прибуде в найкоротші терміни. Купити можна будь-браслет, представлений на сайті.

Розкішні золоті браслети ми зібрали для вас в цьому розділі каталогу. Це оригінальні прикраси, призначені і для прекрасних дам, і для сильної статі. Витончені і брутальні, з підвісками і дорогоцінним камінням, ці аксесуари просто незамінні, коли хочеться зробити образ завершеним, стильним, особливим. Браслет - найпростіший спосіб привернути увагу до витонченості жіночого зап'ястя і підкреслити високий статус чоловіка.

Браслет - найпростіший спосіб привернути увагу до витонченості жіночого зап'ястя і підкреслити високий статус чоловіка

Які ще існують відмінності між браслетами


Говорячи про браслети, варто відзначити, що існує маса критеріїв, за якими можна відібрати браслети в окремі групи. Наприклад це:
Тип і вид плетіння; Якщо браслет складається з ланок, то форма і розмір ланки; Наявність у виробі дорогоцінних каменів, або використання інших матеріалів. Наявні сьогодні типи плетіння на увазі величезний асортимент - можна придбати браслети будь-якого виду, розміру, ваги і т.д. Який браслет вибрати - залежить суто від самого покупця і визначається тільки особисто його перевагами і смаком. Існують відмінності і по металу, з якого виготовлений браслет - одного тільки золота існує маса проб, але каталог браслетів з інтернет магазину «Планета золота» включає в себе і вироби з платини. Ще одним важливим пунктом відбору браслета слід назвати колір - навіть золото може бути звичним жовтим або червоним, білим. Ідентичні за типом плетіння браслети, але виконані з металу іншого кольору виглядати будуть зовсім інакше. Існують браслети, основним матеріалом в яких виступають каучук або натуральні види шкіри. Купити браслет такого типу також має сенс - моделі прикрашені золотом, можуть бути інкрустовані дорогоцінними каменями. Існує і окремий тип браслетів - вартові. Вони призначені виключно для носіння з годинником, є не тільки прикрасою, але практичною деталлю, без яких носити на руці годинник просто неможливо.

В інтернет-магазині «Планета Золота» - неймовірне розмаїття браслетів! У нас є і зачарували весь світ моделі Пандора з золота, які ви зможете прикрасити Шарм на свій розсуд, і лаконічні варіанти з каучуку. Окремо варто відзначити браслети для годинників з благородного металу, здатні гідно доповнити дорогий хронометр. Незвично і стильно виглядають вироби з комбінованого золота - білого та жовтого, зі вставками з емалі, дорогоцінними каменями - діамантами, топазами, циркону, сапфірами. Уваги також заслуговують варіанти з ебеновим деревом і шкірою - вони поєднують в своєму дизайні краще, що дає природа, вигідно виділяючи натуральність і преміальність матеріалів.

Якщо серед усього різноманіття виробів ви не знайшли те, що шукали, ми виготовимо для вас прикраса на замовлення. Наші майстри також пропонують вам можливість видозмінювати представлені моделі браслетів на свій смак: міняти колір золота, вид каменю, розмір. Ми відправляємо замовлення по всій Україні, а також надаємо послугу міжнародної доставки в Москву, Санкт-Петербург, Мінськ. Співпрацювати з нами вигідно і зручно, запрошуємо за покупками!

Новости