• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Жіночий золотий браслет на руку

Золото у багатьох народів з давніх-давен вважалося символом сонця, багатства і влади. Представниці прекрасної статі люблять цей метал за його пластичність, можливість створювати з нього прикраси. Сережки із золота відтіняють колір обличчя, очі роблять більш виразними, кольє підкреслить красу плечей і шиї, а жіночий золотий браслет на руку додасть зап'ясть ніжності і вишуканості.

Браслетами прикрашають себе і чоловіка, і жінки, правда, в наш час цією прикрасою практично безроздільно заволодів жіноча стать. Якщо дівчина носить годинник, то браслетик надягають на праву руку, а якщо немає - то можливі будь-які варіанти. Не рекомендується носити браслет і годинник разом.

Юним дівчатам і жінкам з худенькими зап'ястями краще відповідають браслетики тонкого плетіння. Власницям повних рук варто придивитися до великих браслетів з різними підвісками.

Розповімо трохи про види плетіння, що застосовуються для створення жіночих золотих браслетів на руку:

 1. Лав - являє собою тонкі витончені петельки, схожі на сердечка.
 2. Венеціанське плетіння - є дуже міцним і лаконічним, складається з прямокутних петель. Може використовуватися як поодиноко, так і в масивних прикрасах, і в прикрасах з камінням.
 3. Бісмарк - найнадійніше плетіння, є універсальним, підходить і чоловікам, і жінкам. Складаються з подвійного ряду кілець.
 4. Якірне - складається з плоских ланок, розташованих перпендикулярно один до одного. Такий вид плетіння краще виглядає на молоді, хоча є універсальним.
 5. Серпантин - тонке плетіння, витончені звивисті лінії, щільно пригнані один до одного. Кращий варіант для жіночих прикрас.

Кращий варіант для жіночих прикрас

Купуючи жіночий золотий браслет на руку, потрібно відштовхуватися від того, що є у вашому гардеробі. Прикраса має доповнювати образ, гармонійно вписуючись в стиль.

Крім власних уподобань слід враховувати такі рекомендації:

 • браслет вільно лежить на руці;
 • обручі носять тільки по кілька штук, від трьох і більше. Слід вибирати обручі в єдиному стилі і в гармонії один з одним. До широкого обруча важко підібрати додаток, а обручі з декором з каменів слід носити трохи вище зап'ястя, тому необхідно підібрати правильний розмір.
 • браслети середньої товщини прекрасно підходять усім, а тоненькі - тільки струнким з красивими руками.

браслети середньої товщини прекрасно підходять усім, а тоненькі - тільки струнким з красивими руками

Важливо врахувати причину, по якій ви хочете купити жіночий золотий браслет на руку. Наприклад, ви припускаєте завжди носити його як прикрасу - краще вибрати класичний варіант, вишуканий, строгий, без зайвого декору. Якщо ж ви підбираєте браслет для урочистого випадку, то можна вибрати прикрасу з камінням, емалевими вставками, різними підвісками, інкрустацією.

Зараз стають все більш актуальними прикраси з напівдорогоцінного каміння - гематитом, опалом, аметистом, гранатом, цитрином і т. Д. Колірна гамма таких виробів дуже різноманітна, можна знайти підходяще прикраса для будь-якого наряду.

Для ділових жінок краще підбирати прикраси з білого золота, що відрізняються строгістю форм, бажано без каменів і різних вставок. Дівчатам і молодим жінкам можна вибирати будь-які прикраси, але найкраще - браслетики з кольоровими емалевими вставками і інкрустаціями, а також з напівдорогоцінним камінням. Жінкам у віці добре підійдуть прикраси з діамантами і ін. Дорогоцінним камінням.

Дизайнери пропонують нові рішення - носити по кілька браслетів на одній ручці, поєднувати їх з різних матеріалів, носити браслети з ефектними підвісками і талісманами. Підвіски можливі самих різних розмірів і форм, виконані з різних матеріалів: дорогоцінні й напівкоштовні камені, стрази, сердечка, знаки зодіаку, фігурки тварин і т. П.

П

Купуючи жіночий золотий браслет на руку перевірте, чи витримає ланцюжок все підвіски. Переконайтеся в міцності вироби і продумайте образи, в які ви впишете свій золотий браслет.

Про те, як правильно вибрати ювелірний браслет, а також, як його носити, дізнаєтеся з відеоролика:

Оцініть статтю:

[Всього голосів: 9 | Середня оцінка: 2.7]

Новости