• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Xiaomi Mi Band 2 - зарядка фітнес браслета і її нюанси

 1. Комплектація
 2. Перевірка заряду
 3. спосіб перший
 4. спосіб другий
 5. Як відбувається зарядка Mi Band 2
 6. тривалість
 7. висновок

Якщо ви хочете придбати фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 1s або його другу версію або тільки-тільки його купили, то, швидше за все, у вас виникне закономірне питання: як його заряджати? Деякі користувачі стикаються з подібними труднощами на перших порах знайомства з трекером, адже звичних роз'ємів для зарядки, які ми бачимо в інших гаджетах, тут немає. У даній статті ми розповімо вам, як відбувається зарядка Xiaomi Mi Band 2 і що робити, якщо трекер Неможливо зарядити телефон.

У даній статті ми розповімо вам, як відбувається зарядка Xiaomi Mi Band 2 і що робити, якщо трекер Неможливо зарядити телефон

Комплектація

У коробці з-під фітнес-браслета, крім нього самого, знаходиться гумовий ремінець, USB-кабель для зарядки і інструкція на китайському. Якраз через те, що керівництво до гаджету додається на китайській мові, багато користувачів не відразу можуть розібратися, як правильно здійснити зарядку браслета Xiaomi Mi Band.

Перевірка заряду

Через особливої ​​прихильності зарядних контактів, трекер заповнює заряд без участі гумового ремінця, що йде в комплекті. Для початку перевіряємо відсоток заряду на даний момент. Перевага першого способу полягає в тому, що тут навіть не потрібно підключати браслет до вашого мобільного телефону.

спосіб перший

Якщо ви не вносили додаткові настройки в Сяомей Мі Бенд 2, то відсоток заряду батареї легко перевірити натисканням на кнопочку біля дисплея. Для цього кілька разів тиснемо на сенсорну клавішу біля екрану браслета до тих пір, поки не дійдемо до іконки заряду.

спосіб другий

Даний спосіб буде працювати, якщо у вас на смартфоні вже встановлено додаток Mi Fit і воно синхронізовано з трекером. Якщо немає, то попередньо завантажуємо його на телефон, реєструємо новий акаунт або вводимо логін і пароль від вже існуючого, заповнюємо анкету і виробляємо синхронізацію пристроїв через Bluetooth.

Після того як всі необхідні дії виконані, заходимо в програму і натискаємо на кнопку «Профіль» в самому низу екрану. Навпаки назви браслета ви побачите рівень заряду, що відображається в процентах.

Як відбувається зарядка Mi Band 2

Для початку потрібно витягти капсулу трекера з ремінця і знайти збоку два контакти. Потім вставляємо її в спеціальний роз'єм на другому кінці шнура USB контактів було спрямовано всередину. У Xiaomi Mi Band 2 зарядний йде в комплекті. Важливо, щоб контакти капсули щільно прилягали до контактів шнура. В іншому випадку девайс зарядиться.

Після цього вставляємо залишився вільний кінець кабелю в USB-порт на комп'ютері або ж в спеціальний «кубик», а його - в розетку. Тепер браслет заряджається. До повного заряду потрібно лише почекати кілька годин!

До повного заряду потрібно лише почекати кілька годин

тривалість

Від 0 до 100% девайс заряджається приблизно 2 години. Тривалість може варіюватися в залежності від того, куди саме він буде підключений. Від розетки гаджет заповнить заряд швидше за все.

Після того як процес поповнення енергії буде завершений, користувач зможе побачити заповнений індикатор заряду батареї, натиснувши на кнопочку біля дисплея, як в першому способі. Як тільки ви переконаєтеся, що зарядний пристрій зробило свою справу, можна сміливо від'єднувати трекер від шнура і вставляти назад в ремінець.

Корисна порада! У той момент, коли ви витягаєте капсулу з гнізда, обов'язково тримайте шнур не за провід, а за саме гніздо. Це забезпечить більш тривале збереження кабелю, що позбавить вас від зайвих незручностей і додаткових покупок.

Залежно від того, якими функціями Мі-девайса ви користуєтеся і як часто, тривалість автономної роботи може варіюватися від 2 тижнів до 1 місяця.

висновок

Рекомендуємо вам ретельно стежити за показником батареї Мі-трекера і не допускати повної розрядки капсули, так як це може призвести до швидким зносом акумулятора.

Новости