• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Вибираємо гаджети для спорту: фітнес-браслети, навушники для бігу та "розумна" скакалка

Зимові Олімпійські ігри в розпалі, а у Білорусі - перша медаль . За допомогою сервісів Яндекс.Маркет і KUPI.TUT.BY ми склали підбірку пристроїв, які допоможуть при заняттях спортом і дозволять залишатися в тонусі в незалежності від пори року.

Фітнес-трекери: Xiaomi Mi Band 2 і Garmin Vivosmart HR +

Xiaomi Mi Band 2, напевно, один з найпопулярніших фітнес-браслетів у білорусів. Апарат вміє визначати пройдену за день відстань, приблизно вважати витрачені калорії, а також проводити аналіз якості сну.

Апарат вміє визначати пройдену за день відстань, приблизно вважати витрачені калорії, а також проводити аналіз якості сну

Є також функція пульсометра. Правда повідомлень про перехід з однієї зони пульсу в іншу або перевищення верхньої / нижньої межі пульсу в браслеті немає.

Крім того, гаджет не дозволяє відстежувати пульс під час тренування в режимі реального часу на вбудованому OLED-екрані. Єдиний варіант - запустити спеціальний додаток на смартфоні і стежити за показниками на його дисплеї.

На наш погляд, Xiaomi Mi Band 2 - хороший варіант фітнес-браслета «на кожен день». До приємних додаткових функцій відноситься оповіщення про пропущені повідомленнях або дзвінках на підключеному смартфоні. До того ж, покупка Mi Band 2 не сильно вдарить по бюджету.

Пристрої Garmin в світі фітнес-браслетів - щось на кшталт Apple серед смартфонів. Модель Vivosmart HR + на відміну від апарату Xiaomi дає можливість стежити за пульсом під час тренування прямо на екрані браслета. До того ж, оптичний пульсометр відстежує пульс протягом всього дня.

До того ж, оптичний пульсометр відстежує пульс протягом всього дня

Garmin Vivosmart HR +

Крім того, в Vivosmart HR + точніше підраховує калорії і краще проводить аналіз якості сну. До плюсів пристрою також відноситься набагато більш просунуте додаток для смартфонів.

З додаткових «бонусів» виділяється GPS-модуль. З ним відстежувати фізичну активність виходить набагато точніше, ніж за допомогою одного датчика руху. З відносних недоліків - висока в порівнянні з апаратом від Xiaomi ціна.

браслет Healbe GoBe 2

На окрему увагу заслуговує фітнес-браслет Healbe GoBe 2. На відміну від більшості аналогів він вміє не тільки підраховувати пульс або кількість витрачених калорій, а й автоматично режимі відстежувати отриману з їжею енергію.

Подібне стало можливим завдяки датчику біоімпеданса, який посилає низько- і високочастотні сигнали через шкіру і вимірює динаміку позаклітинної рідини в організмі. З додаткових «фішок» апарата виділяється можливість стежити за водно-сольовим балансом в тілі, а також аналізувати якість сну, добову активність та рівень стресу.

З мінусів - дуже висока ціна.

Навушники для бігу: Samsung Gear IconX (2018) і JBL Reflect Fit

Навушники від Samsung розроблені спеціально для занять спортом і з'єднуються зі смартфонами через Bluetooth. У такому режимі їх можна використовувати як гарнітуру.

Samsung Gear IconX (2018). Фото: AKKet

Крім того, навушники можуть самостійно програвати музику без підключення до зовнішніх пристроїв. Приблизний час роботи Gear IconX від одного заряду становить сім годин.

Навушники також цілком здатні замінити фітнес-трекер - вони вміють розпізнавати ходьбу або біг підтюпцем, реєструють час тренування, пройдену відстань, а також кількість спалюваних калорій. Після вся зібрана інформація передається в додаток на смартфоні.

Після вся зібрана інформація передається в додаток на смартфоні

JBL Reflect Fit

JBL Reflect Fit - ще одна бездротова Bluetooth-модель. Приблизний час автономної роботи - вісім годин. Цікаво, що в вушні вкладиші вбудовані датчики відстеження фізичної активності та вимірювання пульсу, що дозволяє відмовитися від використання фітнес-браслетів.

Крім того, в шийну дужку встановлений вібромотор, який повідомляє про вхідні дзвінки та повідомлення зі смартфона. Навушники також можна використовувати в якості гарнітури для розмов. З додаткових плюсів - технологія швидкої зарядки (15 хвилин - годину роботи).

«Розумні» ваги: Xiaomi Mi Body Composition Scale і REDMOND SkyBalance 740S

Як і у випадку з фітнес-браслетами, «розумні» ваги від компанії Xiaomi - одні з найпопулярніших в своєму класі. За одне зважування вони здатні визначити не тільки масу тіла, але і вміст води, частку жирової, м'язової і кісткової тканини, а також розрахувати індекс маси тіла (BMI).

Xiaomi Mi Body Composition Scale. Фото: Oblako-msk

Порахувати це виходить за допомогою малопотужного електричного імпульсу, який проходить через тіло. Дані про вагу виводяться на дисплей у верхній частині корпусу апарату. Крім того, вся отримана інформація акумулюється і відображається в мобільному додатку на смартфоні.

Максимальне навантаження - 150 кілограмів, точність вимірювання - 50 грам. Гаджет працює від чотирьох батареєю типу ААА.

Гаджет працює від чотирьох батареєю типу ААА

REDMOND SkyBalance 740S. Фото: DNS

Конкуруюча модель від компанії REDMOND коштує трохи дорожче і працює від трьох батарейок ААА. Максимальне завантаження, як і в моделі від Xiaomi, становить 150 кілограмів. Точність вимірювання трохи нижче - 100 грамів.

В іншому «серезно» відмінностей практично немає. Смарт-ваги REDMOND можуть вимірювати вміст води, жирової тканини, м'язової і кісткової тканини в організмі людини. Є можливість синхронізації зі смартфонами на iOS і Android через спеціальний додаток.

«Розумна» скакалка Tangram Smart Rope

Скакалка може автоматично підраховувати кількість стрибків і відображати їх в реальному часі - при швидкому обертанні вбудовані в пристрій світлодіоди «прорисовують» силует цифр, які змінюються з кожним новим стрибком.

Приблизний час роботи від одного заряду - 36 годин. На підзарядку через порт microUSB йде близько двох годин. Крім того, вся зібрана інформація накопичується і передається в додаток на смартфоні. У продажу можна знайти скакалку декількох розмірів.

Дивіться всі характеристики і ціни «розумної» скакалки Tangram Smart Rope

Новости