• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

ТОП-5 кращих фітнес-браслетів за версією АЛЛО. Бюджет - 5000 грн

 1. зміст
 2. Sony SmartBand 2 (SWR12)
 3. Garmin Vivofit HRM
 4. Jawbone UP3
 5. Fitbit Charge 2
 6. Samsung Gear Fit 2

Фітнес-браслет - штука хороша. І модна! Зазвичай це і персональний тренер, і дієтолог, і спортивна соціальна мережа однодумців для потужної мотивації, навіть будильник, який навряд чи полетить в стіну при спробах вас розбудити. Найчастіше ще і стильний аксесуар, завершальний образ і дозволяє дізнатися про свій організм і своїх можливостях багато новенького.

Ми вже розглянули кращі недорогі моделі популярних фітнес-браслетів. Сьогодні - про пристрої іншого класу, які трохи дорожче, але на все сто виправдовують свою ціну. Завдяки цьому, власне, і змогли заслужити любов користувальницької аудиторії. Як і минулого разу, в цьому ТОПі фітнес-браслети розташовані в порядку зростання ціни. Ми починаємо.

зміст

 1. Sony SmartBand 2 (SWR12)
 2. Garmin Vivofit HRM
 3. Jawbone UP3
 4. Fitbit Charge 2
 5. Samsung Gear Fit 2

Читайте також:

Sony SmartBand 2 (SWR12)

Sony SmartBand 2 (SWR12) - аксесуар статусний Sony SmartBand 2 (SWR12) - аксесуар статусний. Річ брендовий, і вона напевно буде оцінена на належному рівні.

Sony SmartBand 2 (SWR12) є новим витком фітнес-трекер-творчості японців Sony SmartBand 2 (SWR12) є новим витком фітнес-трекер-творчості японців. Модель-попередниця - SmartBand (SWR10) - була, по суті, простим крокоміром з деякими додатковими функціями. інша, Sony SmartBand Talk (SWR30) , Ще й фітнес-гарнітурою ( відео огляд ), Як і Huawei Talkband B1 , Яка увійшла в наш ТОП кращих фітнес-браслетів до 1500 гривень .

До речі, теж відмінний вибір. Гаджет є в наявності тут . Його ключовою особливістю є наявність екрана. Однак Sony SmartBand 2 (SWR12) їм не забезпечили, зате датчиком серцевого ритму - так. Він працює в автоматичному режимі, регулярно вимірюючи пульс користувача.

Забігаючи наперед, згадаємо і про конкурентної моделі Jawbone UP3, яка теж є в нашому сьогоднішньому ТОПі «best of the best». Вона вимірює пульс в автоматичному режимі безпосередньо перед пробудженням користувача, тоді як Sony SmartBand 2 - шість разів на годину. Інакше кажучи, творіння Sony в більшій мірі є монітором серцевого ритму, ніж просто фітнес-трекером.

Що стосується роботи з повідомленнями, в цьому плані Sony SmartBand 2 (SWR12) поступається SMART-годинах і фітнес-браслетів з екраном. Гаджет під час вступу дзвінка вібрує.

Зате є сумісність з iOS, якої не могла порадувати старенька модель SmartBand (SWR10) Зате є сумісність з iOS, якої не могла порадувати старенька модель SmartBand (SWR10).

Також підвищився рівень захисту від пилу і вологи - до стандарту IP68 Також підвищився рівень захисту від пилу і вологи - до стандарту IP68. Крім того, фітнес-браслет обжився новим самозастегівающімся ремінцем без круглої кнопки-кріплення і новим ядром з трибарвним LED-індикатором.

Але найголовніше, звичайно, наявність пульсометра Але найголовніше, звичайно, наявність пульсометра. Sony SmartBand 2 (SWR12) дозволяє тримати руку на пульсі, на пульсі життя.

Модель доступна в двох кольорах -  чорної Модель доступна в двох кольорах - чорної

і  білої і білої .

і  білої

Ціна *: 1770-2300 гривень Ціна *: 1770-2300 гривень.

Garmin Vivofit HRM

З крутий автономністю в цілий рік! Працює фітнес-браслет від пари батарейок- «таблеток» CR1632.

При цьому Garmin Vivofit HRM, забезпечений датчиком серцевого ритму, стежить за користувачем 24 години на добу і сім днів на тиждень. Гаджет вважає зроблені кроки і витрачені калорії. Він відстежує рівень активності користувача протягом дня. Якщо Ви засиділися, Vivofit нагадає про це червоною смужкою на екрані, яка буде рости до тих пір, поки людина не почне рухатися.

У цьому зовні простому фітнес-браслеті укладені максимальні можливості, що багато чого варте. Він зручний і точний. Ще й в зарядці не потребує: просто працює і збирає статистику

Garmin Vivofit HRM поступово ускладнює завдання для виконання. Це гарантує все більш і більш вражаючі результати. Побачити повну картину свого прогресу можна після бездротової синхронізації з Garmin Connect (виконується натисканням однієї кнопки).

Іноді хочеться поділитися своїми успіхами з друзями-однодумцями, не виключено, що прагнучи перевершити їх спортивні досягнення. А це вже додаткова мотивація.

Крім того, Garmin Vivofit HRM контролює якість сну. А ще модель можна брати з собою в душ, не ховати її від дощу: конструкція водонепроникна.

Дизайн Garmin Vivofit HRM простий і лаконічний. Можна сказати, фітнес-браслет універсальний. забарвлення:

 • смарагдова ( Teal )

смарагдова (  Teal  )

Ціна * 2300 гривень Ціна * 2300 гривень.

Подивитися детальну інформацію та придбати Garmin Vivofit HRM .

Jawbone UP3

Це дуже симпатичний фітнес-браслет  без екрану Це дуже симпатичний фітнес-браслет без екрану .

Він стане вашим дієтологом і будильником в прагненні поставити вас на шлях  здорового способу життя Він стане вашим дієтологом і будильником в прагненні поставити вас на шлях здорового способу життя .

Він стане вашим дієтологом і будильником в прагненні поставити вас на шлях  здорового способу життя

Ми впевнені, що йому це під силу Ми впевнені, що йому це під силу. Модель вже має свою історію успіху і перемог. її анонсували ще в 2014 році.

Звичний набір датчиків з акселерометра і гіроскопа в Jawbone UP3 доповнюється двома сенсорами, здатними контролювати фізичний стан користувача Звичний набір датчиків з акселерометра і гіроскопа в Jawbone UP3 доповнюється двома сенсорами, здатними контролювати фізичний стан користувача.

Головною особливістю Jawbone UP3 є біоімпедансний датчики замість традиційних оптичних Головною особливістю Jawbone UP3 є біоімпедансний датчики замість традиційних оптичних.

Так, система контролю серцевого ритму грунтується на вимірі опору тканин тіла людини слабким електричним сигналам Так, система контролю серцевого ритму грунтується на вимірі опору тканин тіла людини слабким електричним сигналам. Як ми вже згадували, частота серцевих скорочень фіксується в момент пробудження користувача, коли він ще не встав з ліжка і не встиг спотворити показники ударною дозою кофеїну і фізичними навантаженнями. Через деякий час вибудовується графік, на якому відображені різкі зміни. А вони можуть свідчити про неполадки в організмі. Не нехтуйте цією інформацією.

Не нехтуйте цією інформацією

До речі, якщо говорити про пробудження, воно повинно бути легким, завдяки «розумній» будильнику гаджета До речі, якщо говорити про пробудження, воно повинно бути легким, завдяки «розумній» будильнику гаджета. Мультісенсорная система контролю якості відпочинку визначає чергування фаз глибокого і швидкого сну, фіксуючи їх тривалість. Вранці вона звітує користувачеві.

Вранці вона звітує користувачеві

Необхідний в боротьбі за гарну фізичну форму і лічильник калорій Необхідний в боротьбі за гарну фізичну форму і лічильник калорій. Дані вводяться як вручну, так і за допомогою сканера штрих-кодів. Після оцінки меню додаток аналізує, наскільки воно було корисним.

Причому враховуються не стільки калорії, як вміст поживних речовин Причому враховуються не стільки калорії, як вміст поживних речовин. Система пропонує скорегувати раціон.

Але Jawbone UP3 в першу чергу є саме трекером активності Але Jawbone UP3 в першу чергу є саме трекером активності. Гаджет фіксує всі рухи - і відразу ясно, коли потрібно посувати тілом.

Гаджет фіксує всі рухи - і відразу ясно, коли потрібно посувати тілом

Jawbone UP3 від одного заряду акумулятора (38 мАг) пропрацює близько тижня Jawbone UP3 від одного заряду акумулятора (38 мАг) пропрацює близько тижня. І це відмінний результат автономності.

І це відмінний результат автономності

забарвлення: забарвлення:

забарвлення:

Ціна * 2600 гривень Ціна * 2600 гривень.

Подивитися детальну інформацію та придбати Jawbone UP3 .

Fitbit Charge 2

Fitbit - це компанія, яка розуміє, що потрібно користувачеві Fitbit - це компанія, яка розуміє, що потрібно користувачеві. Вона знає, яка облямівкою повинна бути на блюдечку, як все правильно піднести. Тому в її пристроях все продумано, починаючи від дизайну і ергономіки і закінчуючи функціональністю.

Багато хто пам'ятає старенькі Fitbit Force і Fitbit Flex. І понеслася: Fitbit Charge з лаконічною функціональністю для широкої аудиторії, Fitbit Charge HR , Яка навчилася вимірювати пульс, Fitbit Charge 2, анонсований разом з Flex 2 в минулому році на виставці IFA .

Fitbit Charge 2, до речі, люди полюбили відразу, як тільки модель з'явилася в продажу. Будьте уважнішими - і ви неодмінно побачите людину з браслетом Fitbit на руці.

Варто сказати, що Fitbit Charge 2 так і не отримав пристойною захисту від води стандартів IP67 або IP68, тільки від бризок і поту Варто сказати, що Fitbit Charge 2 так і не отримав пристойною захисту від води стандартів IP67 або IP68, тільки від бризок і поту.

І цей факт підтверджує те, що славна сімейка Charge не призначена для підкорюють стихії екстремалів і спортсменів, зате підходить для повсякденного використання людям, які ведуть сидячий спосіб життя або просто бажаючим підтримувати своє тіло в тонусі І цей факт підтверджує те, що славна сімейка Charge не призначена для підкорюють стихії екстремалів і спортсменів, зате підходить для повсякденного використання людям, які ведуть сидячий спосіб життя або просто бажаючим підтримувати своє тіло в тонусі.

Втім, ми даремно відокремили від користувальницької аудиторії Fitbit Charge 2 спортсменів Втім, ми даремно відокремили від користувальницької аудиторії Fitbit Charge 2 спортсменів. Їм в моделі сподобається, наприклад, інтервальний режим, при якому вона пульсує, підказуючи, коли варто почати підхід або зупинитися. У роботі з «залізом» така функція виявиться вельми корисною. Ну і в кардиозоне улюбленого фітнес-клубу теж.

Крім того, щоб догодити спортсменам (і не тільки їм), виробник збагатив Fitbit Charge 2 особливою опцією. Це своєрідний гід по диханню Guided Breathing, що дозволяє підвищити ефективність тренування за допомогою нормалізації дихання. Стосується, як варіант, при переходах від тренування до відпочинку або для повної релаксації.

Гаджет кожні півхвилини моніторить серцевий ритм користувача Гаджет кожні півхвилини моніторить серцевий ритм користувача. Він стежить за тим, щоб той правильно дихав: не надто часто і не дуже глибоко.

У перший час навіть здається, що всі ці підказки не що інше, як справжня змова проти дихальної системи. Але після двох-трьох вправ все стає на свої місця.

Fitbit Charge 2 може все, що завгодно Fitbit Charge 2 може все, що завгодно. Так, фітнес-браслет вважає кроки і витрачені калорії, пройдену дистанцію, вимірює пульс. Він записує тренування і відображає повідомлення - ті ж вхідні дзвінки. Є невеликий монохромний екран. Він робить гаджет схожим на великі наручний годинник.

У режимі «Мультиспорт» Fitbit Charge 2 відстежує сім індивідуальних тренувань, включаючи ходьбу, біг і навіть йогу.

Від того, як ви будете використовувати гаджет, залежить його автономна робота. Зазвичай це близько п'яти-шести днів з безперервним вимірюванням пульсу. Гідний результат.

Залишилося сказати, що фірмовий додаток Fitbit сумісно з багатьма платформами, навіть ледь живий Windows Phone.

Інтерфейс простий. З новенького - режим Adventures ( «Пригоди»), що пропонує досягти позначки в 15 тисяч кроків в день. Не так вже це і легко, товариші. Тільки звикаєш до 10 тисячам кроків - рекомендації інших фітнес-трекерів і програм-шагомеров, як тут все 15! Рівно стільки ви б пройшли, гуляючи по одному з маршрутів Йосемітського національного парку, що в Каліфорнії.

До речі, а ви знали, що там знаходиться одна з найекстремальніших стежок До речі, а ви знали, що там знаходиться одна з найекстремальніших стежок? Чи не кожен наважився б на неї ступити.

Після досягнення «пішої мети» Adventures відкриває панораму місця, до якого користувач так завзято добирався Після досягнення «пішої мети» Adventures відкриває панораму місця, до якого користувач так завзято добирався. Ні, не вашої кухні з пельменями на вечерю, на жаль чи, можливо, на щастя.

Панорами знаходяться в розділі Landmarks ( «Пам'ятки»). І це не просто картинка, так би мовити, для галочки, а зроблене в режимі реального часу фото. Користувач тримає смартфон перед собою, відкриває знімок, крутить навколо своєї осі, споглядаючи краси, як варіант, Ніагарського водоспаду (краще дивитися з канадської сторони).

Той, хто добре попрацював, розім'явся, прогулявся - одним словом, вимотався, зазвичай без проблем засинає Той, хто добре попрацював, розім'явся, прогулявся - одним словом, вимотався, зазвичай без проблем засинає. Fitbit Charge 2 простежить за сном користувача і тихо його розбудить. Так-так, саме тихо, ненав'язливо вібруючи на зап'ясті. Дуже делікатний підхід, і не доведеться підхоплюватися в холодному поту, вириваючись з цупких обіймів Морфея. Та й той, хто лежить поруч людина залишиться задоволений: його не турбувати.

Правда, якщо вас вранці і дулом не розбудиш, навряд чи ненав'язливе дзижчання Fitbit Charge 2 допоможе вчасно дістатися на роботу. Тут би регулювання вібромотора передбачити ...

Втім, автор тексту нарешті зрозумів секрети бадьорого ранку: як легко прокинутися, потягнутися в ліжку, як в смачній рекламі кави, і почати активний день. Але про це не зараз, в інший раз, але обов'язково-обов'язково.

Fitbit Charge 2 випускається в трьох стандартних розмірах: S, M, L.

Змінюється тільки довжина ремінця, габарити модуля - немає Змінюється тільки довжина ремінця, габарити модуля - немає.

Вибрати модель: Вибрати модель:

Ціна * 4300 гривень Ціна * 4300 гривень.

Samsung Gear Fit 2

Це новинка минулого року Це новинка минулого року. Свою першу цікаву модель - фітнес-браслет із зігнутим екраном Samsung Gear Fit - виробник показав ще в 2014-му. Потім довго мовчав. Здавалося, що вирішив закрити проект, але в червні 2016 року Samsung явив світові крутий фітнес-браслет Gear Fit 2 з поліпшеною функціональністю і таким же зігнутим екраном. І це не просто якийсь екран, а справжнісінький Super AMOLED з діагоналлю 1,5 дюйма.

Забарвлень кілька:

 • класична чорна - для всіх-всіх

класична  чорна  - для всіх-всіх

 • насичена блакитна - для хлопчиків і тих, хто хоче до моря.

насичена  блакитна  - для хлопчиків і тих, хто хоче до моря

Завдяки автономному GPS, вирушаючи на пробіжку, можна залишити вдома свій  смартфон Завдяки автономному GPS, вирушаючи на пробіжку, можна залишити вдома свій смартфон . Гаджет відстежить кількість зроблених кроків і спалених калорій в режимі реального часу.

А ще проконтролює частоту серцевих скорочень і поділиться відомостями про прогрес активності користувача А ще проконтролює частоту серцевих скорочень і поділиться відомостями про прогрес активності користувача.

І розважить, звичайно І розважить, звичайно. Наприклад, улюбленою музикою через автономний музичний програвач.

Для збереження музичних композицій в Samsung Gear Fit 2 передбачено 4 ГБ постійної пам'яті Для збереження музичних композицій в Samsung Gear Fit 2 передбачено 4 ГБ постійної пам'яті. А ще можна міняти під настрій теми екрану.

Акумулятор фітнес-браслета характеризується ємністю 200 мАг Акумулятор фітнес-браслета характеризується ємністю 200 мАг. Заряджати пристрій потрібно раз в три дні. Якщо активно використовувати GPS і пульсометр, то частіше.

Ціна * 5000 гривень.

* Ціни вказані станом на 5 травня 2017 року.

До речі, а ви знали, що там знаходиться одна з найекстремальніших стежок?
Новости