• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

тату браслет

  1. татуювання браслет
  2. Тату браслет для дівчат - значення
  3. Де зробити тату-браслет?

Тату-браслет - стильний варіант прикраси для дівчат. Він являє собою неширокий стрічковий малюнок, який може красуватися на руці або нозі. Татуювання-браслет часто наповнена змістом, але в ряді випадків вона не несе інформації.

татуювання браслет

Тату-браслет - це, по суті, таке ж прикраса, як звичайний браслет, тільки його не потрібно знімати. Воно залишається з вами цілодобово, а якщо тату наколоти, а не промальовано, то і все життя. Частенько дівчата не хочуть висловлювати щось даними малюнком, тому не варто шукати в ньому глибинний сенс. Прикраса покликане прикрашати - дами просто вибирають милі, приємні для ока зображення і візерунки. Такими для багатьох є метелики, квіти, зірочки. В даний час такі тату в вигляді браслета модно доповнювати стразами і кристалами - це допомагає повсякденному татуюванні стати більш святковою.

Також часто можна побачити кольорові тату-браслети - веселка, гірлянда з троянд, тропічні фрукти навіть і не виглядають в чорно-білому форматі.

До речі, якщо ви не можете зважитися на справжню наколоти татуювання, то можна зробити браслет-тату хною. Хна проникає у верхній шар шкіри і тримає колір протягом двох-трьох тижнів. Дане рішення буде оптимальним для того, щоб оцінити глибину свого бажання наколоти браслет. Татуювання хною, до того ж, може стати гарною прикрасою на літо.

Тату браслет для дівчат - значення

Татуювання-браслет може містити літери, написи, символи, малюнки. Якщо ви хочете вкласти сенс свого тату, то необхідно знайти інформацію по символіці того чи іншого зображення.

Ініціали на татуюванні робляться, найчастіше, в пам'ять або на честь якого-небудь людини, загальновідомі фрази легко розшифровуються, особисті написи призначені тільки для близьких, мабуть, в них не варто навіть вникати. А ось символіка багатьох елементів може розкриватися досить просто:

  • туту-браслет у вигляді ланцюжка з хрестиком - це своєрідний оберіг, який повинен захищати людину від лихого ока, охороняти його від скверни, також таке тату говорить про любов до Бога;
  • метелики символізують тягу до вільної, красивою і легкого життя;
  • черепа нагадують про тлінність світу і про кінець життя, але в той же час такий малюнок - оберіг від смертельної небезпеки.

Якщо жінка відносить себе до будь-якої з субкультур , То сенс туту-браслета слід шукати саме в поглядах цієї культури.

Де зробити тату-браслет?

Тату у вигляді браслета, найчастіше, можна побачити на зап'ясті - місці, де традиційно носяться і звичайні браслети. З одного боку, таке татуювання всім видно, але, з іншого, вона абсолютно не буде вписуватися в офіційні луки в тому випадку, якщо на вас буде одяг з коротким рукавом. Варто задуматися над цим, якщо ви плануєте робити кар'єру в такому місці, де важливий певний весняний вид.

Більш терпимим варіантом може стати татуювання на передпліччі, яку завжди можна продемонструвати, надівши майку або купальник, про яку будуть знати близькі, але яку можна заховати від сторонніх очей.

Часто дівчата обирають тату-браслет на нозі . Таке тату, по-перше, не приваблює зайвої уваги, але все ж помітно для тих, хто хоче його побачити. Тату-браслет може розташовуватися не тільки на щиколотці, а й у верхній частині ноги. Крім того, поширені тату-браслети навколо шиї, навколо талії.

Де зробити тату-браслет?
Новости