• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Ремонт годинників своїми руками. - Як вкоротити браслет годин.

Як вкоротити браслет годин.

При покупці нового годинника ми часто стикаємося з тим, що браслет або ремінець годин не підходить нам за розміром, т. Е. Великий. Для того щоб вкоротити ремінець досить зробити отвір в ремінці на потрібній відстані. Як же вкоротити браслет? У більшості випадків браслет має два види регулювання. ПЕРШИЙ за допомогою пряжки (замка), ДРУГИЙ передбачає зняття ланок. Для того щоб зняти ланки з браслета треба знати кілька правил:

1. Знімати ланки з браслета необхідно симетрично, рівну кількість з кожного боку замку. Інакше замок буде розташовуватися не по центру зап'ястя руки а зміщений в одну зі сторін, що призведе до дискомфорту при носінні годин.

2. Існують лише кілька ланок які можна зняти. Зазвичай це 5-6 штук з кожного боку замку (залежить від розміру ланки, чим менше розмір ланки тим більша кількість передбачено).

3. Існує кілька видів кріплення знімних ланок - штифти які необхідно вибивати або видавлювати, гвинти які викручуються і шпильки які теж видавлюються.

Для регулювання браслета в малих розмірах використовують пряжку замку. Виймаємо вушко простим натисканням на видимий його ділянку і переставляємо в інший отвір (ближче до клямці). Не можна пересувати вушко з боку відкривання замка (засувки), це призведе до того що пряжка браслета буде постійно чіплятися за одяг і браслет буде растегівать.

У тих випадках коли регулювання за допомогою пряжки не допомагає доводиться знімати ланки. Якщо подивитися на внутрішню сторону браслета, можна побачити стрілки. Ці стрілки вказують напрямки видавлювання штифтів або шпильок. Ще один спосіб визначити напрям витискування це подивитися на браслет з торця, шпилька має форму складеної навпіл платівки. З одного боку площину рівна або має округлу форму, з іншого боку видно розріз (можна подумати що це шліца гвинта). Видавлювання штифтів відбувається якраз в ту сторону де розташований цей розріз. У вартових майстерень для видавлювання штифтів використовують спеціальні пристосування. У домашніх умовах можна обійтися без них.

Для того щоб видавити штифти в браслеті можна використовувати шило з сточеним гострим кінцем. Діаметр шила не повинен перевищувати діаметр отвору в якому знаходиться штифт. Щоб не поранитися під браслет необхідно підкласти дерев'яний брусок з засверленним в ньому отвором діаметром 4-5 мм. Поєднати штифт який будете видавлювати з цим отвором і зверху тиснути шилом. Замість шила можна використовувати Циганський голку або поламане свердло відповідного діаметру (1.5-2 мм.). В цьому випадку доведеться наносити удари молоточком.

Якщо браслет годин має знімні ланки які кріпляться за допомогою шпильок, визначити це можна подивившись на внутрішню сторону браслета

Якщо браслет годин має знімні ланки які кріпляться за допомогою шпильок, визначити це можна подивившись на внутрішню сторону браслета

(Ланки розташовані біля замку мають виїмки або пази з одного боку), то вкоротити його не складе труднощів. Досить за допомогою пінцета або викрутки вийняти ці шпильки, вставивши викрутку в паз ланки.

Досить за допомогою пінцета або викрутки вийняти ці шпильки, вставивши викрутку в паз ланки

Після того як ви знімете необхідну кількість ланок шпилькою сполучаєте браслет, прослідкуйте щоб шпилька трималася щільно і не випадала.

Як же вкоротити браслет?
Новости