• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Огляд фітнес трекера Mi Band 1S Pulse - технічні характеристики, відгуки. де купити.

  1. Пульсометр фітнес браслета Mi Band 1S Pulse
  2. Крокомір фітнес браслета Mi Band 1S Pulse
  3. Розумний будильник фітнес браслета Mi Band 1S Pulse
  4. Додаткові функції
  5. Технічні характеристики фітнес браслета Mi Band 1S Pulse

Останнім часом все більшої популярності набирають такі девайси, як фітнес браслети. Однак деякі люди ставляться до них скептично. Перша причина такого ставлення в тому, що більшість з тих функцій, якими наділені фітнес трекери можна реалізувати за допомогою сучасних смартфонів. Друга причина в тому, що деякий функціонал фітнес браслетів поки що далекий від ідеального. У цій статті я спробую відповісти на питання, навіщо потрібен фітнес браслет, виходячи з власного досвіду використання браслета Xiaomi Mi Band 1S Pulse.

Придбав я цей фітнес браслет півроку назад, практично відразу, як стартували його продажу в нашій країні. Чесно скажу, що спочатку купував його виключно через можливості вимірювання частоти серцевих скорочень. До цього я навіть і не дивився в бік фітнес трекерів без можливості вимірювання пульсу, оскільки не знаходив в них для себе ніяких корисних якостей. Забігаючи наперед, можу сказати, що завдяки Mi Band Pulse я змінив свою думку з приводу фітнес браслетів.

Почну з того, що пам'ятаючи про своє не завжди позитивний досвід покупок на Aliexpress, я спеціально чекав старту продажів Mi Band Pulse в нашій країні. В результаті, я купив браслет в січні 2016 Інтернет-магазині Citrus за 1000 грн (≈ 40 $). До слова, зараз його можна купити в роздробі практично вдвічі дешевше.
Прийшов браслет в такий акуратній упаковці.

Прийшов браслет в такий акуратній упаковці

Але після розпакування мене чекав невеличкий конфуз - виявилося, що інструкція до браслету була тільки на китайській мові. На щастя, в інтернеті можна без проблем знайти інструкцію російською до Xiaomi Mi Band 1S Pulse.

Для того, що почати використовувати браслет необхідно завантажити безкоштовний додаток Mi Fit , Яке є сумісним з версіями Android 4.3 і iOS 7.0 і вище, і відповідно з більшістю сучасних смартфонів. Правда, що стосується сумісності зі смартфонами тут є один важливий момент, який слід враховувати при покупці - браслет сумісний тільки з тими пристроями, на яких використовується технологія Bluetooth 4.0 і вище. Також, варто відзначити, що офіційного додатку для роботи з Windows Phone немає, але є додаток від сторонніх розробників для Windows Phone 8.1 і вище, яке називається Bind Mi Band . Так що використовувати фітнес браслет Xiaomi Mi Band 1S Pulse з Windows Phone також можна.

При першому запуску програми Вам потрібно буде створити свій Mi UI аккаунт. Після цього, Вам потрібно буде задати основні параметри програми - зокрема, на якій руці Ви будете носити браслет, і які додаткові функції будете використовувати.

Технічно фітнес браслет Xiaomi Mi Band 1S Pulse працює наступним чином - за допомогою спеціальних датчиків він збирає показники, а потім передає їх в додаток за допомогою Bluetooth. До речі, навіть якщо Ви носили браслет протягом всього дня, але Bluetooth при цьому не був включений, дані все одно будуть збиратися, а потім при першому ж підключенні браслета, вони будуть передані в додаток. Це дуже зручно.

Також непогано то, що є мінімальна можливість відстежувати дані в динаміці. Хоча, якщо чесно, я вважаю, що цю опцію можна доопрацювати і в плані функціоналу і в плані інтерфейсу. На сьогоднішній момент вона відверто кульгає.

Хочу пройтися коротко по основного функціоналу фітнес браслета Mi Band Pulse. Почну, мабуть, з тієї функції, заради якої я його і купував - з пульсометра.

Пульсометр фітнес браслета Mi Band 1S Pulse

Після розпакування браслета я провів перші тести цієї функції і був задоволений, оскільки результати були досить точні. Як перевірки я використовував електронний тонометр. Однак, відразу зауважу, що пульс вимірювався в стані спокою. Пізніше, коли я тестував цю функцію в фітнес клубі, після навантаження, результат вже не так радував. Я б сказав, що після значного фізичного навантаження (коли пульс досягає 150 ударів / хв) правильні дані при вимірюванні пульсу браслет показує через раз. Дуже часто він видає помилку ( «Неможливо виміряти») або ж показує свідомо невірні дані (наприклад, 74 удари / хв. Після активної пробіжки або жиму штанги). Можливо, це обумовлено тим, що, після фізичного навантаження перебуваючи в стані напруги важко виконати умови необхідні для коректного вимірювання пульсу (спокійно тримати руку з браслетом рівно під кутом 90 градусів, на рівні грудей).

Мені здається, що з-за того, що м'язи після навантаження знаходяться в напрузі, мою руку з браслетом трохи трясе і це може впливати на результат. До речі, тут потрібно також відзначити, що вимірювання пульсу відбувається тільки за запитом за допомогою натискання кнопки в додатку. Ще один неприємний момент полягає в тому, що при натисканні на кнопку «Виміряти пульс» після 5 секундної готовності запускається «прогрес бар» вимірювання і через кілька секунд екран смартфона гасне, тобто ви не бачите, коли вимір завершилося.

Правда, воно займає всього кілька секунд, але незручно навіть те, що вам потрібно натиснути на кнопку смартфона, щоб активувати екран і побачити результат. Я думав, що це вина мого смартфона, але ніякі зміни налаштувань екрану не допомогли, так що я роблю висновок, що це недоробка в додатку. До речі, я зробив висновок, що для того, щоб була велика ймовірність отримати точний результат вимірювання пульсу, необхідно щоб смартфон лежав на рівній поверхні, і натискати кнопку запуску вимірювання пульсу треба в такому положенні, не беручи його в руки. Крім цього, деякі користувачі також прийшли до висновку, що проблема при вимірюванні пульсу - не в самих датчиках, а в додатку. При цьому сам виробник рекомендує для отримання більш точних результатів вужче затягувати ремінець при вимірюванні пульсу.

Неприємно здивувало і те, що в додатку немає ніякого графіка динаміки пульсу. Самі дані останніх вимірювань виводяться у вигляді списку, але відобразити їх у графічному форматі можливості немає.

Самі дані останніх вимірювань виводяться у вигляді списку, але відобразити їх у графічному форматі можливості немає

Я вже не кажу про те, щоб відобразити динаміку пульсу за певні вибрані користувачем дати. Загалом, в плані звітів і аналітики додаток досить сире.

З огляду на вищесказане, я б оцінив пульсометр Mi Band 1S на «задовільно». Можливо, в майбутньому виробник допрацює свій додаток і тоді все буде набагато краще.

Крокомір фітнес браслета Mi Band 1S Pulse

Наступна функція - це крокомір. У додатку MiFit можна встановити мета - скільки кроків в день ви плануєте проходити. Браслет Mi Band вважає ваші кроки за день і інформує вас про те, чи досягли ви своєї мети. У додатку рекомендується встановлювати собі за мету в 8000 кроків, але насправді мета залежить від початкової фізичної підготовки користувача. Ось в цій статті на «лайфхакери» можна почитати про це Детальніше .

У випадку з крокоміром в додатку реалізований звіт у формі діаграми, на якому відображаються Ваші показники в динаміці.

У випадку з крокоміром в додатку реалізований звіт у формі діаграми, на якому відображаються Ваші показники в динаміці

Також Ви можете побачити скільки кілометрів ви пройшли за день і яке відсоток з них припадав на ходьбу, а який на біг. А це вже набагато цікавіші дані для оцінки. Ну а для тих, хто любить похвалитися реалізована функція шеринга своїх результатів в соціальні мережі ☺

В принципі функція шагомера реалізована в фітнес браслеті Xiaomi Mi Band 1S і додатку Mi Fit досить добре
В принципі функція шагомера реалізована в фітнес браслеті Xiaomi Mi Band 1S і додатку Mi Fit досить добре. Я перевіряв підрахунок кроків в режимі реального часу (йшов по вулиці тримаючи смартфон з відкритим додатком Mi Fit в руці і стежив за зміною кількості кроків на екрані) - все працює чітко. Так що браслет стане хорошим помічником для тих людей, яким необхідно регулярно займатися помірним фізичним навантаженням. Крім того, мені наприклад, подобається оцінювати пройдені мною відстані коли я їду на пішу екскурсію в інше місто або похід.

Розумний будильник фітнес браслета Mi Band 1S Pulse

Дуже популярна також функція «розумний будильник». Подібна функція раніше була реалізована в різних додатках смартфонах, але тут вона працює по-іншому. Фітнес браслет протягом вашого сну регулярно заміряє ваш пульс. Потім за результатами цих даних визначає, коли настає фаза швидкого сну, і будить вас за допомогою вібрації в найбільш підходяще і в той же час найбільш наближене час до того, яке ви встановили в будильнику. Теоретично це дозволить вам прокидатися в той час, який найбільш сприятливо для цього і відповідно відчувати себе набагато краще протягом дня. До речі, завдяки тому, що браслет вібрує, ви зможете прокидатися НЕ будя інших людей, які знаходяться з вами в кімнаті, що теж дуже корисно. Крім цього, ви можете стежити за фазами сну і робити висновки про те, наскільки здоровим є ваш сон (Хоча багато людей, які активно використовують цю функцію говорять про те, що і тут є свої похибки).
Дуже важливий момент в тому, що в останній версії додатка Mi Fit функцію розумного будильника чомусь прибрали. Тому тим, хто хоче користуватися цією функцією необхідно встановлювати старішу версію програми Mi Fit 1.8.
Скажу чесно, що спочатку я знайшов цю функцію досить корисною, і з досвіду використання мені здалося, що «розумний будильник» на браслеті Mi Band Pulse працює непогано. Однак буквально через тиждень використання я вирішив відмовитися від неї. Причина в тому, що під час сну браслет натирає руку і залишає сліди на зап'ясті. Не думаю, що це дуже добре. Але час від часу, я мабуть, все ж буду використовувати «розумний будильник»

Додаткові функції

В принципі, пульсометр, крокомір і розумний будильник - це три основні функції фітнес браслета Xiaomi Mi Band 1S Pulse. Але є також кілька додаткових, одну з яких я досить таки несподівано знайшов досить корисною для себе. Йдеться про повідомлення з інших додатків. У додатку Mi Fit ви можете вибрати до трьох додатків, повідомлення з яких Ви хочете отримувати на свій фітнес браслет. Працює це таким чином - коли на будь-яке з вибраних вами додатків приходить оновлення або повідомлення, браслет на руці починає вібрувати і блимати (зрозуміло, для цього потрібно, щоб він був підключений в цей час до смартфону по Bluetooth). Насправді це дуже корисно в тому випадку коли Ви перебуваєте десь на прогулянці, в громадському транспорті або в шумному місці, а ваш смартфон в цей час в кишені або в сумочці. Дуже часто, в таких випадках ви не чуєте дзвінка або сигналу прийшов повідомлення (дівчата підтвердять ☺). Браслет Mi Fit дуже добре вирішує цю проблему. Я, наприклад, налаштував себе на браслет повідомлення про вхідні дзвінки, про повідомлення з Skype і Facebook Messager і тепер постійно, коли виходжу в місто включаю з'єднання по Bluetooth і не пропускаю жодного важливого дзвінка або повідомлення. Якщо чесно, то я б сказав, що ця функція фітнес браслета абсолютно несподівано (я про неї навіть і не знав, коли купував його) стала найкориснішою для мене.

Крім цього, у браслета Mi Band є також функція розблокування екрану, але я їй не користуюся, тому що далеко не завжди ношу браслет на руці. До того ж у різних розумних блокувань є не тільки плюси, а й недоліки.

Технічні характеристики фітнес браслета Mi Band 1S Pulse

Також хочу зупинитися на деяких технічних характеристиках браслета. Що стосується акумулятора, то він тримає заряд досить довго - 40-50 днів. Для зарядки браслета необхідно вийняти капсулу з сенсорами з самого браслета, вставити її в спеціальний паз на шнурі і підключити до USB. До речі, я б не рекомендував дуже часто виймати і вставляти капсулу з браслета, тому що думаю, що це може розношувати браслет і привести до втрати капсули. Тим більше, оскільки заряд тримає довго, в цьому немає особливої ​​потреби.

Що стосується матеріалу самого браслета, він являє собою якийсь матеріал на основі гуми. Я в цьому не розбираюся, але на вигляд і відчуття - не особливо якісний. Це й не дивно з огляду на ціну. Зате сама капсула з сенсорами - дуже красива і відповідно виглядає браслет на руці досить добре.

Деякі люди цікавляться, чи можна плавати з браслетом Xiaomi Mi Band Pulse. Так ось, у браслета є захист від бризок води, тому приймати душ з ним можна, короткочасно пірнати під воду на глибину до 1 метра теж можна, але не рекомендується. На тривале перебування під водою браслет не розрахований.

В цілому я можу сказати, що фітнес браслет Xiaomi Mi Band 1S Pulse - це досить хороший і, головне, корисний девайс, з хорошим функціоналом і без значних глюків. А з огляду на його більш ніж доступну ціну, можна сміливо сказати, що він перевершує свої аналоги від більш відомих брендів. Тому якщо ви ведете більш-менш активний спосіб життя і захоплюєтеся технологіями, рекомендую придбати.

Новости