• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Огляд фітнес-браслета Jawbone Up4

 1. Дизайн
 2. Додаток і персональний тренер (Smart Coach)
 3. ефективність
 4. Установка сторонніх додатків
 5. Датчик серцевого ритму
 6. моніторинг сну
 7. Час роботи батареї
 8. висновки

Повноцінний огляд свіжого фітнес-браслета Jawbone Up4. Особливості дизайну самого гаджета і його ремінця, його основних функцій і фірмового додатка читайте всередині.

Як швидко змінюється сучасний світ! Ось здається що буквально вчора ми оглядали фітнес-браслет Jawbone Up3 , Як розробники вже встигли випустити наступну модель - Jawbone Up4. До слова, він вміє дуже багато - від вимірювання серцевих скорочень до можливості оплачувати покупки в магазині. Чи насправді його ціна виправдана, і чи буде він повністю відповідати всім очікуванням? Давайте розбиратися.

Дизайн

З естетичної точки зору, немає ніякої різниці між Jawbone Up3 і Up4. Обидва гаджета мають вигляд стильних браслетів, з п'ятьма металевими контактами з тильного боку (вони використовуються для вимірювання частоти ваших серцевих скорочень). На фронтальній поверхні пристрою розташовуються три LED-індикатора (для сну, активності і повідомлень).

Свій Up4 можна вибрати з двох існуючих варіантів: сріблястою моделі з поперечним, хрестоподібним орнаментом на лицьовій стороні, і моделі чорного кольору з паралельними діагональними лініями зверху. Для порівняння, Up3 має аналогічні забарвлення, плюс ще чотири додаткових: червоний, синій, золотий і зелений.

Застібка Up4 отримала кілька оновлену конструкцію, і в цілому стала трохи складніше. Щоб закріпити браслет на руці, ви повинні протягнути ремінець крізь вушко, і металеву заклепку. В принципі з часом до цього можна звикнути, але хотілося б, щоб в майбутньому розробники використовували більш практичні традиційні застібки, як в звичайних наручних годинниках.

Тепер до слова про захист. У компанії стверджують, що Up4 захищений від вологи, і цілком може пережити дощову погоду або похід в душ. Але в той же час, з ним не можна поплавати, тому перед цією справою його слід попередньо зняти.

Додаток і персональний тренер (Smart Coach)

Додаток від Jawbone залишається одним з найкращих фітнес-додатків в своєму роді. Його яскраві, барвисті і інформативні графіки, разом з додаванням функції персонального тренера, нададуть корисні поради для ведення правильного і здорового способу життя. До слова, ця функція мені запам'яталася своєю пропрацьованністю: вона охоплює найбільш важливі сфери нашого повсякденного життя - від простих порад по зарядці і фізичних вправах з ранку до дійсно корисної інформації про сон, і способах його поліпшення. При цьому будь-які повідомлення, нагадування і поради завжди цікаво читати, не обходиться і без невеликої частки гумору. Ось одне для прикладу: "Такі гормони, як окситоцин, які виділяються після сексу, допоможуть вам заснути набагато швидше."

ефективність

Я носив свій Up4 протягом тижня, і виявив, що він досить точно прораховував мої кроки і аналізував сон. Особливо мені сподобалася швидка синхронізація гаджета з моїм iPhone, і то, як він відстежує кожне моє дію. Наприклад, я з подивом помітив, що він сам автоматично, без будь-яких натискань на кнопки, відстежив початок моєї щоденної пробіжки, і включив лічильник пройденого шляху. Проте, тут він показав не дуже точні результати. За моїми особистими підрахунками, я пробіг приблизно 6 миль, але Up4 порахував на одну більше.

Тепер що стосується серцевого ритму. Мені довелося притискати браслет до руки досить-таки щільно, щоб датчики постійно контактували з поверхнею моєї шкіри. При цьому, після його зняття я не виявив ніяких неприємних слідів на моєму зап'ясті. До того ж, сам браслет відчувався досить приємно, і навіть під час сну я не відчував ніякого дискомфорту. Це, до речі, величезний плюс, адже я перепробував дуже багато звичайних аналогів, і залишився дуже задоволеним.

Установка сторонніх додатків

Одним з основних переваг Jawbone Up4, є його сумісність з великою кількістю громадських послуг і широким діапазоном додатків, в тому числі MyFitnessPal, Strava і Withings. Наприклад, ви зможете імпортувати з Withings інформацію про свою вагу в фірмовий додаток Up.

Ще один приклад: як і Misfit і Pebble , Up4 може підключитися до розумного термостата Nest, таким чином ви зможете знизити або підняти температуру у себе вдома в залежності від різних ситуацій.

Датчик серцевого ритму

На відміну від більшості інших фітнес-браслетів, Jawbone Up4 вимірює частоту серцевих скорочень по-своєму. Він посилає крихітний розряд електричного струму в шкіру, і на основі опору до нього різних тканин вашого тіла, обчислює кількість ударів серця в хвилину.

Браслет досить точно виміряв частоту моїх серцевих скорочень, але, на жаль, можливості подивитися на результати в будь-який зручний для себе час я не знайшов. Швидше за все він вимірює і зберігає дані тільки в певні проміжки часу протягом дня. Хоча розробники і стверджують, що це дозволить показати повнішу картину вашого здоров'я в цілому, мені б хотілося вимірювати і оцінювати результати в будь-який момент.

моніторинг сну

По правді кажучи, Up4 виконав дуже хорошу роботу для запису мого сну. При цьому він встиг ще виміряти мій пульс, що стало для мене досить приємною несподіванкою.

Час роботи батареї

розробники з Jawbone стверджують, що їх браслет зможе пропрацювати 7 днів після одного повного заряджання, і, як не дивно, це виявилося правдою. В середньому це непогані показники для фітнес-трекерів в цьому ціновому діапазоні. Сам процес підзарядки - це досить копіткий процес. Справа в тому, що браслет повинен бути постійно підключений за допомогою магнітів до спеціального USB-модулю, з'єднання з яким може бути розірвано досить легко, якщо ненавмисно його шаркнуть. Будьте уважні!

висновки

Незважаючи на цілий ряд нововведень, є кілька проблем, які, на жаль, передалися Up4 в "спадок" від його попередників. Зокрема сюди можна віднести мало зручну застібку, відсутність дисплея, і датчик для вимірювання серцевого ритму, який тут використовується не настільки ефективно як в інших фітнес-браслетах. Крім того, сама можливість використання браслета для оплати платежів була б більш вражаючою, якби він підтримував не тільки один тип візитних карток від American Express. Але якщо брати в цілому - це досить непоганий гаджет, з досить гнучким і зручним додатком, де можна детально дізнатися про стан свого здоров'я в цілому, і отримати кілька корисних порад. Також він успішно працює з безліччю додатків від сторонніх розробників.

Чи насправді його ціна виправдана, і чи буде він повністю відповідати всім очікуванням?
Новости