• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Намистини і шарм Пандора купити в Києві, ціна, доставка по Україні

Бренд Pandora популярний своїми незвичайними ювелірними прикрасами. До них відносяться шарм. З їх допомогою дівчини мають можливість створювати свій дизайнерський шедевр, який буде унікальним і особливим.

З їх допомогою дівчини мають можливість створювати свій дизайнерський шедевр, який буде унікальним і особливим

Намистини Пандора без проблем можна міняти, отримуючи при цьому кожен раз новий браслет.

Особливістю виробів є те, що вони виготовляються вручну. Шармікі виробляються з золота, срібла, муранського скла. Вони можуть прикрашатися дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння, перлами. Вироби бувають графічними і найпростішими.


Шарми Пандора - які вони бувають?

Ювелірні прикраси Pandora мають кілька різновидів: зі спеціальним різьбленням в середині виробів і без неї. Шарми Пандора відрізняються широким асортиментом. Саме це дає можливість створювати незвичайні композиції в браслетах . Можна недорого купити такі типи виробів:

  • Шарми-підвіски - унікальні елементи, які без проблем кріпляться до бусинам. Зазвичай випускаються у вигляді будь-якої фігури або коштовного каміння. Вони надають незвичайної краси вашому браслету;
  • Тематичні - їх особливість в тому, що прикраси присвячуються сімейним відносинам, дружбі, любові, подорожам, тваринам і багатьом іншим тематичними напрямками;
  • Намистини Пандора - мурано. Відрізняються своєю вишуканістю та старовинної технологією виробництва. Даний тип виробів красивий і розкішний. Особливу увагу варто приділити гранованим Мурано ;
  • Роздільники - випускаються в різних структурах, але зазвичай мають форму невеликих кілець. Вони прикрашаються різними стразами і камінням;
  • Шарми Пандора - кліпси. Особливі вироби, за допомогою яких браслет розділяється на рівні секції і забезпечується абсолютна симетрія.

Намистини - основні прикраси браслета, які можуть випускатися в стилі різних пір року.

Тому ви можете створити шедевр на власний смак і уподобання. Безсумнівним їх перевагою є наявність фірмової гравіювання.

Ми пропонуємо купити прикраси Pandora саме в нашому магазині.

Всі наші вироби виробляються тільки зі справжнього срібла і золота, підтвердженням чому є наявність проби.

Безперечною перевагою є те, що ви можете ознайомитися з повним асортиментом магазину і замовити намистини Пандора в Києві онлайн. Тому зробити покупку у нас просто і легко.

Намистини Пандора - це в першу чергу хороший смак і вишуканість.

Бажаєте зробити собі подарунок або сюрприз коханій людині, але не знаєте, що вибрати? Прикраси Pandora обов'язково буде дивовижною і незабутньою приємністю. Ціновий рівень виробів дозволяє купити Шарми Пандора практично кожному бажаючому.

Намистини для браслетів, мурано, кольє, сережки , Кільця, готові браслети - це все бренд Pandora. З цими ювелірними виробами ви можете не сумніватися в своїй жіночності, привабливості і перевазі!

Шарми Пандора - які вони бувають?
Бажаєте зробити собі подарунок або сюрприз коханій людині, але не знаєте, що вибрати?
Новости