• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Модні Шарми для браслетів в 2019 році: на фото вироби фірми адамас, Пандора, Санлайт

  1. Шарми для браслетів «Пандора» (Pandora) і «Санлайт» (Sunlight) поза конкуренцією
  2. Як збирати Шарми для браслетів: поради стилістів
  3. «Таємні знання»: що означають Шарми на браслеті?

Звичка прикрашати себе властива жінкам по всьому світу протягом всієї історії розвитку людства. Але деякі елементи біжутерії грають не роль не просто прикраси, а й своєрідного оберега, який допомагає уникнути заздрості і негативного впливу. Що таке Шарми для браслетів, найпростіше пояснити одним єдиним словом - підвіски. Вони можуть бути самої різної форми. Збираються зазвичай в єдиному стилі. Модні Шарми для браслетів в 2019 році представляють такі фірми як Пандора, адамас і Санлайт, їх вироби завжди користуються популярністю за рахунок оригінальності та вишуканості дизайну.

Стильні новинки дозволяють розширити свою колекцію і зберегти актуальність прикраси. Подивіться деякі новинки Шарм на 2019 рік на фото: показані різні форми для жіночих прикрас:

Шарми для браслетів «Пандора» (Pandora) і «Санлайт» (Sunlight) поза конкуренцією

Серед асортименту пропонованої біжутерії на прилавках аксесуарів поза конкуренцією Шарми для браслетів фірми «Пандора» (Pandora) - вони можуть бути різної форми. Для молодих дівчат у великій різноманітності представлені різні тонкі кільця, сердечка, стріли амура і багато інших атрибутів чистої і світлої перше кохання. Для дам постарше є більш серйозні елементи: підкови і бантики, крапельки і зірочки, ключики і ін. Моделі. Жіночий шарм для браслетів «Санлайт» (Sunlight) відрізняються інкрустацією стразами і штучними каменями. У них використовуються традиційні прийоми роботи з ювелірними виробами. Вони більшою мірою імітують ювелірні прикраси і відносяться до категорії популярних повсякденних прикрас. [Affegg id = 172]

Заслуговують на увагу підвіски, що випускаються компанією Trollbeads, їх відмінна риса - колекційність. Випускається лінійка моделей із загальним дизайном і напрямком. Їх збирання в єдиний образ може стати таким собі хобі.


Як збирати Шарми для браслетів: поради стилістів

Поради стилістів в цьому питанні діляться, як зазвичай, на дві думки. Перше полягає в тому, що модні Шарми для браслетів повинні підкреслювати індивідуальність і не бути прив'язаними до якогось одного напрямку. Друга думка базується на тому, що всі підвіски повинні бути в єдиному стилі і саме таким чином можна сформувати відчуття елегантності і інтелігентного шику. Обидва вони мають право на існування.

Як збирати Шарми для жіночих браслетів стильно і модно в 2019 році, можна подивитися на фото далі - показані різні колекції:

Як збирати Шарми для жіночих браслетів стильно і модно в 2019 році, можна подивитися на фото далі - показані різні колекції:

Вишукано виглядає поєднання жовтого і білого золота, при цьому всі підвіски можуть бути витримані в єдиному стилі або їх об'єднує певна ознака. Багато дівчат, захоплені подорожами, збирають образу столиць різних країн світу. Це може бути ейфелева вежа, Біг Бен, статуї і багато іншого. Захоплення кольоровими каменями і мінералами може привести до зібрання колекції з подібних виробів, обрамлених витонченої металевою оправою.

Захоплення кольоровими каменями і мінералами може привести до зібрання колекції з подібних виробів, обрамлених витонченої металевою оправою

Ще один популярний напрям - збирання Шарм для браслетів в якості нагадувань про певні періоди в житті. Це може бути відкрита книжечка в пам'ять про закінчення школи, фігурки молодят в честь весілля, колечка в честь заручин, сердечка - за кількістю прихильників і багато іншого. Жінки, які вірять в чудеса, носять на браслетик шарм із зображенням лелеки або немовляти - це повинно допомогти в зачатті і легкої вагітності. Ще один популярний напрям - збирання Шарм для браслетів в якості нагадувань про певні періоди в житті

Жінки, які вірять в чудеса, носять на браслетик шарм із зображенням лелеки або немовляти - це повинно допомогти в зачатті і легкої вагітності

Взагалі візуалізація бажаного об'єкта за допомогою такої дрібнички як шарм для жіночого браслета в 2019 році - дуже затребувана серед жінок різного віку. Адже так приємно в вільну хвилину крутити мрійливо золотий ключик на браслетик і уявляти собі свій новий будиночок або автомобіль. До речі, фахівці з китайським вченням фен-шуй рекомендують мати серед своїх Шарм для браслета маленьку золоту триногу жабу. Вона обов'язково принесе удачу в фінансових питаннях.

Вона обов'язково принесе удачу в фінансових питаннях

«Таємні знання»: що означають Шарми на браслеті?

«Таємні знання» або народна мудрість теж надає своєрідну допомогу в справі збирання підвісок. Про те, що означають Шарми на жіночих браслетах, повинна знати кожна модниця. Інакше ненароком можна накликати на себе біду. А якщо озброїтися знаннями, то можна поліпшити не тільки свій настрій від вдалого шопінгу, а й стан справ у різних сферах життя.

Отже, найпопулярніший символ - це підкова, традиційно сприймається в російській культурі як образ, що приносить успіх і захищає від неприємностей. Вона вдало підміняється трехлапая жабою або слониками. А ось котики - не тільки мила усмішка, але і спосіб залучити в своє життя любов. Пара котиків допоможе знайти своє щастя. А японський котик з піднятою вгору лапкою запросить у ваше життя удачу і благополуччя. [Affegg id = 172]

Різні види п'ятикутних зірок відповідають за самовдосконалення і відкривають доступ до світових скарбниць знань. Аналогічним сенсом володіє сова.

Аналогічним сенсом володіє сова

А ось для любительок пригод рекомендується носити шарм в вигляді рульового колеса, туфельки, музичної ноти або скрипкового ключа.

Вибирайте Шарми для своїх браслетів в 2019 році, слухаючи своє серце. Будь-яка колекція може бути доповнена, тому простір для творчості тут великий.

«Таємні знання»: що означають Шарми на браслеті?
Новости