• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Mobile-review.com Огляд браслета Nike + Fuelband

 1. Комплект поставки: Браслет Nike + Fuelband Кабель для зарядки Міні-докстанція Дві секції різного...
 2. Зовнішній вигляд і зручність експлуатації
 3. висновок

Комплект поставки:
 • Браслет Nike + Fuelband
 • Кабель для зарядки
 • Міні-докстанція
 • Дві секції різного розміру для зміни обхвату браслета
 • Інструмент для відділення секцій
 • Короткий посібник

До Nike + Fuelband можна підійти з кількох сторін. По-перше, це відповідь Jawbone Up - але це вже кінцева частина логічного ланцюжка. По-друге, це ще один (і я б сказав, один з кращих) hitech-аксесуарів для прихильників активного способу життя. По-третє - це цеглинка для екосистеми Apple, який можна придбати і з радістю використовувати. Може бути, є і «по-четверте», і «по-п'яте» - спробуйте придумати їх самостійно.

Однак розглядати цей браслет (а для тих, хто не зрозумів, Nike + Fuelband - це саме браслет) я почну з повсякденною речі - з упаковки.

Упаковка і комплектація

Коробка картонна і виймається з своєрідною суперобкладинки. Якщо затримати свою увагу на останній, можна прочитати чудову річ: що розумний браслет заміряє кроки, калорії, а ще може виступати в ролі годин. Що тут скажеш - все по справі.

Що тут скажеш - все по справі

Нутрощі упаковки оформлені не менше красиво - враження створюється, як від розпакування годин - можливо, не дуже дорогих, але, як мінімум, якісних. Що ж всередині? Сам браслет - тут все зрозуміло. Кабель, тримач для кабелю (який виступає в ролі такої собі міні-докстанції) - теж все ясно. Маленький буклетик - теж зрозуміло.

Маленький буклетик - теж зрозуміло

Але є і ще одна група - дві змінні секції та інструмент для їх заміни. Навіщо це потрібно? Потім, що у людей різний обхват кисті, і необхідно «підігнати» браслет саме під вашу руку. Крім двох секцій в комплекті, варто відзначити, що Nike виробляє FuelBand в трьох виконаннях - S, M і L, вибрати свій розмір можна, якщо роздрукувати один PDF-файл і вирізати область, зазначену пунктиром.

Крім двох секцій в комплекті, варто відзначити, що Nike виробляє FuelBand в трьох виконаннях - S, M і L, вибрати свій розмір можна, якщо роздрукувати  один PDF-файл  і вирізати область, зазначену пунктиром

Мені особисто підійшов середній браслет з маленькою вставною секцією, можна використовувати Nike + Fuelband і без неї - але з нею якось комфортніше.

Зовнішній вигляд і зручність експлуатації

Нутрощі браслета залишаються загадкою, поговоримо про те, що видно. А видно чорний прогумований пластик (або це просто гума?), Кнопку і металеву застібку. Натискаємо кнопку - і нічого не відбувається, тому що перед першим використанням браслет необхідно підключити до комп'ютера, зарядити до максимуму (цей процес займає пару годин) і налаштувати під свої потреби. До речі кажучи, зарядка виглядає цікаво - на екрані відображається «стаканчик», що заповнюється точками - тобто візуалізація відмінна, і зрозуміло, коли браслет заряджається, коли немає, і скільки (приблизно) ще залишилося чекати. Вистачає заряду десь на тиждень.

Вистачає заряду десь на тиждень

Налаштування відбувається за допомогою програми Nike + Connect (скачати його можна тут ), Доведеться зареєструватися на сайті Nike + або ввести наявні логін і пароль, ввести ваш зріст, вага, вибрати систему заходів (англійську або метричну), а також руку, на якій будете носити браслет. Якщо щось забув - це не принципово, інтерфейс доброзичливий, і розібратися дуже просто.

Якщо щось забув - це не принципово, інтерфейс доброзичливий, і розібратися дуже просто

Після всіх приготувань можна починати користуватися браслетом - ходити, бігати, розмахувати руками. Коли хочете подивитися, що в підсумку вийшло - треба натиснути єдину кнопку, і оживе екран, а також смужка над ним. Смужка показує ваш шлях до встановленої вами ж мети - в одиницях Fuel, в які за хитрою формулою перераховуються ваші кроки. Смужка проходить шлях від червоної зони до зеленої, виглядає це класно і в якійсь мірі підстьобує до нових досягнень.

Смужка проходить шлях від червоної зони до зеленої, виглядає це класно і в якійсь мірі підстьобує до нових досягнень

На екрані можна побачити самі окуляри Fuel, кроки, калорії і поточний час - тут не буду зупинятися докладніше.

Моделюємо ситуацію. Після того, як провели цілий день з браслетом - приходимо додому, підключаємо його до комп'ютера, запускається програма Nike + Connect, відбувається синхронізація з сервером Nike + - так дані з гаджета перекочовують в базу даних. Я не став робити скріншоти онлайн-бази, але коротко розкажу про неї. Відображаються очки, набрані за день (тиждень, місяць, весь час), видно графіки активності - коли протягом дня рухалися, коли немає.

Тепер про підключення до iPhone. Затискаємо секунд на 10 кнопку і тим самим вводимо браслет в режим сполучення. Шукаємо його, знаходимо, підключаємо - все просто. Потім встановлюємо додаток Nike + Fuelband з AppStore (є і в російській його частини), та можна синхронізувати браслет з телефоном (або плеєром, якщо у вас iPod Touch). Для цього доведеться затиснути кнопку секунд на 5. Синхронізація нешвидка, дані за день перекидаються на телефон (плеєр) секунд за 30. У процесі синхронізації можна спостерігати зміну очок Fuel в режимі онлайн - просто пройшлися, число на екрані змінилося, класно.

У процесі синхронізації можна спостерігати зміну очок Fuel в режимі онлайн - просто пройшлися, число на екрані змінилося, класно

Статистика докладна - як і в веб-частини, видно очки за різні проміжки часу, активність протягом дня. Відображаються так звані Milestone, тобто «шляхові мітки» або «вішки» - скажімо, 25 тисяч очок. В якості заохочення в міру їх досягнення програються ролики з кумедним персонажем, який стрибає туди-сюди.

Загалом, повний кайф і радість.

Якщо говорити про те, як я використав браслет - просто ходив, коли він розряджався, заряджав, зрідка забував його будинку. Треба включитися в цю гру - і тоді окуляри будуть набиратися легко. Справді, що складного - замість того, щоб проїхати пару зупинок на автобусі, краще пройтися. Машину припаркувати не біля будинку, а на парковці метрів за сто від нього. І так далі, червоно-зелена смужка спонукає на таку діяльність.

І так далі, червоно-зелена смужка спонукає на таку діяльність

До речі, я також використовував браслет Jawbone Up - і можу сказати, що Fuel Band набагато цікавіше. Поясню, зручніше кріплення (нормальна застібка, а не два хвоста), зручніше зарядка (видно, наскільки заряджений браслет), зручніше синхронізація (погодьтеся, підключати браслет в навушникової роз'єм, ризикуючи втратити заглушку - це не дуже добре). Не варто забувати і про дисплей, і про те, що Up'и часто виходять з ладу. Єдиний плюс Up - це будильник, але, на жаль, мене він ні разу не розбудив.

висновок

Ось ми і підібралися до останньої частини, в ній розглянемо недоліки Nike + FuelBand. Їх, за великим рахунком, лише два. Перший - плавати з ним на руці не можна, можна тільки митися. Другий - ціна. В Америці рекомендована ціна на такий гаджет - 150 доларів, тобто на 50 доларів вище, ніж на Jawbone Up, і ціна більш ніж виправдана.

Можна замовити на eBay - там знайти браслет можна з доставкою доларів за 200-250.

Якщо ж подивитися на російський ринок, то тут роздолля для спекулянтів, Jawbone Up коштує 5-7 тисяч рублів, а Nike + Fuelband - від 8 тисяч рублів і аж до 15. Що можу сказати. Якщо дуже хочеться - то можна купити і за 8, і за 10, і, напевно, за 15 тисяч рублів. Можна вчинити трохи розумніше і замовити на eBay (вийде 6-7 тисяч), якщо не сподобається - продасте за номінал. Мені особисто гаджет сподобався, але не настільки, щоб придбати його собі в постійне користування. Тут всього лише питання ціни - і не більше.

Редакція дякує магазин iCover.ru за наданий на тест браслет Nike + Fuelband .

Обговорення на форумі >>>

Ілля Тараканов ( [email protected] )
Ілля Тараканов (  i Twitter
Опубліковано - 24 травня 2012 р

Поділитися:

Ми в соціальних мережах:


Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

Що ж всередині?
Навіщо це потрібно?
Або це просто гума?
Новости