• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Дитячий GPS-трекер: як вибрати, особливості та кращі моделі

 1. Що таке дитячий GPS -трекер, види і можливості
 2. Додаткові можливості
 3. Як вибрати дитячий GPS -трекер
 4. Точність визначення координат
 5. Брелок, годинник або GPS -трекер
 6. Якість збірки і матеріалу
 7. автономність
 8. Як користуватися дитячим GPS -трекером
 9. Хороший GPS -трекер і годинник для стеження за дитиною
 10. A 8 GPS Tracker
 11. Розумні дитячі годинник з GPS-трекером Smart Watch Q100

Читайте в нашому огляді, навіщо потрібен дитячий GPS-трекер і який вибрати. Безпека дитини - турбота кожного з батьків. Новинні зведення і телепередачі щодня розповідають про зниклих дітей, лякаючи до мурашок маму і тата. Але далеко не завжди є можливість забезпечити супровід чада: школа знаходиться далеко, влітку не встежиш, куди побіг гуляти.

Вигідні ціни: Дитячий GPS-трекер A8 GPS mini

★ ★ ★ ★ ☆

Допомогти в такому випадку поспішають технології. Навігаційні системи вже не перший рік допомагають користувачам прокладати маршрути, шукати ресторани і магазини, а ряд виробників і про неспокійних батьків подбав, почавши розробляти GPS -трекери і розумні годинник для дітей. За пару років вони просто завалили ринок найрізноманітнішими трекера і іншими GPS -улаштування, націлених на самого маленького користувача, тому вибір значно ускладнився.

Сьогодні ми б хотіли допомогти нашим читачам в цій нелегкій справі, розповівши про всі нюанси вибору GPS -трекера для дитини, різновидах, а також для прикладу наведемо пару відмінних рішень.

Що таке дитячий GPS -трекер, види і можливості

Читайте в нашому огляді, навіщо потрібен дитячий GPS-трекер і який вибрати

Подивитися всі 8 фото

Говорячи простими словами, GPS -трекер - це невеликий пристрій, який вміє визначати своє місце розташування і повідомляти координати власнику (батькові чи матері) за допомогою повідомлень. Як можна здогадатися з назви, для роботи використовується GPS - відома американська навігаційна система. Рідше можна зустріти трекери, які використовують російський ГЛОНАСС або інші системи.

Пристрої для стеження за дітьми сьогодні представлені в декількох виконаннях.

 • Звичайні GPS -трекери. Подібні пристрої відрізняються компактністю, оснащуються досить автономним елементом харчування. Являють собою крихітний девайс, який дуже легко можна замаскувати під інший предмет. Та й ховаються вони дуже просто: поклали в кишеню куртки або рюкзак і забули про нього. Хоча ніхто не гарантує, що GPS -трекер просто не випаде, а ваша дитина не залишить де-небудь рюкзак.
 • Годинники і браслети. Більш цікаве виконання, яке оцінять сучасні діти. Виробники намагаються такі моделі зробити яскравими, щоб жодна дитина не міг обійти його стороною. Як правило, використовуються досить якісні матеріали корпусу і ремінця. Можна дитині подарувати і модель для дорослих, яка має в своєму розпорядженні підтримкою GPS, благо подібних рішень повно.
 • Брелоки і кулони. Чимало виробників роблять дуже стильні штучки, головною функцією яких все одно залишається стеження. Погодьтеся, що куди більше ймовірність того, що дівчинка буде носити красивий кулон, а не тягати з собою самий звичайний GPS -трекер. А який-небудь брелок незвичайної форми точно приверне хлопчика.
 • Смартфон. І звичний сьогодні мобільний телефон може стати відмінним інструментом для стеження за дитиною. Цей гаджет син вже точно буде берегти. Головне умови - наявність геолокації в смартфоні.

Загалом, вибрати є з чого.

Додаткові можливості

Як правило, трекери супроводжуються хоча б найпростішим програмним забезпеченням, яке дозволяє налаштовувати гаджет. Так, крім визначення координат дитини, можна задати за допомогу ПО зони, при перетині кордонів яких батько отримає відповідне повідомлення. Ця можливість дозволить буквально розбити район на певні сектори, які безпечні для дитини (наприклад, двір) або ж небезпечні (ліс, річка і так далі).

Багато GPS -трекери і годинник забезпечуються тривожною кнопкою. Роль її гранично зрозуміла: в разі біди дитина сповіщає батьків. При цьому може бути задіяно SMS-повідомлення, в якому буде міститися інформація про його місцезнаходження. Ряд моделей мають функцію журнал (історія) переміщень. Її можна вважати необов'язковою, але для багатьох батьків може виявитися дуже корисною. Так, з її допомогою ви зможете дізнатися, де ваш непосида знаходився в певний час. А як щодо можливості виміряти швидкість руху? І вона сьогодні реалізована в багатьох GPS -трекерах. Тепер ви будете в курсі, чи не перевищує ваш юний велосипедист швидкість.

Продовжувати перерахування додаткових можливостей можна дуже довго, але більшості буде достатньо простого відстеження. А ця функція є першочерговим в кожному пристрої подібного класу.

Як вибрати дитячий GPS -трекер

Отже, з принципом роботи, видами та можливостями розібралися. Переходимо до критеріїв вибору GPS -трекера для дитини.

Точність визначення координат

Точність визначення координат

Перше, на що слід звернути увагу. Виробник в обов'язковому порядку вказує використовувану трекером навігаційну систему, а також точність визначення. Дорогі рішення можуть мати похибку всього-то в пару метрів, у дешевших це число може досягати і 50 метрів. Природно, чим точніше пристрій визначає місце розташування, тим краще. Однак не варто забувати про ряд нюансів, які можуть позначитися на точності. Головним з них є різні перешкоди, які перешкоджають проходженню хвиль. Причому перешкодою може виступати не тільки бетонна стіна, а й листя на деревах.

Крім того, не варто забувати про те, що кожен виробник трохи да пріврет про точність свого GPS -трекера. Не біда, якщо в результаті різниця складе якісь кілька метрів. Нерідко нечестиві маловідомі компанії обманюють по крупному. Що сумно, за описом складно визначити дійсну похибку трекера. Правдиву інформацію зможуть дати тільки реальні користувачі, тому рекомендуємо ознайомитися з відгуками моделі перед покупкою. Як правило, саме точність роботи дитячого GPS -трекера коментується користувачами в першу чергу.

Брелок, годинник або GPS -трекер

Зазвичай батьки губляться в роздумах, а яке ж пристрій для стеження вибрати: звичайний GPS -трекер, годинник з функцією стеження, симпатичний брелок або ж просто встановити необхідне програмне забезпечення на смартфон? Тут все залежить більшою мірою від віку дитини.

 • Для зовсім маленьких (до 4-5 років) краще виглядають GPS -трекери, виконані у вигляді яскравих, веселих предметів. Бажано, щоб вони щільно кріпилися до тіла або одягу. Важлива висока точність визначення - малюк навряд чи буде вільно розгулювати по вулиці без нагляду батьків, а ось поповзти на кухню, де повно небезпечних предметів, може. Тому мінімальна похибка і можливість створювати зони, буде як не можна до речі.
 • Для хлопців, які тільки почали гризти граніт науки, вже можна розглядати брелоки, годинник або браслети. Цей тип передбачає більше функцій (посил повідомлень, можливість дзвінків і так далі) та й виглядають подібні гаджети сучасно і здорово. Рекомендуємо вибирати модель з тривожною кнопкою, особливо, якщо школа знаходиться далеко від будинку. За максимальною точністю визначення гнатися не варто.
 • Старшим дітям навряд чи підійдуть іграшкового виду трекери. Для них краще вибирати сучасні і стильні смарт-годинник , Які, крім GPS, також пропонують цілий набір можливостей, починаючи з отримання повідомлень з соціальних мереж, закінчуючи віддаленим керуванням функціями смартфона. Так як лічені одиниці сучасних старшокласників не мають смартфон, то для стеження можна задіяти його.
Якість збірки і матеріалу

Як і з будь-яким пристроєм, варто приділити увагу збірці GPS -трекеров. По-перше, виробником повинні використовуватися якісні матеріали, які не викличуть алергічних реакцій у дитини.

Зазвичай про використання гіпоалергенних матеріалів виробники не забувають вказувати в описі продукту. Крім того, якщо пристрій викликає алергію, користувачі вказують це у відгуках.

Ясна річ, що навіть дешевий дитячий GPS -трекер в будь-якому виконанні не повинен розвалюватися на очах. Бажано, щоб гаджет мав сертифікацію на пило водозащиту. Особливо, якщо купуєте трекер для маленької дитини, яка чимало часу проводить в пісочниці або біля водойм.

автономність

Дуже важливий критерій. Як і будь-якому електронному пристрою, трекерам властиво розряджатися. Як правило, чим наворочені девайс, тим частіше його доводиться заряджати. Тому заздалегідь викресліть функції, без яких можете обійтися, а також віддайте перевагу моделям з найбільш ємним акумулятором.

Ми, дорослі, звикли заряджати купу своїх девайсів, але дитина може просто-напросто забути про своє трекері, а батько не згадаєш про всі гаджетах.

Як користуватися дитячим GPS -трекером

Подивитися всі 8 фото

Все залежить від конкретної моделі (слід вивчити доданий до трекера або годинах мануал), але, як прищепило, настройка зводиться до такої інструкцією.

 1. встановлюємо на смартфон або інший пристрій спеціальний додаток (для кожного трекера виробник надає фірмове);

Більш простими трекера управління здійснюється за допомогою дзвінків або SMS-команда - ніяких програм не потрібно.

 1. входимо в додаток, вказавши ID і пароль (вказується на упаковці пристрою або в документації; пароль після може бути змінений);
 2. налаштовуємо роботу програми і трекера на свій розсуд (додаємо номера мобільних для тривожного виклику, задаємо режим роботи геолокації, встановлюємо, які оповіщення відправлятимуть годинник або трекер і так далі).

Велика кількість налаштувань залежить безпосередньо від типу і моделі пристрою. Практично всі програми зроблені зрозумілими, тому проблем з налаштуванням виникнути не повинно. До того ж, кожен виробник зобов'язаний супроводжувати свій продукт інструкцією.

Хороший GPS -трекер і годинник для стеження за дитиною

Ну і в кінці ми б хотіли трохи розповісти вам про якісні рішеннях, які вже випробувала не одна сотня користувачів.

A 8 GPS Tracker

дитячий gps-трекер a8 gps mini

Звичайний GPS -трекер, який буде тримати вас в курсі розташування вашого чада. Ключовою особливістю став мініатюрний розмір, що дозволяє помістити трекер в невелику кишеню куртки або сумки, при цьому він може залишатися непоміченим. Крім компактності, A8 GPS Tracker має якісну збірку і ємний акумулятор на 500 мАг, який здатний працювати без підзарядки до двох тижнів. Підзарядка здійснюється за допомогою кабелю, що йде в комплекті.

Вигідні ціни: Дитячий GPS-трекер A8 GPS mini

★ ★ ★ ★ ☆

Для роботи необхідна SIM -карта. Після установки її в трекер, необхідно з телефону зробити дзвінок на номер SIM-карти. На цьому прив'язка закінчується. Тепер вам доступні такі можливості:

 • Прослушка об'єкту. Набравши номер встановленої в GPS -трекер SIM-карти, ви зможете почути все, що відбувається в діапазоні 10 метрів.
 • Визначення місцезнаходження об'єкта. Прив'язавши номер телефону до SIM-карти трекера, ви зможете отримувати його координати, використовуючи SMS-команда. Є можливість подивитися стан об'єкта на карті.
Розумні дитячі годинник з GPS-трекером Smart Watch Q100

Варіант для дітей. Стильні, якісно зібрані, з підтримкою Wi - Fi і GPS - справжня знахідка для неспокійного батька. Крім того, що Smart WatchQ100 допомагають відслідковувати координати дитини, вони виконують і таку звичну функцію для годин, як показ часу і дати. Причому для цих цілей використовується якісний екран, який не тьмяніє на яскравому сонці. Що ще можна відзначити, так це ремінець з гіпоалергенного силікону.

Функції практично ті ж, що і у звичайного трекера, але для зручного управління передбачено додаток, яке безкоштовно доступне для iOS і Android. Воно дозволить з великим комфортом відстежувати місце розташування об'єкта, додавати номери, які зможуть додзвонитися носія годин і здійснювати деякі інші дії.

Модель розумних годин Q100 має функцію кнопки «SOS зв'язку». Що дозволить вашій дитині дуже швидко зв'язатися з вами в разі потреби.


А як щодо можливості виміряти швидкість руху?
Новости