• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Чому браслети PANDORA настільки популярні в усьому світі?

  1. Браслет Пандора - можливість самовираження
  2. Пандора - браслет Бажань
  3. Браслет Пандора для мотивації

безумовно,   браслети PANDORA   дуже красиві безумовно, браслети PANDORA дуже красиві. Існує величезна кількість видів і форм Шарм, які можна підібрати на свій смак. Ви можете створити універсальний браслет на кожен день або вишуканий браслет для особливого випадку.

Браслет Пандора - можливість самовираження

Найголовніша особливість браслетів Пандора - можливість створити свою глибоко особисту історію, виразити себе за допомогою різноманітних Шарм і підвісок. У кожну намистинку, яку ви нанизуєте на свій браслет, ви можете закласти свій особливий сенс. Шарми можуть уособлювати яскраві події з вашого життя, ваші захоплення, хобі, мрії. Браслет може стати вашим своєрідним портретом.

Наприклад, ви музикант, щаслива мама, вмієте цінувати час і Ваш знак Зодіаку - Стрілець. Тоді на Вашому браслеті ідеально виглядатимуть такі шарму, як скрипковий ключ, сердечко з написом "мама", годинник і Ваш знак Зодіаку.

Тоді на Вашому браслеті ідеально виглядатимуть такі шарму, як скрипковий ключ, сердечко з написом мама, годинник і Ваш знак Зодіаку

Пандора - браслет Бажань

Ви можете створити Браслет Бажань, додаючи в свій браслет шарму, які уособлюють Ваші мрії. Тисячі жінок у всьому світі

підтверджують - ця магія працює :)

Існує такий популярний психологічний прийом для здійснення мрій "Дошка бажань". Суть полягає в тому, що ви на великому аркуші ватману ставите вирізки з журналів, фотографії та малюнки того, що ви хотіли б мати. Розміщуєте цей плакат на видному місці і починається магія. Кожен раз, коли ви дивитеся на плакат, ви уявляєте, що ваше бажання вже виконано. Ви притягує об'єкт вашого бажання на енергетичному рівні.

Браслет Бажань діє аналогічним чином, але на відміну від плаката, браслет завжди з Вами і безперервно працює на виконання Вашої мрії!

Наприклад, Ви мрієте побудувати будинок, виростити сад і народити дитину :) У Вашому ідеальному браслеті можуть з'явитися такі бусинки для браслета Пандора: будиночок, листочок і КОЛЯСА чка.

Браслет Пандора для мотивації

Коли наближається сезон відпусток, додайте в свій браслет Пандора намистини , Які будуть нагадувати про майбутню подорож. Час до поїздки пролетить непомітно :)

Ми привели лише кілька прикладів, але насправді ідеї для браслета обмежуються тільки Вашою фантазією. Більшість дівчат не обмежуються одним браслетом, створюючи кілька тематичних браслетів.

Крім того, браслет PANDORA - це універсальний подарунок . Такому подарунку буде рада кожна жінка - подруга, сестра, мама, дочка, колега.

Давайте дарувати близьким радість і красу!

Виберіть готовий браслет в стилі Пандора з нашого каталогу або зберіть свій унікальний браслет з допомогою браслета-основи і додаткових Шарм .

Новости