• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Чи можна дарувати браслет?

 1. думка астрологів
 2. хороші прикмети
 3. Інші прикмети, пов'язані з браслетами

Ви обдумали всі варіанти свого подарунка і в результаті прийшли до думки подарувати браслет. Цей аксесуар сьогодні отримав більшої актуальності завдяки своїй елегантності, різноманітності, неординарності і універсальності.

Цей аксесуар сьогодні отримав більшої актуальності завдяки своїй елегантності, різноманітності, неординарності і універсальності

Однак при виборі браслета, як подарунка, багато хто задається питанням: «Чи можна його дарувати, які від цього будуть наслідки і чи є які-небудь прикмети щодо цієї речі?».

Зараз у вас є чудова можливість розібратися в сенсі такого подарунка.

думка астрологів

Якщо вам відома дата народження того, кому ви подаєте подарунок, то було б чудово звернути увагу на матеріали, з яких виготовлений браслет, і підібрати їх за роком народження або знаку зодіаку.

Але варто пам'ятати: браслети, зроблені з каміння, можна вважати хорошим даром лише в тому випадку, якщо вони підходять людині за його індивідуальними параметрами в астрології. Наприклад, наручні прикраси з перлів більше підходять Близнюкам, Ракам і Рибам.

Якщо ж камінь буде підібраний невірно, то така річ може мати негативний вплив на здоров'я людини, принести в сім'ю сварки і розлади, а ви станете, самі того не бажаючи, винуватцем всього цього шкоди.

На цьому погані прикмети щодо браслета, як подарунка, закінчуються, але існують вони в відношенню до цієї речі просто в житті і побуті.

хороші прикмети

 1. Отримати в подарунок браслет вважається доброю прикметою. Такий презент може принести людині удачу. Людина, вибираючи його, думає про те, кому він призначений, і створює велике позитивне «поле», тому подарунок може стати не тільки прикрасою зі змістом, а навіть амулетом.
 2. Якщо таку дрібницю вам піднесли рідні, то відносини з ними будуть довірчими і щирими.
 3. Якщо ж браслет подарували колеги, то вас чекають приятельські і теплі відносини з робочим колективом.
 4. Якщо дівчина отримує цей аксесуар від хлопця, то це означає, що відносини переходять на новий щабель, і передбачається їх зміцнення.
 5. Як це не дивно, але якщо ви втратите браслетик, то вас чекає швидке весілля, щастя або удача.
 6. Дуже цікавим є і те, що багато «сонники» тлумачать браслет, як провісник щасливого заміжжя і удачі.

Але найголовнішим значенням такого подарунка, мабуть, є те, який сенс в нього Вкладіть самі. Важливіше тут ваші почуття до тієї людини, який отримає браслет.

Важливіше тут ваші почуття до тієї людини, який отримає браслет

Інші прикмети, пов'язані з браслетами

 • Вважається, якщо людина знайшла браслет, то може статися розставання з коханим через зраду або розчарування в ньому. Тому таку знахідку не варто брати чи навіть торкатися до неї. А якщо ви схильні до віри в прикмети, то скажіть тричі: «Іди біда не в мої ворота».
 • Якщо браслет порвався і зламався, то це теж не обіцяє нічого хорошого: чекайте нерозуміння з боку близьких, конфлікту або сварки.

Однак при виборі браслета, як подарунка, багато хто задається питанням: «Чи можна його дарувати, які від цього будуть наслідки і чи є які-небудь прикмети щодо цієї речі?
Новости