• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Браслети Шамбалла

  1. А чи є у браслетів Шамбала якесь значення?
  2. Офіційні виробники браслетів Шамбала

Колись братам Меду і Майклу Корнерап спало на думку, додати в прості браслети, що виготовляються в техніці макраме, золоті кульки і дорогоцінні камені. Так почалася історія браслетів Шамбала (Shamballa).

Як з'явилися браслети Шамбала Як з'явилися браслети Шамбала

Одним з братів було створено абсолютно нову прикрасу, що нагадує тибетські чотки. Результат виявився настільки цікавим, що з'явилися нові ідеї браслетів. Це поєднання морського перлів, шкіряних і деревних вставок, і, без сумніву, діамантів, огранованих трояндою. Перший набір «Зірка Шамбали» побачив світ у 2001 році.

А чи є у браслетів Шамбала якесь значення?

Самі браслети Шамбала не наділені будь-яким магічним і духовним змістом. Це не заважає їм бути популярним серед зірок естради і кіно модним аксесуаром. Браслети Шамбала - вишукане, стильна прикраса, здатне найбільш вигідно підкреслити індивідуальність його власника, привернути увагу, завершити образ, створити настрій ...

Помітно, що останнім часом в засобах масової інформації з'явилися знімки, на яких не тільки знаменитості, а й вельми забезпечені люди відображені в браслетах Шамбала. Притягнуте до них підвищену увагу і дало поштовх до виготовлення підробок і копій цих оригінальних прикрас.

Офіційні виробники браслетів Шамбала

Право на виробництво оригінальних браслетів Шамбала є тільки у трьох компаній. Слід зауважити, що ціна справжніх браслетів Шамбала досить висока, якщо звичайно, це не підробки.

Першою і основною, по праву є, утворена в 2004 році, ювелірна компанія Shamballa Jewels, що отримала заслужене світове визнання. Ціна оригінального браслета, що складається з діамантів, намистин з золота і срібла, смарагдів і сапфірів коливається від двох до тридцяти тисяч доларів.

Друга компанія, у якої є права на виготовлення браслетів Шамбала - Nialaya, що виготовляє їх в Голлівуді. Ціни цього виробника демократичніші, ніж у Shamballa Jewels. Їх діапазон від п'ятисот до пари тисяч доларів США. Звичайно, браслети мають значні відмінності. Вони виготовляються з намистин з напиленням золота і срібла. У виробництві використовуються лише кілька варіантів дорогоцінних каменів.

Третя компанія носить назву Tresor Paris. Вона виготовляє браслети з дорогоцінних каменів досить невисокою категорії і штучних діамантів. Ціна цих браслетів починається від трьохсот доларів США.

А чи є у браслетів Шамбала якесь значення?
А чи є у браслетів Шамбала якесь значення?
Новости