• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Браслети Шамбала по знаку зодіаку

 1. Овен
 2. Тельці
 3. Близнюки
 4. рак
 5. Лев
 6. Діва
 7. ваги
 8. Скорпіон
 9. стрільці
 10. Козеріг
 11. Водолій
 12. риби
 13. ДЛЯ КОЖНОЇ ДІВЧАТА ВАЖЛИВО ЗАЛИШАТИСЯ оригінальний і стильний, Я СТВОРЮЮ Прикраси ручної роботи ДЛЯ...

Вибрати браслети Шамбала по знаку зодіаку, в подарунок для себе або близької людини одночасно і складно і просто
Вибрати браслети Шамбала по знаку зодіаку, в подарунок для себе або близької людини одночасно і складно і просто. Це і прикраса, і талісман, і тибетський оберіг. Можна керуватися якимись правилами сумісності каменів, квітів і знаків зодіаку, але все ж, вибір подарунка слід робити з душею. Це як при зустрічі нового людини, тільки внутрішні Ваші сили можуть безпомилково відрізнити «своє» від «чужого»!

Коротенько про всі знаки зодіаку і браслети Шамбала по знаку зодіаку, сприятливі підбори каменів.

Овен

Народжені під знаком Овна - з 21 березня по 20 квітня.

Овни дуже енергійні і заповзятливі, вони киплять енергією і ентузіазмом. Найчастіше, поставлені перед собою завдання Овни вирішують з деякою агресивністю і прямолінійністю. Іноді Овни надмірно імпульсивні, і нездатні прислухатися до думки оточуючих.

Саме з цього знака починається зодіакальний круг, тому цей знак символізує початок дій і новий розвиток. 😉

😉

Браслет Шамбала з аметисту і агату

Камені для Овнів:
Цьому знаку підійдуть талісмани і браслет Шамбала з будь-якими червоними каменями, а також: агат , Рубін, червоний гранат , Горний кришталь, аметист , Халцедон, родоніт, яшма , корал , Кольоровий перли, онікс, соколине око.

Тельці

Народжені під знаком Тельця - з 21 квітня по 20 травня.

Тельці - спокійні і солідні, їх практично неможливо вивести з рівноваги. Чи не впадаючи в паніку, Тельці спокійно переносять труднощі і неприємності. Одна з дивних здібностей властивою цьому знаку - ці люди здатні наполегливо слідувати до наміченої мети, довгі роки. Тельці - це сила, практичність і рішучість.

Камені для Тельців: прекрасним талісманом для баранів стануть прикраси Шамбала з білими прозорими каменями.

Для Тельців також сприятливі камені: авантюрин , бірюза , сапфір , агат , рожевий кварц , сердолік , Алмаз, смарагд, малахіт , нефрит , Циркон, тигрове око, хризопраз, яшма .

Браслет Шамбала з агату для Тельців

Близнюки

Народжені під знаком Близнюків - з 21 травня по 21 червня.

Близнюки - доброзичливі, дотепні і, так би мовити, "за словом в кишеню не лізуть". Заступництво Меркурія, бога переговорів, обумовлює і таку особливість Близнюків, як те, що в суперечці перемогти їх дуже і дуже важко. Однак, цього знаку також властиво мінливість - різкі і несподівані рішення, зміна настрою.

Камені для Близнюків: чудовим подарунком стануть амулети і браслети Шамбала з будь-якими строкатими камінням.

Для Близнюків також сприятливі камені: агат , аметист , бірюза , корал , Хризопраз, берил, тигрове око , нефрит , сердолік , Гірський кришталь, цитрин, яшма .

браслет з сердоліку для близнюків

рак

Народжені під знаком Рака - з 22 червня по 22 липня.

На думку астрологів, народжені під знаком Рака, заради безпеки і стабільності готові піти на багато що. Шанують сімейні традиції, дуже домовитись. У зверненні з грошима раки дуже обережні, і не ризикують, і за часту завжди повертають борги. Раки вперті, і їм властиве деяке нерозсудливість.

місячний браслет

Камені для Раків: прекрасним подарунком для Раків стане браслет з білими непрозорими каменями.

Для Раків також сприятливі камені: загадковий місячний камінь , кошаче око , аметист , авантюрин , сердолік , агат , Перли, холцедон, яшма , Онікс, нефрит , гематит , Смарагд, соколине око.

Лев

Народжені під знаком Лева - з 23 липня по 23 серпня

Леви відрізняються великодушністю, величезною життєвою силою. Ці властивості дозволяють Левам домагатися авторитету, влади, і з комфортом перебувати в центі уваги. Охоче ​​діляться знаннями, щедрі, легко витрачають гроші. Творці і художники за своєю природою, Львів пригнічує рутинний і одноманітний працю. І навпаки, вони злітають створюючи щось нове. Головним недоліком народжених пож цим знаком, на думку астрологів, є те, що вони переоцінюють людей, судячи про них - по собі.

браслет Шамбала з кришталю

Камені для Львів: чудовим подарунком для Львів стане прикраса Шамбала з білими непрозорими каменями.

Для Львова також сприятливі камені: авантюрин , бичаче око, гранат , Онікс, опал, хризоліт, бурштин, агат , місячний камінь , Гірський кришталь, цитрин.

Діва

Народжені під знаком Діви - з 24 серпня по 23 вересня

Народжені під знаком Діви, на думку астрологів, відрізняються підвищеним почуттям відповідальності, старанні і працьовиті. І тому, досить часто серед людей цього знака трапляються трудоголіки - повністю віддаючись роботі Діви практичні і розумні, не виносять недбалість. Для цього знака характерні - міцне здоров'я, відмінний імунітет. Рідко звертаються до лікарів. Одні з небагатьох недоліків Дев - нездатність відрізнити головне від другорядного, і складності в швидкому оволодінні ситуацією.

Камені для Діви: чудовим подарунком для людини цього знака стане браслет з нефриту .

Для Дів також сприятливі камені: сердолік , Берил, родоніт, авантюрин, опал, гранат , Онікс, червоний циркон, яшма , Гірський кришталь, тигрове око.

Шамбала з нефриту для Діви

ваги

Народжені під знаком Терезів - з 24 вересня по 23 жовтня

Народжені під знаком Терезів, прекрасно вміють аналізувати відбуваються в суспільстві процеси, відмінно розбираються в тонкощах людських відносин, люблять займатися громадською діяльністю. Мають відмінним інтелектом, їх прагнення спрямовані до нових знань, самовдосконалення і пошуку нових ідей. У спілкуванні з людьми, Ваги вибирають тих хто не пригнічує їх індивідуальність.

Камені для Терезів: чудовим подарунком для людини цього знака стане браслет з аметисту , А так само лазурит, опал, димчастий кварц, сердолік , Соколине Око, корал , яшма , Гірський кришталь, світлий нефрит .

Камені для Терезів: чудовим подарунком для людини цього знака стане браслет з  аметисту  , А так само лазурит, опал, димчастий кварц,  сердолік  , Соколине Око,  корал  ,  яшма  , Гірський кришталь, світлий  нефрит

браслет Шамбала для Терезів

Скорпіон

Народжені під знаком Скорпіона - з 24 жовтня по 22 листопада

Скорпіони - яскраві, емоційні і постійно прагнуть до самовдосконалення особистості. Неабияка сила волі, загострене почуття справедливості. Народжені під знаком Скорпіона, на думку астрологів, безжальні в боротьбі, зневажають слабкість в оточуючих людях і в собі, в особистих відносинах дуже пристрасні і ревниві.

котяче око і гематит

Камені для Скорпіона: чудовим подарунком для людини цього знака стане браслети з загадковим гематитом .

Для Скорпіонів також сприятливі камені: аквамарин, агат , червоний корал , кошаче око , сердолік , Рожевий турмалін, димчастий кварц, хризопраз.

стрільці

Народжені під знаком Стрільця - з 23 листопада по 21 грудня

У Стрільців добре розвинене абстрактне мислення, їм з легкістю вдається освоєння нових знань і областей діяльності. Люди народжені під знаком Стрільця чесні, волелюбні і дуже відверті. не вміють брехати, ці люди нерідко говорять своєму співрозмовнику в обличчя саму гірку правду. Обережність і ощадливість не їхня якості, а ось загострене почуття відповідальності, притаманне, більшості Стрільців.

Камені для Стрільців: прекрасним подарунком для людини цього знака стане Шамбала з червоними і зеленими каменями.

Для Стрільців також сприятливі камені: аметист , бірюза , Хризоліт, халцедон, місячний камінь , Онікс, лабрадор ,, олівін, чароит, червоний циркон, соколине око, тигрове око ( кошаче око )

Для Стрільців також сприятливі камені:  аметист  ,  бірюза  , Хризоліт, халцедон,  місячний камінь  , Онікс, лабрадор ,, олівін, чароит, червоний циркон, соколине око, тигрове око (  кошаче око  )

Козеріг

Народжені під знаком Козерога - з 22 грудня по 20 січня

Акуратність і методичність - головні риси Козерогів. Вони не боятися важкої роботи, для них важливі незалежність і надійність. Саме тому, їм можна тільки позаздрити - в завзятості з яким вони "деруться" вгору по службових сходах, їм просто немає рівних! Одним з критеріїв незалежності для Козерогів - фінансова незалежність. Страх втратити гроші, особливо в старості, може зробити їх досить скупими.

Страх втратити гроші, особливо в старості, може зробити їх досить скупими

Камені для Козерогів: прекрасним подарунком для людини цього знака стане браслет Шамбала з чорними або прозорими червоними каменями.

Для Козерогів також сприятливі камені: кошаче око , димчастий гематит яшма , агат , нефрит, обсидіан, змійовик, хризопраз, корал. Ідеальний онікс і прикраси з нього.

Ідеальний онікс і прикраси з нього

Браслет Шамбала для Козерога з агату

Водолій

Народжені під знаком Водолія - ​​з 21 січня по 20 лютого

Народжені під знаком Водолія дуже життєрадісні, темпераментні і незалежні, здатні щиро співчувати, натури привабливі. Через понад серйозного ставлення до роботи, можуть занадто сильно нервувати і переживати навіть через саму найменшої неприємності пов'язаної з професійною діяльністю. Водолії вміють бути прекрасними друзями! І набути впевненості в житті їм допомагає саме спілкування з людьми, причому за інтелектуальним рівнем, як мінімум, не поступаються їх власним 🙂

Браслет Шамбала з агатом і яшмою

Камені для Водоліїв: прекрасним подарунком для людини цього знака стане браслет з гірського кришталю. Для Водоліїв також сприятливі камені: авантюрин , обсидіан , гранат , Циркон, опал, цитрин, соколине око, рожевий кварц.

риби

Народжені під знаком Риби - з 21 лютого по 21 березня

На думку астрологів, народжені під знаком Риб дуже тонко розуміють чужі почуття, здатні на щире співчуття. Риби вміють вчасно прислухатися до внутрішнього голосу, люблять жити в мріях. Чуттєвість і піднесеність з одного боку, і зневіра у власних силах, невпевненість у відстоюванні своїх прав.

сердолік з кварцом для риб

Камені для Риб: прекрасним подарунком для риби буде прикраса з місячного каменю.

Також сприятливі камені: перли, аметист , Аквамарин, сердолік , яшма , тигрове око, бірюза , нефрит , кварц , Хризопраз.

Є категорія універсальних каменів, які часто підходять всім знакам зодіаку один з таких мінералів є мінерал шунгіт .

Є категорія універсальних каменів, які часто підходять  всім знакам зодіаку  один з таких мінералів є  мінерал шунгіт

Керуючись порадами гороскопу не забувайте про те, що краще всього вибирати каміння, які вам інстинктивно подобаються. Вважається, що мова коштовностей і каменів - це мова почуттів.

Ваш камінь саме той, до якого ви хотіли б доторкнутися, хотіли б носити, такого кольору, форми, яка стимулює в вас реакцію, потреба взяти його в руки. При виборі каменю спробуйте відчути його енергію своїми руками. Перш за все довіряйте своїй інстинктивної реакції.

ДЛЯ КОЖНОЇ ДІВЧАТА ВАЖЛИВО ЗАЛИШАТИСЯ оригінальний і стильний, Я СТВОРЮЮ Прикраси ручної роботи ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО ВИПАДКУ ЖИТТЯ.

В розділі Браслети фото ви сміливо можете вибрати саме свої браслети Шамбала за знаком зодіаку, зроблених мною.

Якщо Ви вирішили придбати амулет, то це можна зробити пройшовши за посиланням купити браслет або через сторінку Контакти

Впевнена, Вам будуть цікаві і ці статті :)))

Новости