• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

браслети Pandora: як зібрати найкрасивіший?

Як відомо, перші браслети Pandora були випущені в такому вже, здавалося б, далекому 1999 році, але через півтора десятка років вони все також користуються успіхом. Очевидно, концепція ювелірної прикраси, яке можна сконструювати власноруч, продовжує подобатися людям. Але не тільки в цьому полягає секрет популярності цих браслетів.

Якось в пресі миготіло вираз когось із знавців сучасної моди, який назвав браслети Pandora «штучкою чудовою в поєднанні з нейтральними нарядами». Треба сказати, вельми цікава характеристика, дуже вдало ілюструє одну з основних особливостей цих незвичайних прикрас.

Крім того, вже так склалося, що різні прикраси, і в тому числі браслети Pandora люблять дарувати . Зрозуміло, Pandora - це чудовий подарунок на день народження подрузі або коханій дівчині, але не тільки. Сьогодні браслети-конструктори дарують рідним і близьким, друзям і знайомим, на свята і ювілей або просто без приводу, наприклад, в подарунок коханій собі. до слова, чоловічі Pandora нині теж в моді.

Так чи інакше, але всі браслети Pandora - це перш за все можливість створити свій власний маленький (або, можливо. Не зовсім маленький) ювелірний шедевр або просто оригінальне і симпатичне прикраса. І повірте, це зовсім не важко, особливо, якщо займатися цим зі знанням справи. Втім, якщо браслети Pandora раніше вам конструювати не доводилося, то ось невелика інструкція для новачків.

Отже, щоб зібрати свій браслет Pandora, потрібні:

  • основа - власне, сам браслет в мінімальній комплектації;
  • підвіски-шарм в будь-яких кількостях.

Тепер по порядку

1. купуємо і / або приймаємо в подарунок, скажімо так, базовий варіант браслета Pandora (станом на сьогодні одинарний шкіряний браслет коштує 2100 р., Срібний - від 2900 р., Золотий (585-ї проби) - близько 70 тис. Р ). Як матеріал, так і вартість базового браслета важливі з тієї причини, що ці параметри є відправною точкою для планування бюджету на покупку набору підвісок, що важливо.

2. відкриваємо свіжий каталог Pandora (звичайний або на сайті) і приступаємо до пошуку підвісок, які найкраще будуть виглядати на вашому новому браслеті. Спочатку можна взяти лише кілька підвісок, і потім докуповувати нові, можна відразу вибрати побільше. Здебільшого шанувальниці (і шанувальники) прикрас Pandora свої колекції підвісок поповнюють постійно, деякі - так протягом багатьох років. Але кожному - своє.

3. варіантів дизайну вашого браслета рівно стільки, скільки ви можете придумати. однак починати, як водиться, краще з простого. Можна вибрати, наприклад, кілька кольорових підвісок з перспективою коригувати кольору під різні наряди, ситуації та ін. Можна додати до них підвіски, виконані у вигляді букв або знаків, які на браслеті будуть символізувати все, що вам здасться потрібним і доречним, містити як -або явний або таємний сенс. Загалом, вирішувати тільки вам.

4. мислимо креативно, фантазуємо і творимо (в межах бюджету, звичайно). У разі ж дефіциту ідей завжди можна заглянути в фірмовий Pandora magazine на предмет почерпнути чергову порцію натхнення.

І ще: радимо скористатися спеціальним віртуальним конструктором браслетів, який тепер є на офіційному сайті, і допомогою якого можна оперативно вибрати найкраще поєднання підвісок, плюс відразу ж побачити, як новий браслет буде виглядати.

PANDORA - один з найуспішніших ювелірних брендів, відомий своїми унікальними виробами. Кожна прикраса ретельно продумано ювелірними майстрами і дизайнерами марки і оброблено вручну зі срібла і золота з використанням дорогоцінних і напівкоштовних каменів, перлів, дерева і емалі. Вишуканий стиль, бездоганна якість і розумна ціна принесли славу марці по всьому світу. Ювелірні прикраси PANDORA продаються більш ніж в 80 країнах на шести континентах в більш ніж 10000 торгових точок, включаючи приблизно 1200 концептуальних магазинів.

Новости