• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Браслет для спортсменів - кращі трекери, фітнес-гаджети і кардіо браслети для тренувань в одній збірці.

 1. Croise Band
 2. Polar Loop2
 3. Polar A360
 4. Runtastic Orbit
 5. Withings Pulse O2
 6. Fitbit
 7. Mio
 8. Garmin Vivofit2
 9. W / me2
 10. Moov

Незважаючи на все більш зростаючий інтерес до теми спорту, активного способу життя і, як наслідок, до мотивуючим гаджетам, браслети для спортсменів - відносно новий тренд. Пропонуємо подивитися на найкращі, нові, звичайні і незвичайні, з пульсомірів і без. Увага, добірка!

Увага, добірка

Croise Band

Південнокорейський браслет для тренувань на свіжому повітрі: вміє розрізняти кілька типів активності, таких, як біг, вело і навіть гольф, що свого часу було фішкою виключно Microsoft Band.

З датчиків найголовніше - пульсометр. При цьому працює в постійному режимі з заданим інтервалом, так і «за запитом» для епізодичних вимірів. Акселерометр фіксує активність, перераховуючи її в кроки і калорії. також Croise дозволяє виміряти температуру тіла. Термодатчик «запозичений» з власної ж розробки - смарт-термометра.

Термодатчик «запозичений» з власної ж розробки - смарт-термометра

Єдина особливість - управляється гаджет кнопкою, а не так, як багато хто з нас звикли - «пальцями по екрану». Заряду вистачає в залежності від інтенсивності до декількох днів.

Такий браслет підійде для спортсменів, які бігають і займаються в залі.

Polar Loop2

оновлений браслет Polar зберіг всі найголовніші характеристики, не змінився візуально, але доповнився деякими смарт-функціями. Тепер користувач в процесі тренувань може дізнаватися про вхідні дзвінки й смс-ках, що не дивлячись на телефон, якщо і браслет, і смартфон з'єднані по Bluetooth.

Традиційно можна «перетворити» його в кардіо-браслет для тренувань, але для цього доведеться купувати окремий пульсометр, нагрудний, один з кращих у своєму роді - Polar H7 .

Polar A360

Новинка від Polar створена якраз для тих, кому потрібен кардіо-браслет для спорту. Компанія на хвилі популярності оптичних гаджетів випустила свій пульсометр, який став першою оптикою в лінійці. При цьому він з сенсорним управлінням і кольоровим дисплеєм, що злегка «з'їдає» зарядку.

Браслет також наділений смарт-можливостями, але при цьому ви зможете не тільки побачити, хто вам телефонує, а й відповісти на дзвінок або відхилити його за допомогою дисплея.

Runtastic Orbit

До речі, Polar Loop - не єдиний гаджет, який є як би ланкою в ланцюзі. За таким же принципі працює, наприклад, Runtastic Orbit . Ключовою особливістю браслета свого часу стала можливість фіксувати «моменти щастя», коли ви в ручному режимі можете задавати інтервали часу, проведені з задоволенням.

Однак до функцій шагомера і лічильника калорій потрібно щось ще. І це «щось» пропонувалося докупити окремо: гаджет синхронізується з Runtastic Combo , Нагрудним пульсомірів, одним з найбільш затребуваних гаджетів в екосистемі бренду. Взаємодіючи з ним, Orbit з категорії «шагомеров» вже переходить в категорію браслетів для тренувань з пульсомірів!

Withings Pulse O2

цікаве рішення свого браслета для спортсменів запропонувала компанія Withings. Лідер на ринку товарів для здоров'я та мотивації на той момент здивував усіх своїм підходом. Справа в тому, що при наявності пульсометра, кардіо-браслетом в повному сенсі гаджет назвати не можна.

Справа в тому, що дизайн самого браслета, який утримує датчик повністю перекриває датчик пульсу, і щоб зробити вимір доведеться витягти гаджет з кріплення, зупинитися і запустити процес вимірювання. Решта функцій: підрахунок кроків, калорій і відстані, звичайно, присутні. Можна плавати. Також аналізує рівень кисню в крові!

Також аналізує рівень кисню в крові

Fitbit

Номер 1 на ринку носяться технологій має в арсеналі кілька браслетів для спортсменів, адресованих користувачам різного рівня. З останніх новинок - стильний трекер Fitbit Alta , Що аналізує активність і сон.

З гаджетів з пульсомірів Fitbit Charge HR і Surge , Правда, останній - вже смарт-годинник для спорту з GPS-трекингом. Все пульсометри Fitbit оптичні, які пройшли «загартування» критикою і швидку реабілітацію. Так чи інакше позиції бренду на ринку не похитнулися, і Fitbit все ще - «Номер 1» в носяться гаджетах.

Додаток дозволяє переглядати динаміку активності, аналізує сон, а також включає соціальну складову, дозволяючи вам змагатися з друзями, спостерігаючи їх фітнес-успіхи.

Софт «прследуют» постійні поліпшення. Так наприклад, в одній з останніх версій з'явилася можливість встановлювати персональні цілі і контролювати різні види активностей.

Mio

Mio - дуже відомі кардіо-браслети для тренувань, ціна яких сильно поступається гаджетам Garmin, але при цьому їх точність нітрохи не поступається. Серед найбільш затребуваних на сьогоднішній день, мабуть, браслет на руку для спортсменів - Fuse.

Лаконічний дизайн, «точкове» позначення основних параметрів відразу на дисплеї і оффлайн зберігання даних до 7 днів або до 30 годин тренувань. Працює до 7 днів на одному заряді при інтенсивності занять 1 година / добу.

Також, і це один з головних чинників, які робить дані браслет для спортсменів майже ідеальним - віброуведомленія при переході з однієї кардіо-зони в іншу ! Синхронізація зі смарт-пристроями, в тому числі з фірмовим додатком, здійснюється за протоколами Bluetooth або ANT +.

Всього лінійка Mio включає в себе кілька оптичних трекерів для спортсменів.

Garmin Vivofit2

Незважаючи на те, що його слід було б віднести ближче до Polar і Runtastic, хоча б тому, що Vivofit без нагрудного пульсометра стає звичайним крокоміром, браслети для спортсменів Garmin ми винесли окремо.

Авторитет, яким користується бренд у професіоналів, неможливо заперечувати, і, як правило один раз обраний Garmin стає брендом на все життя. Хоча вище вже маса прикладів, які могли б стати гідною альтернативою.

Vivofit що не промокає, показує пройдену відстань і перераховує активність в калорії. Браслет для тренувань, може, не найвдаліший, хоча і має мотивуючими до активності нотифікації, проте по надійності Garmin ще довго буде шукати собі рівних. У комплекті з нагрудним пульсомірів він, звичайно, куди корисніше.

W / me2

Біотрекер для спортсменів ... і не тільки! гаджет обчислює швидкість поширення пульсової хвилі і визначає рівень стресу, щоб допомогти вам контролювати вегетативну нервову систему.

У разі дисбалансу між симпатичним і парасимпатичними відділами у вас буде можливість в парі з девайсом пройти комплекс дихальних вправ. У звичайному режимі - це непоганий браслет для контролю за активністю і сном, але при цьому в комплекті спеціальний донгл і нагрудний пояс, які дозволяють використовувати трекер як нагрудний пульсометр.

До речі, у Rooti, ​​компанії-розробника, є і своя лінійка кардіо-одягу, до якої можна підключати не тільки W / me2, але і будь-який інший нагрудний пульсометр, щоб не використовувати нагрудний кардіо-пояс. У «колекції» футболка для чоловіків і топ - для дівчат .

У «колекції»  футболка для чоловіків  і  топ - для дівчат

Moov

З тих пір, як Misfit трохи розгубив свій вплив в ніші трекерів для плавців, зосередившись на інших проектах, більш стильних, для плавання, крім Garmin, ніхто нічого не робив.

Moov Now - простий датчик для плавців з системою смарт-коуча (англійською), який дозволяє зараховувати кількість гребків і кіл в басейні, показую дистанцію, пройдену за одне тренування. Не погано!

Дочитали до кінця?

Дякую за увагу, і ми будемо раді, якщо ви поділитеся цією збіркою з вашими друзями!

Мітки браслет , добірка , пульсометр , трекер , крокомір

Дочитали до кінця?
Новости