• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Як вибрати і купити фітнес-браслет на Amazon.com в СШАMeest America

Нова цифрова техніка і електроніка оточує наше життя з кожним днем ​​все більше і більше Нова цифрова техніка і електроніка оточує наше життя з кожним днем ​​все більше і більше. У нашій сьогоднішній статті ми хочемо розповісти Вам про одне досить популярному і корисному гаджет, без якого не може обійтися жоден спортсмен - це фітнес-браслети. Якщо у Вас ще немає подібного девайса, то саме час подумати про те, щоб вибрати собі коханому в подарунок хороший і недорогий сучасний цифровий фітнес-браслет.

Щодо питання: "Де купити якісний фітнес-браслет за доступною ціною?". Відповідь на нього простий - звичайно ж на Амазон. Багатьом покупцям вже давно відомо, що найбільший вибір по виробникам, моделям і цінових категорій пропонує популярний мега-інтернет-магазин Amazon.com. До того ж, сьогодні, з Meest-America, можна доставити фітнес-браслети, як і будь-які інші товари з США в Казахстан. Узбекистан, Росію, Україну, Білорусь та інші країни протягом 7-12 днів. Як оформити експрес-доставку товарів з США читайте на нашому сайті meest.us.

Отже, сьогодні ми розглянемо кілька популярних моделей і основні критерії для правильного вибору і покупки фітнес-браслета.

В основному, сучасні браслети можна відрізнити за п'ятьма критеріями:

  • Дизайн - цей критерій є індивідуальним, так як ніхто краще за Вас не зможе вирішити, який саме фітнес-браслет Вам підійде більше за стилем і смаком.
  • Вимірювані параметри і точність всіх показників фітнес-браслета - важлива деталь, так як від цього буде залежати його доцільність і користь для людини.
  • Зручність інтерфейсу - як Ви напевно і здогадалися, висновок один - чим зручніше і простіше інтерфейс, тим зручніше Вам буде користуватися гаджетом під час занять спортом: під час ранкових або вечірніх пробіжок, занять в тренажерному чи фітнес-залі, ігри в теніс, футбол, баскетбол і т.п.
  • Наявність необхідних додатків і сумісність з сучасними мобільними пристроями, смартфонами.
  • Підтримка від виробника (наприклад поновлення).

Порядок пріоритетності цих критеріїв кожен може змінювати на свій розсуд. Все залежить від персональних вимог до даного пристрою. Хтось хоче купити фітнес-браслет бо це стильно і модно, тому буде в першу чергу звертати увагу на дизайн гаджета. А хтось хоче купити справжнього помічника і підказувача на час щоденних тренувань і занять спортом, тому поставиться до вибору набагато чесний.

Отже, перейдемо до вибору фітнес-браслета. Перше місце ми хочемо віддати популярної моделі Flex від Fitbit. Цей девайс оснащений масою корисних функцій і додатків. З його допомогою Ви зможете виміряти кількість витрачених калорій під час тренування, пройдену відстань (в кроках і протяжності дистанції), тривалість виконання фізичних навантажень, моніторинг сну, і навіть, додані деякі рекомендації по харчуванню. Синхронізація по бездротовій мережі з комп'ютером і з більш 150 смартфонів провідних виробників. Flex від Fitbit надає максимально точні вимірювання. За деякими порівняльних досліджень ряду аналогічних пристроїв, його показники точності склали 90%. Єдине, що не можна виміряти за допомогою Fitbit Flex - це пульс.

Купити Fitbit Flex на Amazon.com можна приблизно від $ 80. Купити Fitbit Flex на Amazon Наступна модель, на яку варто звернути увагу - фітнес-браслет Withings Pulse 02. Ця модель має хороший і досить інформативний дисплей, має купу вимірювальних додатків, плюс може виміряти частоту серцевих скорочень і рівень кисню в крові. Контроль сну: аналіз циклу сну і неспання і загальна тривалість. Сумісний з IOS / Android. Ультра-сучасний дизайн фітнес-браслет Withings Pulse 02, на нашу думку, пишатися не може, він виглядає набагато грубіше, та й вибір за кольором надано всього в двох варіантах (блакитний і чорний). Однак, як то кажуть, на кожен товар знайдеться свій покупець.

Купити фітнес-браслет Withings Pulse 02 на Амазон в США можна орієнтовно від $ 100. Купити фітнес-браслет Withings Pulse 02 на Амазон в США можна орієнтовно від $ 100 Третє місце ми хочемо віддати девайсу від Fitbit - популярної сучасної моделі Fitbit One. Загальні характеристики схожі з попередньою моделлю Fitbit Flex, плюс є опція підйом по сходах. Fitbit One виконаний у формі кліпси з універсальними кріпленнями. Пристрій сумісний з такими операційними системами як: IOS, Android і Windows.

Вибрати й купити Fitbit One на Амазон можна приблизно за $ 80. Вибрати й купити Fitbit One на Амазон можна приблизно за $ 80 І ще один сучасний девайс - Garmin Vivоfit 2. Тонкий, легкий, стильний, практичний, зручний і точний - ось так в кратце можна охарактеризувати дане пристосування. Як і в попередніх представлених моделях, в Garmin Vivоfit 2 є все, що необхідно спортсменам і любителям активного способу життя.

Купити Garmin Vivоfit 2 в США, на сайті Amazon.com можна також приблизно за $ 80. Купити Garmin Vivоfit 2 в США, на сайті Amazon Загалом, дивіться, вибирайте і купуйте ультра-сучасні фітнес-браслети і кліпси в США за найвигіднішими цінами.

Вдалих вам покупок і швидких доставок через Meest-America!

Новости