• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як прив'язати кілька браслетів Mi band до одного смартфону

 1. Mi Fit
 2. Gadgetbridge
 3. Mi bandage
 4. Mi band Master
 5. Notify & Fitness
 6. клонування додатків

Нова версія Mi band з'являється раз на два роки і багато фанатів відразу ж прагнуть замінити старий браслет на новий. Що ж робити з «застарілої» моделлю? Покласти на полицю і забути або подарувати комусь? Чи можна прив'язати на один телефон кілька трекерів від Сяомей? Сьогодні ми спробуємо розібратися в цьому питанні.

Mi Fit

В офіційному додатку, яке створено для управління розумними годинами можна підключити не тільки фітнес трекер, але і кросівки або ваги. Після прив'язки Мі банд до смартфону в «Профілі» Mi Fit буде відображатися синхронізоване пристрій. Якщо клікнути по цьому пункту, то додаток запропонувати створити пару, але перед цим нагадає про необхідність відключити браслет перед прив'язкою нового девайса.

В Мі Фіт до одного аккаунту можна підключити тільки один фітнес трекер Xiaomi. Два, три або 10 браслетів стандартними можливостями не пов'язані зі смартфоном. Однак обхідні шляхи все ж є, про них розповімо далі.

Gadgetbridge

Ця утиліта призначена для перепрошивки Mi band 2 або 3. На відміну, від стандартного Mi fit, до неї можна прив'язати кілька браслетів, причому версія абсолютно не має значення: синхронізація здійснюється з трьома поколіннями девайсів.

Для прив'язки декількох Мі бендів потрібно просто підключити пристрій з головного меню. У разі успішного пошуку синхронізований браслет відобразиться на першому вікні.

У разі успішного пошуку синхронізований браслет відобразиться на першому вікні

Єдиний мінус - в програмі немає налаштувань, як в Мі фит. Не можна виставити формат дати / часу або виставити проміжок для режиму "Не турбувати".

Mi bandage

Софт працює на основі Mi fit, тому для прив'язки браслета до додатка необхідно синхронізувати Xiaomi Mi band 1-3. Підключення здійснюється за допомогою іконки пошуку в головному вікні. Якщо девайс не буде знайдений у автоматичному режимі, то можна з'єднатися по MAC адресу.

Налаштувань в Mi bandage більше, ніж в попередньої утиліті. Крім того, є чимало крутих опцій, наприклад, лог дій - запис всіх дій з браслетом.

Mi band Master

Неофіційне додаток для управління браслетами Mi band, яке користується попитом. Авторизація здійснюється за допомогою Mi fit або системи власної прив'язки (на вибір). Що стосується підключення декількох трекерів, то питання спірне - в пошуку відображається тільки останній знайдений трекер, а запустити пошук заново не виходить.

Notify & Fitness

Напевно, найкращий неофіційний софт для роботи з розумними браслетами Хіаомі. Можна перемкнути інтерфейс на лайт версію, щоб приховати весь функціонал. Вкладок дуже багато, тому розібратися в них новачкові буде вельми непросто.

Підключити два або більше браслетів до програми не вийде. Авторизація здійснюється через той же Mi Fit. Якщо натиснути на пункт «Прив'язати інший Mi band», то додаток відв'яже старе пристрій і дасть можливість прив'язати нове.

Якщо натиснути на пункт «Прив'язати інший Mi band», то додаток відв'яже старе пристрій і дасть можливість прив'язати нове

клонування додатків

Для тих, хто все ж хоче прив'язати кілька трекерів до одного смартфону в офіційній програмі, є один робочий спосіб - клонування програм.

Інструкція нижче підійде для смартфонів на базі Miui, тобто пристроїв Xiaomi.

Що потрібно робити:

 1. Відкрити параметри і в групі «Додатки» вибрати пункт «Клонування».
 2. Знайти в списку потрібний софт і активувати перемикач.
 3. Для клонування Mi Fit знадобиться зробити копію сервісів Google.
 4. На робочому столі телефону з'явиться ярлик з новим додатком (він буде виділений жовтою іконкою).
 5. Для прив'язки декількох браслетів до різних Мі Фіт знадобиться кілька акаунтів.
 6. Підключіть один акаунт і один браслет до кожного з додатком.

Тепер можна вивантажувати дані з Mi band 1,2 або 3 на один смартфон, але в різні облікові записи.

Власникам телефонів від інших виробників доведеться скористатися сторонніми утилітами для клонування додатків.

Ціна: Безкоштовно

Що ж робити з «застарілої» моделлю?
Покласти на полицю і забути або подарувати комусь?
Чи можна прив'язати на один телефон кілька трекерів від Сяомей?
Новости