• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Як носити браслети: способи для різних видів прикрас

Браслети люблять і носять багато жінок. Браслет, тонкий або масивний - важливий і багатофункціональний аксесуар, здатний перетворити простий, нічим не примітний наряд в вишуканий і стильний образ. Мода на браслети змінюється від сезону до сезону, зберігаючи при цьому основні тенденції дизайну і принципи комбінування, як носити браслети різних видів.

Браслети можна носити по-різному, соло або в парі, по три-чотири і навіть більше, головне вдало поєднувати прикраси за текстурою, кольором, формою та стилем.

Браслет-ланцюжок

для коктейльної сукні і витонченого образу одиночний браслет у вигляді ланцюжка підійде як не можна краще. Елегантний і стриманий стиль не вимагає великої кількості прикрас, ідеальний варіант в даному випадку тонкий браслет-ланцюжок з дорогоцінного металу і сережки-гвоздики з невеликим діамантами або перлами .

Простота і демократичність дизайну браслета-ланцюжка дозволяє поєднувати такі браслети з будь-якими іншими. Спробуйте пограти з комбінаціями ланцюжків різного розміру і форми. Ланцюжок на зап'ясті можна доповнити браслетом-Каффа або жорстким браслетом-обручем. Сміливо поєднуйте браслети з різних металів, стереотип про несочетаемости білого і жовтого металу давно відкинутий, доповнюйте класичні відтінки золота і срібла оригінальними браслетами мідних і бронзових відтінків.

Не забувайте, що у комбінування різних браслетів-ланцюжків є й інша сторона: не варто занадто захоплюватися і перевантажувати зап'ястя занадто великою кількістю ланцюгів. Одягніть, наприклад, два тонких браслета-ланцюжка з одним браслетом-обручем або широким і об'ємним браслетом без застібки. Браслети з ланцюжків добре поєднуються з браслетами оригінальних текстур, з шкірою, линвою, широкими браслетами з металу або щільної тканини.

Широкі браслети-Кафи

Широкі об'ємні і масивні браслети здатні привернути увагу навіть до самої стриманою і суворої одязі. Такий браслет можна носити соло або з групою з браслетів різних текстур і розмірів. Не бійтеся змішувати метал, шкіру, емаль і кераміку, сучасні модні тренди цілком допускають такі багатошарові мікси.

Кафи - виразний і оригінальний аксесуар, тому в одному образі не рекомендується з'єднувати кілька таких браслетів, навіть якщо вони витримані в різних колірних і текстурних рішеннях. Якщо ви любите мікси, доповніть широкий Кафф тонким браслетом без застібки. Кафи добре виглядають з наручним годинником на вузькому ремінці, занадто широкий ремінець в даному випадку виглядає важкувато, до того ж таку комбінацію не дуже зручно носити. Широкі браслети-Кафи на обох руках - не найбільш вдала ідея, таким чином втрачається сама ідея браслета як виразного і помітного аксесуара.

Браслети з дорогоцінним камінням

Браслети з самоцвітами добре виглядають з годинником на металевому браслеті або тонкими браслетами-обручами. Кристали й каміння неодмінно додадуть блиску і гламуру не тільки образу в цілому, а й іншим, більш стриманим прикрасам. Спробуйте носити браслет з каменями в поєднанні з ланцюжками або вузькими жорсткими браслетами. В даному випадку одяг краще витримати в однотонної гамі, без зайвого блиску і принтів.

Одягаючи одночасно браслети з камінням і наручний годинник, сережки, намиста та інші прикраси краще не надягати зовсім, або вибрати вироби суворого і стриманого дизайну.

Браслети з намистин

Браслети з однотонних або кольорових намистин - невід'ємна частина етнічного стилю і образів бохо. Комбінування таких браслетів - безмежне поле для експериментів: доповніть браслет з великих намистин парою браслетиков з більш дрібних елементів, намагайтеся дотримуватися принцип колірного відповідності. Не варто носити більше трьох браслетів з намистин на одній руці. Великі намистини добре поєднуються з тонкими ланцюжками або неширокими металевими браслетами.

Браслети-обручі

Металеві браслети-обручі добре гармонують з разимі текстурами і кольорами, браслети з жовтого металу поєднуйте з теплим квітами (і в аксесуарах, і в одязі), а срібло - з гамою прохолодних відтінків. Стилісти не рекомендують носити широкі обручі в одній групі з вузькими, такі композиції виглядають не дуже акуратно, і тонкі браслети просто не видно під ширшими.

Браслети з брелоками та підвісками

Срібні браслети з різноманітними брелоками ніколи не виходять з моди. У таких прикрасах завжди відчувається індивідуальність, так як дизайн таких браслетів залишає чималий простір для фантазії: додавайте нові підвіски, міксуйте їх, і кожен раз ваш браслет буде виглядати по-новому. Браслети з брелоками добре виглядають з широкими кафамі і браслетами з намистин.

У світі моди не існує чітких правил щодо сполучуваності браслетів, але ряд нескладних прийомів комбінування допоможе вам носити браслети, як справжні ікони стилю.

Почніть з простого: якщо ви хочете скомпонувати три-чотири браслета, для початку вибирайте браслети, об'єднані будь-якої спільною рисою, наприклад, беріть, браслети-обручі різної ширини або кольору, або, поєднуючи браслети різних типів, дотримуйтеся одного металу.

Сміливо міксуйте матеріали і текстури, несподівані комбінації часто виглядають по-справжньому стильно і оригінально. Якщо хочете, носите біле і жовте золото разом, товстий шкіряний Кафф поєднуйте з ланцюгами, доповнюйте намистини суцільними обручами, стилісти навіть дозволяють комбінувати дорогі ювелірні прикраси з емаллю і вінтажними речами. Не забувайте, що широкі плоскі браслети - ідеальна база для нашарування більш тонких прикрас.

Не соромтеся виявляти свою індивідуальність, але перш ніж почати носити групові композиції браслетів на обох руках, відточите мистецтво створення браслетних груп на одній руці.


Статті по темі

Новости