• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Як годинник повинні сидіти на руці

  1. Оптимальний розмір браслета
  2. На якій руці носити годинник

Незважаючи на стрімкий розвиток техніки і поява різних гаджетів, які показують час, наручний годинник не втратили свого колишнього призначення Незважаючи на стрімкий розвиток техніки і поява різних гаджетів, які показують час, наручний годинник не втратили свого колишнього призначення. Більш того, вони є іміджевим аксесуаром, який при правильному підході може вдало підкреслити стиль свого власника.

при виборі годинника слід в першу чергу порівняти товщину кисті руки з розміром корпусу годин. Для оптимального співвідношення потрібно звернути увагу на моделі, в яких вушка годин не виступають за межі кисті. В іншому випадку, рука може здаватися занадто тонкою. Якщо кисть широка, не слід віддавати переваги моделям з дуже маленьким корпусом. Вони будуть виглядати безглуздо. В такому випадку краще зупинитися на масивних годиннику.

Не слід випускати з виду співвідношення вартості годин і загального зовнішнього вигляду одягу і аксесуарів. У скромному образі і недорогий одязі, навіть самі респектабельні і брендові годинники викличуть підозри в тому, що їх власник придбав підробку. Визначаючись з моделлю і вартістю годин, необхідно дотримуватися розумний баланс.

Оптимальний розмір браслета

Від того, наскільки правильно Ви навчитеся надягати годинник, залежить комфорт, в цілому одержуваний від їх використання. Аксесуар зі сталевим браслетом необхідно підбирати так, щоб він вільно сидів на руці. Повинна бути присутнім можливість розгорнути годинник навколо кисті. При цьому вони не повинні звисати і бовтатися.

Часовий браслет або ремінець, виконаний зі шкіри, повинен сидіти на руці досить щільно, але не дуже туго, щоб не віджимати кисть. Перевірити, чи правильно Ви підібрали шкіряний ремінець можна наступним чином: між пензлем і годинами повинно залишитися простір, в яке можна запустити мізинець.

На якій руці носити годинник

Історично склалося так, що годинник носили як на лівій, так і на правій руці. Ніяких правил з цього приводу не існує. У повсякденному житті годинники носять на тій руці, яка менше задіяна при виконанні будь-якої роботи. Це забезпечує комфорт в носінні, оберігає годинник від ударів і подряпин і не ускладнює виконання звичних дій.

У більшості годин головка заводу перебувати праворуч. Ця також потрібно враховувати при покупці годинників, якщо Ви лівша чи плануєте носити їх на лівій руці. В цьому випадку слід пошукати моделі з лівостороннім заводом або віддати перевагу кварцовим годинах, що не вимагає частої подзаводкі.

Новости