• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як вибрати термобілизну?

 1. Яке буває і як діє термобілизна
 2. Як правильно одягатися для катання на сноуборді або лижах
 3. Бактерицидну властивість термобілизни Dakine
 4. Догляд за термобілизна Dakine, як і за будь-яким іншим, складається з декількох правил.

Зиму воістину можна назвати сніжної королевою: також холодна і також красива. Однак сидіти вдома і спостерігати за всім зимовим чарами через вікно зовсім не цікаво. Потрібно брати сноуборди, лижі - і вперед на схил!

Про те, як правильно купити термобілизну, щоб гарненько покататися цієї зими і при цьому не замерзнути, читайте в нашій статті.

Яке буває і як діє термобілизна

Термобілизна буває теплозберігаюче і влагоотводящие. Теплозберігаюче термобілизна можна назвати по-іншому просто гріє. Воно підійде для низького і середнього рівня фізичної активності, коли людина сильно не потіє. Принцип його роботи полягає в створенні прошарку повітря, який, нагріваючись від тіла, надовго зберігає тепло. Як правило, в складі такого термобілизни є натуральні волокна, такі як бавовна і шерсть, які роблять його носку комфортніше, а білизна тепліше. Така білизна зазвичай носять у повсякденному житті або надягають як другий шар (про це трохи нижче) для занять спортом.

При великому фізичному навантаженні шкіра людини виділяє вологу (піт), яка, накопичуючись в тканині звичайної білизни, знижує його теплоізоляційні властивості. Кататися в мокрому білизна, по-перше, неприємно, по-друге, небезпечно для здоров'я. Замерзнути і захворіти в мокрому білизна - це хвилинна справа. До того ж на зігрівання і випаровування вологи, збільшують споживання енергії людського тіла.

До того ж на зігрівання і випаровування вологи, збільшують споживання енергії людського тіла

Щоб не мерзнути при активному русі, під час занять спортом рекомендується надягати влагоотводящие термобілизна. Воно не гріє, його функція -відводити вологу, щоб вона не випаровувалася з поверхні шкіри і не охолоджувала тіло. Таке термобілизна робиться з 100% синтетичних тканин, так як вони не вбирають вологу, а дуже швидко проводять її назовні. Таким чином волога випаровується ні з поверхні тіла, а з поверхні тканини. Тіло і сама білизна при цьому залишаються сухими. Це знижує втрату тепла і захищає від переохолодження та перегрівання.

Dakine випускає обидва види термобілизни. При правильній послідовності шарів одягу ви не замерзнете і не намокнете під час катання, і, відповідно, не захворієте. Що це за послідовність? Зараз розберемося.

Як правильно одягатися для катання на сноуборді або лижах

Правильно одягатися треба за принципом багатошаровості. Ваш одяг повинен складатися з трьох шарів, кожен з яких виконує певну функцію.

 1. Перший шар - це термобілизна. Те саме влагоотводящие термобілизна, яке не дозволить вашому тілу залишатися мокрим. Одягайте верх і низ, а також термошкарпетки, щоб тримати ноги сухими і теплими.
 2. Другий шар - це утеплювач. Його основне завдання зберегти тепло. Це теплозберігаюче термобілизна або фліс.
 3. Третій шар - мембранна одяг.

Третій шар - мембранна одяг

Бактерицидну властивість термобілизни Dakine

Ще один важливий показник в термобілизна - це його бактерицидні і антіперспірантних властивості. Dakine використовує дві технології, які протистоять утворенню мікробів.

Перша технологія це Aegis ™. Технологія Aegis ™ формує тверду структуру з зв'язок полімерів в тканини, яка руйнує клітини мікробів, що викликають неприємний запах. КомпонентиAegis ™ руйнують середу харчування мікроорганізмів і не дають їм розмножуватися. Вони безпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища. Антибактеріальні властивості зберігаються протягом довгих років, так як волокна Aegis ™ вплетені в тканину, а не наносяться зовні, як різні просочення, які з часом втрачають свою ефективність. Технологія Aegis ™ не схильна до руйнування і лужному впливу, тому термобілизна Dakine можна спокійно прати.

Друга технологія - це Microban ®. Microban® - світовий лідер у виробництві матеріалів з антибактеріальними властивостями. Застосування технології дозволяє не тільки зупинити зростання мікроорганізмів, але і забезпечити безперервну антибактеріальний захист продукту. Відразу після контакту з мікроорганізмами компонент Microban® проникає через стінку клітини, в результаті чого відбувається руйнування її клітинної основи. Це порушує здатність клітини функціонувати, рости і розмножуватися. Цей антимікробний продукт перешкоджають проникненню бактерій і утворенню цвілі, які викликають неприємний запах і поява плям. Microban® діє весь термін служби термобілизни Dakine. Компоненти впроваджуються в термобілизна в процесі його створення та продовжують діяти навіть при активному використанні і багаторазово прати.

Догляд за термобілизна Dakine, як і за будь-яким іншим, складається з декількох правил.

 1. Прати вручну рідкими порошками або милом при температурі не більше 40 градусів.
 2. Після прання добре прополоскати, але віджимати не можна.
 3. Категорично забороняється вибілювати, кип'ятити, прасувати, сушити в сушильній машині, на батареї опалення або над вогнем.

Щоб повною мірою насолоджуватися катанням, потрібно грамотно підібрати кожен шар одягу. Термобілизна Dakine впорається зі своїм завданням на десять балів. Вам не доведеться кожні 10 хвилин бігати в довколишній буфет за гарячою кавою!

Каталог термобілизни Dakine.


Що це за послідовність?
Новости