• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Карта АТО за 26 серпня: другий фронт на півдні Донецької області

На південному сході Донецької області активізувалися терористи і російські військові, що свідчить про плани Кремля створити там новий фронт збройного протистояння На південному сході Донецької області активізувалися терористи і російські військові, що свідчить про плани Кремля створити там новий фронт збройного протистояння   Оновлена ​​карта бойових дій опублікована на Facebook-сторінці прес-центру антитерористичної операції (АТО), передає

Оновлена ​​карта бойових дій опублікована на Facebook-сторінці прес-центру антитерористичної операції (АТО), передає.

Так, після вчорашнього прориву кордону в районі Новоазовська ударами української артилерії і авіації знищено 12 БМД противника. Зараз українські військові закріпилися на оборонних рубежах під Новоазовському.

Крім того, тривають активні бойові дії в передмістях Донецька, Луганська і Іловайська Донецької області. Українські військові також ведуть бої за Родакове Луганської області. Лінія контрольованої Збройними Силами України зони проходить по рубежу: Жовте, Родакове, Біле, Іллірія, Маломиколаївка, Червона поляна, Круглик, Успенка, Лутугине, Георгіївка, Новосвітлівка і Хрящувато.

Протягом доби сили АТО 29 разів вступали в вогневої контакт з терористами в районі населених пунктів Кутейниково, Світле, Щербак, Гусельщиково, Сабівка, Городище, Весела Гора, Вергулівка, Ясинувата, Чумаки, Червона Поляна, Мар'їнка, Красногорівка, Авдіївка, Старобешеве, Моспине , Хрящувате, Фащівка, Стіла.

Протягом доби сили АТО 29 разів вступали в вогневої контакт з терористами в районі населених пунктів Кутейниково, Світле, Щербак, Гусельщиково, Сабівка, Городище, Весела Гора, Вергулівка, Ясинувата, Чумаки, Червона Поляна, Мар'їнка, Красногорівка, Авдіївка, Старобешеве, Моспине , Хрящувате, Фащівка, Стіла

Більше новин про події в світі читайте на Depo.Весь світ

Новости