• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

UGG Australia (Уггі Австралія) - чоловіча, жіноча, дитяча взуття та одяг. Де купити, адреси магазинів в Україні

  1. Інформація про компанію UGG Australia (Уггі Австралія)
  2. Де купити взуття UGG Australia (Уггі) в Україні, адреси магазинів

UGG Australia (Уггі Австралія) - як видно з назви, це австралійський бренд, який перший почав випускати взуття типу уггі

UGG Australia (Уггі Австралія) - як видно з назви, це австралійський бренд, який перший почав випускати взуття типу уггі. Зараз під брендом UGG Australia проводиться чоловіча, жіноча і дитяче взуття, одяг, аксесуари і навіть засоби по догляду за взуттям.

Інформація про компанію UGG Australia (Уггі Австралія)

UGG Australia (Уггі) - це відома компанія-виробник практичною і дуже зручному взутті. Їх візитною карткою є виготовлення чобіт з овчини. Історія розвитку компанії почалася порівняно недавно, всього лише 30 років тому. Саме тоді молодий австралієць Брайан Сміт, який займається серфінгом, відправився в подорож по США, прихопивши з собою повну валізу взуття зі шкіри овець. На батьківщині Сміта це взуття ще з давніх часів називалася «уггі» або «уги». У порівнянні з відомою взуттям зі шкіри волів, австралійська взуття зі шкіри овець відрізняється своєю м'якістю і більш поліпшеної терморегуляцией, що дозволяє дихати нозі влітку і зберігати так необхідне тепло в зимову пору року.

Звичайно ж, Брайан Сміт не є винахідником уггі, так як цей вид взуття в Австралії відомий вже досить давно. Особливою популярністю такі чоботи користувалися в роки Другої Світової війни у ​​льотчиків, які дуже цінували їх за можливість зберігати тепло під час польоту. Крім того, уггі в 60-і роки користувалися популярністю і у гірськолижників, і у серферів в Каліфорнії. Цією популярності в США сприяв Сміт, який мандрує по країні зі своїм валізою.

У перші роки розвитку свого бізнесу Сміт зумів реалізувати 48 пар взуття. Такий успішний старт дозволив його бізнесу отримати подальший розвиток. Безумовно, UGG Australia була не єдиним виробником і постачальником уггов. На світовому ринку представлено багато подібного взуття, яку виробляють різні компанії по всьому світу. Але тільки UGG Australia - один з найскандальніших виробників, що поставляє на ринок «справжні уггі».

Активний розвиток компанії і успішні продажі почалися з 1995 року. Цього року UGG Australia стала власністю компанії Deckers Outdoor, яка почала активно просувати цю торгову марку на світовому ринку. Спочатку була вироблена нова стратегія компанії, в якій мовиться, що UGG Australia - це тепер тільки шикарна і зручне взуття з овчини. Асортимент продукції помітно розширився. Тепер компанія виробляє чоловічу, жіночу, дитячу і домашню взуття, а також килимки, подушки, сумки з овечої шкури і різні аксесуари. Заводи з виробництва взуття тепер перебувають не в Австралії, а в Китаї. Саме після перенесення виробничих потужностей і почалися суперечки за бренд UGG.

Корпорація Deckers Outdoor в 90-і роки набула всі наявні на світовому ринку торгові марки з виробництва уггі. У їх власності перебувають такі торгові марки, як UGG, UG, UGH і багато інших. У 2003 році Deckers почали юридичний процес проти австралійських компаній-виробників, які називають свої товари «уггі» (ugh boots). Судові процеси тривали до початку 2006 року, поки австралійська компанія Uggs-N-Rugs не поставила вимогу про виключити слова ug, ugh і ugg зі списку торгових марок як загальновживані слова, які позначають «взуття з овчини».

Компанія Deckers Outdoor погодилася з цим рішенням, але, як і раніше, веде в США і у Великобританії свою політику по боротьбі з незаконним використанням їх торгової марки, а також постійно переслідує своїх конкурентів. Ці торгові суперечки призвели до того, що австралійські компанії-виробники Emu Australia, Uggs-N-Rugs, Bear Paw, Warmbat, Koolaburra і RocketDog змушені продавати свої товари в США як «овчинні чоботи».

Австралійські ж компанії, що виробляють уггі, почали з 2006 року в Австралії кампанію під назвою «Врятуємо наш австралійський символ» (Save our Aussie Icon). Головне завдання цієї кампанії - захистити стародавні австралійські традиції виробництва, і тим самим викрити «китайські підробки».

UGG Australia повідомляє про те, що їх оригінальні уггі відрізняються від підробок своєї нижчою висотою, також вони більш вузькі в області щиколотки, завжди йдуть на розмір менше, мають більш гнучку підошву, густий і пишний хутро, без різкого специфічного запасу і виготовлені неодмінно в Китаї.

Компанія Deckers Outdoor, якій належить бренд UGG Australia, а так само бренди: Teva, Sanuk, MOZO, Ahnu, Tsubo, не займається оптовими і роздрібними поставками свого взуття в країни СНД, але їх продукцію все-таки можна придбати як в Росії, так і на території України.

Де купити взуття UGG Australia (Уггі) в Україні, адреси магазинів

На офіційному сайті компанії UGG Australia, вказані адреси магазинів по всьому світу, але як уже писалося вище, в Україні офіційно продукція компанії не поставляється.
Але магазини UGG Australia в Україні все ж є, в них продається тільки взуття марки UGG Australia і коштує вона досить не дешево.
Ось адреси магазинів UGG Australia в Україні:
Київ, ТЦ Дрім таун

Офіційний сайт компанії UGG Australia: http://www.uggaustralia.com/

Новости