• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Як вибрати Уггі і захистити себе від підробки?

Комфорт і якість - ці слова ми, як правило, застосовуємо до продукції, яка зарекомендувала себе на ринку і пройшла багаторічні випробування прискіпливим споживачем

Комфорт і якість - ці слова ми, як правило, застосовуємо до продукції, яка зарекомендувала себе на ринку і пройшла багаторічні випробування прискіпливим споживачем. Компанії виробляють такої якості речі, як правило відносяться до еліти на ринку одягу. Ми вже писали в нашому блозі про унікальних парках і куртках Canada Goose і про те, як уникнути підробки. У цій статті мова піде про не менш унікальному товарі компанії UGG Australia або УГИ. Це взуття увійшла в еліту не спроста. На перший погляд - це непоказні чобітки вигляд яких не вселяє довіри. Але не поспішайте судити. Досить одягнути на ногу цю взуття, як Ви закохаєтесь в неї з першого погляду або краще сказати - з першої примірки. Легка, як пух, зручна, комфортна і незвичайно тепла - це лише деякі характеристики. Натуральний матеріал і високу якість гарантоване компанією UGG Australia, а так само історія цього взуття, говорять про те що це не просто чергова покупка, це інвестиція яка принесе нам комфорт і задоволення. Про історію цієї компанії UGG Australia ви можете прочитати на нашому сайті . Але як не помилитися при виборі? Величезна кількість підробок можна зустріти на ринку. Як убезпечити себе від недоброякісної продукції? Якщо вам все одно, що носити і дешева підсікла Вас влаштовує, то ця стаття не для вас. З досвіду додам, що до нас часто надходять замовлення на УГИ від людей, які придбали підробку і розчарувалися через два три дня. Не поспішайте, проведіть аналіз і тратте свої кошти з розумом. Що б хоч як то допомогти Вам ми наведемо деякі поради про те як уникнути підробки при покупці УГГ (UGG Australia). Дайте нам знати, якщо ця стаття вам допомогла. Ми будемо щиро раді за вас.

А тепер по порядку.

1) Підошва у класичних високих або низьких УГГ рельєфна з логотипом компанії UGG Australia. У підробки підошва, як правило, плоска.

2) Якщо продавець каже, що Уггі справили в Новій Зеландії або Австралії (класичні високі або класичні низькі Уггі), то це підробка. Уггі виробляються компанією Deckers Inc. Ця компанія виробляє Уггі в Китаї вже протягом декількох років. Раніше Уггі проводилися в Австралії, Новій Зеландії. Уггі на етикетках, яких написано - зроблено в Австралії, Новій Зеландії є підробкою.

3) Підроблені Уггі не мають тиснення логотипу 'UGG' в нижній, п'яткової частини зовнішнього боку, трохи вище підошви. Якщо логотип присутній, то у підробки він сильно відрізняється від оригіналу. У оригінальних УГГ в логотипі «UGG», літери перехлестивают одна іншу. У підробці зустрічається відстань між буквами логотипу.

4) Гарантовано продукцію компанії AGG Australia (Уггі) можна купити тільки у офіційних дилерів. Кожен дилер підписує договір з компанією, де вказується ціна та відповідні гарантії покупцеві. Наприклад, в договорі зазначено, що не один дилер не має право продавати продукцію компанії UGG Australia на eBay або інших аукціонах або торгових майданчиках. Витримка з сайту Deckers Inc .: "Відносно продавців на eBay, онлайн аукціонів та інших торгових майданчиків: UGG Australia НЕ дає права своїм дилерам продавати продукцію соєю компанії (Уггі) на аукціоні eBay, інших онлайн аукціонах або торгових майданчиках. Відповідно, UGG Australia не дає гарантію і не повертає кошти за товари придбані не у офіційних представників ». Отже, якщо Ви бачите продукцію цієї компанії у продавця не є офіційним представником компанії і продає за ціною нижчою за офіційну, то швидше за все, підробка! Ціна є вагомим індикатором при покупці УГГ.

5) У підробки УГГ якість пошиття дуже погане. У оригіналу Ви цього ніколи не зустрінете.

6) Упаковка: Справжня упаковка УГГ - це досить міцна коробка з кришкою. По середині кришки написано «UGG Australia». Цей логотип не великий за розміром. З боку кришки написано «www.uggsaustralia.com».

7) Невеликий буклет по догляду, який йде разом з взуттям - квадратний, кремового кольору, має напис «UGG Australia» і все вставки в буклет бежевого кольору. Підроблені, як правило, срібного або іншого кольору і мають низьку якість друку. Фото в буклеті у оригіналу високої якості, а у підробок немає - каламутні або нечіткі. З червня 2007 року UGG Australia робить білі вкладиші для своєї продукції.

8) Підроблені Уггі нижче або вище і з більш широкими кісточками.

9) П'ятка у підроблених УГГ значно вужче, ніж у оригіналу.

10) Оригінальні чорні Уггі мають чорну підошву і чорний логотип з абревіатурою UGG, написаної білим кольором.

11) Підошва у оригінальних УГГ досить гнучка і близько 12 міліметрів в товщину, а у підроблених жорстка і тонка - близько 5 - 7 міліметрів.

12) Можна зустріти підробку на захисному мішку з коричневого матеріалу якого написано «Snow Boots» - цього не зустрінеш у оригінальних УГГ.

13) Якщо на ярлику написано «Made in Australia» або «Made in New Zealand», то це підробка! У оригіналу - «Made in China».

14) Модель УГГ «Sundance II» проводиться тільки в кольорі «Chestnut».

15) Мабуть, одним з найбільш важливих факторів який відрізняє підробку від справжніх УГГ - це ціна. На офіційному сайті компанії ціна за пару класичних низьких УГГ (classic short UGG) становить $ 150, а класичних високих (classic tall UGG) - $ 180. Іноді на деяких сайтах можна зустріти Уггі зі знижкою і то, як правило, на менш ходові моделі. Тому, якщо ви зустріли Уггі ціна яких значно нижче офіційної - це підробка! На офіційних сайтах UGG Australia розпродажів і знижок практично не буває.

16) Шви у підроблених УГГ дуже низької якості.

17) Ще один вірний спосіб, за допомогою якого можна відрізнити підроблені Уггі від справжніх. Спробуйте взятися за шерсть всередині черевика однією рукою і за зовнішню шкіру іншою рукою. Потім, спробуйте відокремити їх один від одного. Якщо вони відокремлюються одна від одної, то це підробка. Овчина - це одне ціле складається з двох шарів (з одного боку шкіра з іншого шерсть). У підробки шари зшиті.

18) Багато підроблені Уггі можна зустріти в кольорі «CAMEL». Компанія UGG Australia не випускає Уггі в такому кольорі. Тому, якщо ви зустріли такий колір, це підробка.

Невеликий наочний путівник:

1. Ця Уггі зсередини виготовлені зі справжньої овечої вовни. Шерсть досить товста, пухнаста і володіє насиченим кремовим кольором. При виготовленні підробки використовується фарбована синтетична «шерсть» сіруватого кольору. Якщо потерти такий матеріал, то деякі волоски легко відходять. Зліва - Уггі оригінал, праворуч - підробка.

2. Як не дивно, справжні класичні Уггі компанії Decker зроблені в Китаї. На підробці практично завжди написано, що виготовлено в Новій Зеландії. Рідше зустрічаються Уггі на ярлику яких написано - зроблено в Австралії. Зліва на фото оригінальний ярлик (низькі класичні Уггі), праворуч - підробка. Також, зверніть увагу на те, що шрифт у підробки помітно відрізняється.

3. У тому місці, де підошва з'єднується з каблуком у підроблених УГГ чітко видна пряма лінія. У справжніх УГГ підошва як би вливається в каблук рельєфним малюнком. Зліва оригінал, праворуч підробка.

Зліва оригінал, праворуч підробка

4. На підошві підробки можна зустріти відсутність літери R в маленькому кружечку поруч з логотипом UGG. На даний момент у більшості підробок можна зустріти R. Зліва оригінал, праворуч підробка.

5. Зовнішній ярлик помітно відрізняється. Зверніть увагу як слово «australia» написано понад жирним шрифтом на підробці (зліва).

Зверніть увагу як слово «australia» написано понад жирним шрифтом на підробці (зліва)

І найважливіше.

З офіційного сайту Deckers:

«Для того щоб забезпечити гарантію автентичності нашої продукції, ми вводимо такі заходи безпеки. Починаючи з осені 2010 року, вся продукція компанії UGG Australia буде випускатися з дворівневої захистом, що полягає в відбиваються наклейках і / або лейблах, що допоможе вам миттєво визначити справжню продукцію UGG Australia. »

«Просто знайдіть відображають наклейки на зовнішній стороні взуттєвої коробки. Наклейка включає в себе дві відмінні риси. Для того щоб побачити першу особливість розгорніть наклейку на 90 градусів і переконайтеся, що логотип сонце, на що відбиває смужці, змінюється з чорного на білий. Другу особливість можна розгледіти, повернувши наклейку під гострим кутом. Логотип UGG з'явиться на наклейці, відбиваючись декількома квітами. Якщо ви розгледіли обидві риси безпеки, то будьте впевнені, що у вас оригінальна продукція UGG Australia ».

"Якщо ваша взуття має пришитий ярлик, то в лівому черевику або чоботі на зворотному боці буде захисний ярлик, що володіє тими ж ступенями захисту, як і наклейка на коробці. Зверніть увагу, що якщо немає пришитого ярлика, то наклейка буде на зовнішній стороні підошви лівої черевика. »

У висновку можна додати, що виробники підроблених УГГ постійно вдосконалюють свої технології і роблять все, щоб підробка УГГ максимально була схожа на оригінал. Якщо у Вас є, що додати, надсилайте на [email protected] або в коментарях до статті. Будьте уважні, вивчіть джерело, у якого ви купуєте, звертайте увагу на дрібні деталі і купуйте Уггі з офіційного сайту або у акредитованого продавця. BUYROYAL.ru може допомогти Вам придбати Уггі на офіційному американському сайті www.uggaustralia.com. Ми допоможемо вам купити і доставити взуття компанії UGG Australia до вас додому. Читайте про компанію UGG Australia на нашому сайті .

матеріал підготовлений www.buyroyal.ru. При використанні даного матеріалу посилання на сайт buyroyal.ru обов'язкове.

Але як не помилитися при виборі?
Як убезпечити себе від недоброякісної продукції?
Новости