• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

В українських міністерствах в листопаді можуть з'явиться перші фахівці з питань реформ

В Україні проведуть реформу держслужби / фото УНІАН

У Кабінеті міністрів України вважають за можливе, що 1 листопада будуть призначені перші фахівці з питань реформ в міністерствах в рамках реформи державної служби.

Читайте також Гройсман анонсував реформування 10 міністерств

Про це заявила заступник державного секретаря Кабінету міністрів Тетяна Ковтун під час круглого столу в УНІАН в рамках спільного з Представництвом Європейського Союзу в Україні проекту #EUkraine на тему: «Кадрова революція влади: як Уряд буде набирати нових фахівців-реформаторів і шукати шляхи зробити систему більш ефективною ».

За її словами, Кабінет міністрів планує 16 серпня взяти ряд нормативних актів, які дадуть старт реформі державної служби.

«Також 16 серпня уряд готується до запуску веб-порталу для нових вакансій для фахівців з питань реформ. І, звичайно ж, для початку комунікаційної кампанії, яка буде проходити і в Секретаріаті Кабміну, і, сподіваємося в 10 міністерствах, які є частиною такого «пілота» для того, щоб дійсно привернути цих тисячу чоловік і інтегрувати їх в державну службу », - сказала вона.

Далі, за її словами, якщо всі рішення будуть прийняті своєчасно і якісно, ​​то міністерства до кінця серпня здійснять перші необхідні заходи щодо зміни структури і штатного розкладу, що дозволить створити посади, на які можна буде оголосити конкурс.

«Як тільки це буде зроблено, всі вакансії будуть з'являтися на порталі ... Після цього відбудеться формування конкурсних комісій, їх навчання, і старт рекрутингу відбудеться 1 вересня ... І ми очікуємо, що 1 листопада у нас вже, можливо, при правильності всього процесу будуть призначені перші фахівці з питань реформ в міністерствах », - розповіла Ковтун.

При цьому вона пояснила, що кожне міністерство своєї конкурсною комісією буде відбирати нових державних службовців.

Як повідомляв УНІАН, закон про реформу держслужби був підписаний президентом України Петром Порошенко на початку січня і набрав чинності з 1 травня 2016 року.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував намір залучити в урядові структури 1000 молодих кадрів для підвищення ефективності державного управління.

За словами Гройсмана, молоді держслужбовці отримають гідну заробітну плату за рахунок підтримки міжнародних партнерів і стануть провідниками ефективних рішень для реформування країни.

Уряд планує реформувати 10 з 18 міністерств в рамках поліпшення функціонування державної служби.

Гройсман зазначив, що вже у вересні уряд почне конкурси з відбору 1000 молодих фахівців, які займуть свої посади в структурах Кабміну.

Пізніше міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко повідомив, що реформа торкнеться міністерств соціальної політики (головний фокус роботи - пенсійна реформа), охорони здоров'я (реформа охорони здоров'я), аграрної політики (земельна реформа), освіти (реформа освіти), фінансів (фінансове забезпечення реформ), регіонального розвитку (децентралізація), енергетики (розвиток енергосектора), інфраструктури (розвиток інфраструктури), Кабінету міністрів (координація реформи держуправління), а також юстиції (впровадження сучасних юридичних їх практик).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости