• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Перший статевий акт не терпить занадто багато ніжності

Надмірне прояв ніжності під час першого статевого акту виробляє на партнера більш сильне негативне враження, ніж гучне випускання газів або ригання. До такого дивного висновку прийшли соціологи.

перший статевий акт перший статевий акт

Виробник матраців компанія Ergoflex вирішила скласти рейтинг найогидніших дій, які тільки можна зробити під час першого статевого акту з новим партнером, щоб люди ніколи не повторювали ці помилки. Заради цього соціологи опитали сотні чоловіків і жінок. Найдивнішим виявився результат, що розташувався на першому рядку.

Виявляється, найбільше під час першого статевого акту людини відштовхує зайвий прояв ніжності з боку партнера. Тобто, якщо ви переборщіть з обіймами і тому подібними ніжностями, то справите максимально неприємне враження, і так вважають не тільки чоловіки, але і жінки (41% опитаних). Обніматися надміру під час першої близькості набагато гірше, ніж, наприклад, голосно блюванути, випустити гази (26%), або ж укласти свого партнера на брудне, погано пахне постільна білизна (36%). Нарешті, 33% не виносять хропіння свого партнера, який настає вже після сексу.

Учасників опитування також просили назвати найбільші дива, пов'язані з поведінкою їхніх партнерів в ліжку, з якими вони тільки стикалися. У цей список увійшли чужі трусики, знайдені під подушкою, необхідність лежати в ліжку з 30 (!) М'якими іграшками, заняття сексом на килимку для йоги, а також сон у спальних мішках, а не в ліжку.

Ну а що ж приносить максимальну радість в ліжку з партнером? На першому місці чиста постільна білизна (40%), на другому - сніданок у ліжко (35%), а на третьому - максимум вільного простору під час сну (30%). Тобто такий романтичний сон в обнімку, який ми часто спостерігаємо в різних фільмах і на фотографіях, подобається далеко не всім. ( ЧИТАТИ ДАЛІ )

Ну а що ж приносить максимальну радість в ліжку з партнером?
Новости