• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Команда - ВТС Консалтинг

Основними напрямками спеціалізації Олександра Мініна є податкове і митне право, інвестиції, вирішення спорів, комплексні питання структурування і реорганізації підприємств, кримінальні справи з економічних злочинів. Олександр має більше 20 років професійного стажу в сфері податкового та митного права та вирішення спорів з податкових питань.

Професійне портфоліо Олександра включає більше 300 справ і проектів по податкових і митних питань, супроводу великих інвестиційних проектів, проектів з податкового структурування та реструктуризації підприємств, а також прецедентні судові справи. Зокрема, супроводжував найбільш значні судові справи з податкових та митних питань, проекти щодо структурування та консолідації бізнес-груп в Україні, суперечки, пов'язані з реалізацією великих інвестиційних проектів. Успішно консультує і представляє інтереси великих платників податків в Україні - багатонаціональних груп, міжнародних компаній та їх дочірніх підприємств в Україні, українські компанії та середній бізнес.

Як адвокат, має значний досвід в наданні захисту посадових осіб і супроводі кримінальних справ по економічних злочинах, зокрема в виробництвах, відкритих за ознаками злочинів, кваліфікованих як ухилення від сплати податків, службове підроблення, службова недбалість та інших порушень у сфері ведення господарської діяльності.

Свою професійну кар'єру почав з посади фінансового директора одного з перших спільних українсько-німецьких підприємств і як незалежний податковий консультант.

У 1991 році Олександр став першим співробітником київського офісу консалтингової компанії Arthur Andersen. В якості старшого податкового менеджера очолював все значні проекти, пов'язані з питаннями оподаткування в даному офісе.В 1999 році Олександра, спільно з кількома колегами, створив власну фірму, в якої є старшим партнером досі.

Олександр бере активну участь у багатьох громадських проектах і законодавчих ініціативах, пов'язаних з реформуванням податкової сфери в Україні. Серед останніх громадських проектів, очолених Олександром: проект «Кодексу немає» (2010); «Ні 212 КК України» (2011); «Мотивованість рішень в податкових спорах» (2012); «Податковий спір або злочин» (2013); «Податкова реформа» (2014 року), «Проект Закону № 3448» (2016) та інші.

Є автором більш ніж 200 публікацій і професійних коментарів в ЗМІ з актуальних питань оподаткування, митного права, вирішення спорів, кримінального права. Активний учасник багатьох професійних конференцій, круглих столів та форумів. Бере участь в засіданнях Американської торгової палати та Європейської бізнес асоціації, а також є членом Асоціації правників України. У 2016 році був обраний до складу Громадської Ради при Комітеті ВРУ з питань податкової та митної політики.

Освіта:

  • Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка; факультет «Міжнародні економічні відносини», 1991 р .;
  • Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка; другу вищу освіту за спеціальністю «Міжнародне право», 2003 р

практики:

Знання мов:

український Російський англійський.

визнання:

Протягом багатьох років Олександр Мінін входить в ТОП-100 кращих практикуючих українських юристів і визнаний одним з найвідоміших юристів з податкових питань в Україні.

Протягом 2008-2018 рр. Олександр Мінін регулярно займає перші позиції в категорії податкового права і визнаний одним з найкращих консультантів у сфері податків в Україні за версією провідних міжнародних та українських рейтингових досліджень The Legal 500 EMEA, Tax Directors Handbook, Сhambers Europe Guide, International Law Office Client Choice Awards, Who's Who Legal, Best Lawyers, PLC Which Lawyer, International Tax Review і багатьох других.В 2012-2018 рр.

Олександр був визнаний кращим юристом України в сфері оподаткування за версією видань KyivPost, «Юридична практика» (рейтингові дослідження «Юридична премія», «ТОП 50 провідних юридичних фірм в Україні»), Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients, «Вибір клієнта. 100 найкращих юристів України »(рейтингове дослідження« Юридичної газети »),« ГVардія юридичних компаній »(спецвипуск видання« Контракти »).

У 2014 році за високі досягнення в сфері оподаткування Олександр був запрошений стати членом Міжнародної асоціації адвокатів (International Bar Association). Зокрема, був запрошений до участі в якості національного представника від України і доповідача податкової сесії на міжнародній конференції в Токіо (IBА Tokio International Conference, жовтень 2014 року) і до участі в міжнародній конференції у Відні (IBA Vienna International Conference, вересень 2015). У 2018 р Олександр Мінін був включений в Legal 500 Hall Of Fame.

Основними напрямками спеціалізації Олександра Мініна є податкове і митне право, інвестиції, вирішення спорів, комплексні питання структурування і реорганізації підприємств, кримінальні справи з економічних злочинів

Новости