• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Екман Пол. книги онлайн

  1. Книги (5)
  2. Коментарі читачів

Пол Екман (Paul Ekman) - відомий американський психолог, професор Каліфорнійського університету в Сан-Франциско. Він набув всесвітню популярність своїми дослідженнями невербальної поведінки, приділяючи при цьому особливу увагу проблемам розпізнавання емоційних станів людини. Виклад отриманих ним даних можна знайти в будь-якому сучасному американському підручнику з соціальної психології.

Ім'я письменника відомо в нашій країні не тільки професійним психологам, а й масовому читачеві. Не так давно у нас був опублікований переклад невеликої, але дуже ємною книги П. Екмана «Чому діти брешуть?» (М .: Педагогіка - Прес, 1993). У ній аналізувалися мотиви, які спонукають дитину до брехні, і давалися відповідні поради батькам. Безсумнівно, що не тільки батьки, але також педагоги і психологи знайшли чимало корисного для себе в цій книзі.

Пол Екман кілька разів бував у нас - і в СРСР і в Росії, читав місячний курс лекцій в Ленінградському університеті.

Сьогодні Пол Екман є найбільшим фахівцем з питань розпізнавання брехні.

Екман пише: «Брехня настільки природна, що її відверто можна віднести майже до всіх сфер людської діяльності».

сайт автора Екман Пол на відео

Книги (5)

Брехуни або фантазери. Правда про дитячої брехні

Діти брешуть часто і в різних ситуаціях, іноді це просто фантазії, які дорослі приймають за брехню, іноді це спроба похвалитися або приписати собі чужі заслуги, іноді це брехня від страху або «брехня на благо».

Пол Екамай, найвідоміший в світі фахівець в області брехні, розповідає батькам, чому і в якому віці діти починають брехати, як змінюється їх брехня в міру дорослішання, і як дитина вчиться поводитися зі своєю брехнею, обходячи совість. Доктор Екман вчить батьків, як заохочувати в дітях чесність і правдивість, щоб у них не виникало бажання або вигоди брехати.

Чому діти брешуть?

Зіткнувшись з реальними труднощами у вихованні власних дітей, Пол Екман, професор психології Каліфорнійського університету в Сан-Франциско, всесвітньо відомий фахівець з

проблемам брехні і людського спілкування, був змушений переоцінити свої наукові досягнення.

Поради вченого, досвідченого психолога і люблячого батька напевно виявляться корисними батькам, педагогам, усім тим, хто зацікавлений в зміцненні моральних основ нашого суспільства.

Глибокий аналіз мотивів, які спонукають дитину брехати, дозволить батькам допомогти йому стати правдивим.

Кілька глав книги належать дружині і синові - Мері Енн Мейсон Екман і Тому Екманом. Це сімейна книга, написана сім'єю і для сім'ї.

Психологія брехні

Спираючись на великий побутової, історичний та експериментальний матеріал, автор аналізує феномен брехні з точки зору сучасної психологічної науки. Читач дізнається про те, які особливості людської поведінки, міміки, мови видають нещирість мовця, свідчать про навмисну ​​брехню, вказують на його прагнення приховати істину.

Ця книга - цінний навчальний посібник для тих, хто вивчає психологію невербальної поведінки, соціальну психологію, менеджмент. Крім того, це прекрасне практичне керівництво для всіх, хто не хоче ставати жертвою обману і психологічних маніпуляцій у професійному та особистому житті.

Психологія емоцій. Я знаю, що ти відчуваєш

Що грає вирішальну роль в управлінні поведінкою? Що читається по обличчях і визначає якість нашого життя? Що лежить в основі ефективного спілкування? Що ми відчуваємо з самого раннього дитинства? На всі ці питання відповідь одна - емоції. Емоції явні, приховані, контрольовані.

Розпізнавати, оцінювати, коригувати їх на ранніх стадіях у себе і у інших навчить нова книга Пола Екмана, книга-довідник, книга tour de force. Написана просто і захоплююче, ця книга рясніє цікавими фактами, випадками з життя і корисними практичними рекомендаціями. А вдала підбірка фотографій чудової якості не залишить байдужими навіть самих строгих читачів.

Дізнайся брехуна по виразу обличчя

Співавтор: Уоллес Фрізен

Перед вами нова книга Пола Екмана, яку цілком можна назвати другим томом гучного бестселера «Психологія брехні». Це книга-продовження, книга-«тренажер», книга-розшифровка.

Ви помітите, якщо хтось прикидається здивованим? А якщо хтось переляканий, але хоче виглядати розлюченим, вам під силу це розгледіти?

Насичена величезною кількістю ретельно відібраних фотографій і спеціальних вправ, ця книга дозволить вам безпомилково розпізнавати брехню, моментально читаючи по обличчях емоції: як справжні, так і «награні». Радість, здивування, страх, гнів, сум, відраза - ніщо не вислизне від вашого уважного погляду.

Вдосконалюйте свої навички, щоб захиститися від обману на роботі і вдома. Майстерність Пола Екмана послужить вам добру службу!

Коментарі читачів

Додати відгук

Екмана «Чому діти брешуть?
Чому діти брешуть?
Що читається по обличчях і визначає якість нашого життя?
Що лежить в основі ефективного спілкування?
Що ми відчуваємо з самого раннього дитинства?
Ви помітите, якщо хтось прикидається здивованим?
А якщо хтось переляканий, але хоче виглядати розлюченим, вам під силу це розгледіти?
Новости