• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Курс може злетіти до 50-60 грн / дол до кінця 2019 року - експерт. Відео

Головна реальна загроза для нашої країни - це не великі борги, не вибори, а світова економіка Головна реальна загроза для нашої країни - це не великі борги, не вибори, а світова економіка ...

Фінансовий аналітик, керуючий партнер інвестиційної компанії Capital Times Ерік Найман спрогнозував, що в Україні в разі початку нового світового економічного кризи і припинення країною співпраці з Міжнародним валютним фондом до кінця 2019 року курс долара може скласти 50-60 гривень за «бакс» (Нацбанк на 29 грудня встановив курс на рівні 27,68 грн / дол.).

В тему:

- 60 грн / дол: коли настане криза і як його пережити Україні - Найман

- МВФ попередив про новий світову фінансову кризу. Майбутньому президенту України можна поспівчувати

Головна реальна загроза для нашої країни - це не великі борги, не вибори (в 2019-му заплановані президентські і парламентські вибори), а світова економіка, розповів експерт в ролику, опублікованому на YouTube-каналі Hugs.fund.

26-хвилинне відео -

За його словами, якщо в світі не почнеться глобальна фінансова криза і українська держава продовжить співпрацю з МВФ, то на кінець 2019 го долар коштуватиме 29-29,5 грн.

«Прогнози практично всіх, що в наступному році гривня девальвується приблизно на 10% - це рівень, дуже близький до інфляції ...», - зазначив аналітик.

«Наш базовий прогноз, що за умови, що Україна продовжить співпрацювати з МВФ і, знову ж таки в базовому прогнозі, ми виходимо з того, що глобальна економічна криза в 19 році настане, в таких умовах - скорочення надходжень від українського експорту і від айтішників, від заробітчан, а багато заробітчан будуть змушені повернутися додому або зменшать ... кількість, суми переказів в Україну, все це призведе до того, що Нацбанк буде змушений після президентських виборів піти на невелику девальвацію гривні, і кінець року ми можемо зустріти на ур Овні 40-45 гривень за долар », - додав він.

Найман підкреслив, що якщо Україна припинить співпрацю з МВФ, то тоді курс гривні буде гірше, - 50-60 гривень за долар.

Новости