• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Відвантаження поплавка на карася, який поплавок краще

 1. На що треба звернути увагу в першу чергу?
 2. Який поплавок краще для лову карася
 3. Як правильно зробити вибір
 4. Як правильно відвантажити поплавок на карася
 5. Що впливає на відвантаження
 6. Умови лову карася
 7. Як впливає поплавок на дальність закидання
 8. форма поплавка
 9. Які бувають форми поплавців
 10. Як вибрати верхівку поплавця
 11. Матеріал виготовлення
 12. довжина поплавка
 13. потовщення
 14. ступінь відвантаження
 15. Як зробити правильну відвантаження
 16. Поради досвідчених рибалок з приводу відвантаження
 17. Як відвантажити для далекого закидання
 18. Поплавок своїми руками на карася
 19. Як правильно зберігати поплавці
 20. висновок
 21. Відео як правильно відвантажити поплавок на карася

Для того щоб  зловити карася  в різних типах водойм, потрібно мати різні снасті Для того щоб зловити карася в різних типах водойм, потрібно мати різні снасті. Адже канали, протоки і озера відрізняються один від одного своїм перебігом, глибиною і іншими факторами. Так що для цього необхідно розібратися, які поплавці для якої риболовлі підходять.

На що треба звернути увагу в першу чергу?

При виборі поплавка, необхідно звертати увагу на кілька факторів:

 • форму;
 • його вага;
 • вантажопідйомність;
 • товщину і висоту його верхівки;
 • колір (тут існують розбіжності у рибалок);
 • кріплення на жилці.

Ці параметри залежать від того, де йде рибна ловля і яка вудка використовується для цього. Водна поверхня і погода так само впливають на вибір. Все це варто враховувати, перед тим як йти на риболовлю.

Щодо кольору є двояка думка. Одні рибалки вважають, що карасі розрізняють кольори і яскравий тон може їх відлякати. Інші рибалки навпаки спростовують цей міф. Але яскравість поплавка, в першу чергу, важлива самому рибалці, щоб він міг побачити на водній поверхні клює риба або ж немає.

Який поплавок краще для лову карася

Поплавці бувають різні, але деякі фірми дійсно вважаються кращими Поплавці бувають різні, але деякі фірми дійсно вважаються кращими. Нижче описані кілька якісних моделей.

Waggler ідеально підійде для лову карася. Його секрет полягає в тому, щоб дуже точно закинути приманку на далекі відстані. У цього виду основна маса знаходиться внизу, а верхівка дуже довга.

НАТА є вітчизняним виробником і може похвалитися наявністю близько 300 видів конструкцій для різного типу рибного лову. Можна вибрати поплавці для різного виду вудок, і на різні закиди.

Giant Crystals використовують, щоб ловити рибу на середніх і ближніх дистанціях. Вони створюють мало шуму, що важливо для лову карася. Можна буде вибрати різні моделі, як для тихої, так і для вітряної погоди.

Як правильно зробити вибір

Виходячи з вищесказаного інформації, при виборі слід р уководствоваться наступними категоріями.

 1. При вітряній погоді краще вибрати поплавок важче (не менш 5 грам).
 2. Для спокійної і безвітряної погоди краще вибрати не такий важкий по вазі (1 - 3 грама).
 3. Під час далеких закидів, поплавки повиннi бути не менше 10 грам.
 4. Професіонали рекомендують використовувати розбірні верхівки і різні кольори верхівок. Це підійде для різних типів водної гладі (на білій поверхні краще видно червоні і чорні верхівки і навпаки).
 5. Також вершина повинна бути як мінімум 3 см, і чим тонше, тим краще. А ось кріплень може бути скільки завгодно.

Як правильно відвантажити поплавок на карася

Щоб зробити відвантаження, необхідно три речі: Щоб зробити відвантаження, необхідно три речі:

 • сам поплавок,
 • грузило,
 • дробинки.

Для відвантаження поплавка на карася потрібно знати питому вагу. Зазвичай, в магазинах вже є вся необхідна інформація про поплавці. Але якщо вага невідомий, його можна дізнатися просто поставивши на ваги. Це важливо, тому що вага грузила повинен бути в 2 рази менше самого поплавка. А далі необхідно додавати в міру потреби дробинки, щоб погіршити його.

Якщо вага перевищує норму, тоді можна зайві дробинки прибрати або ж за допомогою ножа або кусачок відкусити потрібну кількість. Тому необхідно стежити, як високо піднімається верхівка над водою. Для цього можна використовувати пляшку з водою або ж природний водойму.

Детальніше про перевірку буде сказано нижче.

Що впливає на відвантаження

У домашніх умовах набагато важче перевірити правильність відвантаження, так як немає впливу зовнішніх факторів. Досвідчені рибалки рекомендують готувати снасті будинку, а коригувати ступінь відвантаження в природних умовах. На поплавок можуть впливати найрізноманітніші умови. І перш за все - це погода. Якщо він занадто легкий, то може неправильно показувати рівень відвантаження. І тому краще додати дробинок, щоб погіршити конструкцію, або ж замінити її на більш важкий варіант.

Також на рівень відвантаження впливає глибина і кількість дробинок, які прикріплені до волосіні. І чим більше дробинок, тим глибше опускається вантаж. І так як дробинки зроблені зі свинцю, їх вага легко зменшити з допомогою ножа або кусачки.

Умови лову карася

Карась буває трьох видів:

 1. Золотий (або ж звичайний карась);
 2. Срібний карась;
 3. Штучно виведена порода - Золота рибка (телескоп, львіноголовка, комета і т.д.).

Перші дві особини зустрічаються в стоячих водах, хоча срібного карася можна частіше зустріти, так як ця особина може водитися ще й в проточній водоймі.

Ловити карася потрібно тільки в теплу пору року, так як взимку він впадає в сплячку. Кращий період - це початок травня. Пам'ятайте, що карась найчастіше мешкає на дні водойм, вишукуючи в мулі собі корм (планктон, личинки комах, а також найрізноманітнішу рослинність). Тому для приманки найкраще підійдуть черви, опариші або ж мотиль. для прикормки можна використовувати пшоно, сухарі, макуха, перлову кашу, кашу геркулес, а також висівки і вівсяну кашу.

Як впливає поплавок на дальність закидання

Коли мова йде про карася, існують два види вудки: без котушки, і вудка далекого закидання. І коли ловлять на вудку без котушки, особливо з човна або з помосту (зазвичай відстань становить 4 - 5 метрів), тоді важкий поплавець не потрібен. У цьому випадку потрібна тиша і зосередженість. Але на далеких відстанях вудилище повинно мати пропускні кільця, а поплавок важити не більше 8 грам. У цьому випадку на далеких відстанях риба не така полохлива і від найменшого сплеску не тікає.

Вершина поплавка повинна бути тонкою, з невеликим розширенням на кінці. Забарвлення вершини належна виділятися на тлі водної поверхні, щоб рибалці було зручніше спостерігати за клювання.

Забарвлення вершини належна виділятися на тлі водної поверхні, щоб рибалці було зручніше спостерігати за клювання

В цьому випадку можна використовувати особливі конструкції, які мають підвантаженими нижню частину. Це дозволить закинути наживку туди, куди потрібно.

форма поплавка

форма поплавка

Для того, щоб вибрати підходящий варіант, необхідно звернути увагу на його форму. Він повинен бути максимально чутливим, так як сама по собі риба не агресивна і рибалка може навіть не помітити, як вона зірвалася з гачка. До кращих варіантів відносяться конструкції довгастої форми. Але кінчик при цьому повинен бути дуже тонким. Хоча допускається невелике його потовщення.

Також потрібно звернути увагу на вагу. Він повинен бути не надто важким. Приблизна вага снасті повинен становити від 1 до 3 грам. Цього цілком достатньо, щоб не сполохати рибу, коли вантаж буде занурюватися в воду. Хоча під час лову карася на Болонську вудку або ж матчеву снасть, вага може доходити до 10 грам.

Які бувають форми поплавців

Для того, щоб йти на карася, за зразок було взято гусяче перо. Але, в даний час не потрібно спеціально для цього розводити гусей, організовувати на них полювання або ж збирати пір'я на найближчій фермі. У магазині великий вибір найрізноманітніших варіантів, в тому числі і для лову карася.

 1. Найідеальніший варіант для лову карася.
 2. Той варіант теж підійде, але можуть виникнути труднощі через те, що його вершинка більш чутлива, а боки бочковатие.
 3. Він підійде для лову карася, але вершинка його занадто товста.
 4. Так само хороший варіант, але він занадто легкий і в вітряну погоду це буде дуже незручно.
 5. Володіє товстої вершинкой - для карася це не варіант.
 6. Занадто бочковатий.
 7. Теж не підійде через бочковатості, а також його верхівка дуже коротка і товста.
 8. Годиться для лову карася вудкою для дальньої занедбаності.

Як вибрати верхівку поплавця

Як вже було сказано вище, для лову карася підійде найкраще гусяче перо. А значить, верхівка покупного варіанту повинна бути висока і тонка (не менш 3 см. У висоту і 3 мм. В товщину). Таким чином, він занурюється під воду, в той час як рибалка бачить його вершинку. Хоча при сильному вітрі краще не ставити занадто довгу вершину, інакше пориви вітру її можуть просто-напросто коливати. Найбільш підходяща довжина для будь-якої погоди становитиме від 5 до 12 см.

Довідка! Професіонали рекомендують купувати поплавці з розбірної верхівкою. Це дозволить змінювати її розмір, залежно від місцевості і зміни погоди.

Матеріал виготовлення

У магазині можна купити зараз найрізноманітніші види поплавців У магазині можна купити зараз найрізноманітніші види поплавців. Але матеріал, з якого роблять їх, в основному складається з пластика. Це зручний полімер, який добре тримається на воді. І завдяки грузилом і дробинки, можна змінювати рівень занурення. Також зустрічаються зразки з пінопласту і пробкові варіанти.

Який з них краще? Сказати важко. Швидше за все, це залежить від того, хто до якого матеріалу звик. Для тих, хто вперше йде на риболовлю можна придбати (або ж зробити самому) кілька варіантів і спробувати половити рибу на кожному з них. Це дозволить набратися досвіду і визначитися з вибором снастей.

довжина поплавка

Найкраще використовувати довгі і тонкі варіанти. Потрібно звернути увагу на те, щоб верхівка не була занадто високою, а сам поплавок тримався на плаву. І для цього потрібно навантажити сама підстава таким чином, щоб з води стирчала одна вершина, що не менше 3 см.

потовщення

Для того, щоб зловити карася, необхідно вибирати вузький варіант з потовщенням, і головне щоб він не був бочковат. Як видно з Фото 4, для цього підійдуть варіанти 1 - 3. Вони не дуже бочковатие і підійдуть для лову карася на близькі відстані. Але для того, щоб ловити карася на далекі відстані і в вітряну погоду, підійде важкий варіант №8.

ступінь відвантаження

Легкі і довгі конструкції мають деякі нюанси при відвантаженні. гачок . і приманка не впливають на відвантаження. Але при цьому слід враховувати те, що потрібно вибирати довгасті грузила. Це дозволить зробити оснастку більш стійкою, що корисно, якщо раптом підніметься великий вітер. Дробинки при цьому слід розподіляти наступним чином. Одну дробинку вішають поруч з поплавком, а решта вішаються на місцях з'єднання основної жилки (Фото 1). Дробинки краще використовувати маленькі, щоб рівномірно розподіляти вагу.

Як зробити правильну відвантаження

Як зробити правильну відвантаження

Для того, щоб правильно відвантажити поплавок, необхідно в домашніх умовах набрати у відро або ж тазик води і опустити його туди. Якщо верхівка повністю піднімається над поверхнею води, значить все нормально. Але якщо вона піднімається вище, тоді потрібно повісити ще одну дробинку. Якщо опускається занадто глибоко, тоді потрібно навпаки прибрати зайві дробинки.

Довідка! На природі потрібно просто закинути вудку і регулювати висоту поплавця в природних умовах.

Поради досвідчених рибалок з приводу відвантаження

Якщо ви вирішили йти на карася, тоді досвідчені рибалки дають кілька порад з приводу того, як правильно відвантажити поплавок саме на цю рибу Якщо ви вирішили йти на карася, тоді досвідчені рибалки дають кілька порад з приводу того, як правильно відвантажити поплавок саме на цю рибу. А для цього потрібно приготувати все за кілька днів. Налаштовувати поплавок - це дуже проблематичне заняття, особливо якщо робити це вже на самій риболовлі. Тому професіонали готують заздалегідь кілька видів і налаштовують їх за день до рибної ловлі. А вже в природних умовах можна поплавок просто підкоригувати. Це набагато легше, ніж робити все з нуля.

Можна придбати спеціальне пристосування, яке регулюватиме кількість дробинок на кінці волосіні. І для цього не потрібно буде надкушувати і знімати зайві дробинки. У спеціальну ємність додається певна кількість дробинок до тих пір, поки не буде виставлений потрібний рівень.

Як відвантажити для далекого закидання

На вудилище з дальньою занедбаністю потрібно встановлювати котушку, а також саме вудлище повинне бути оснащено пропускними кільцями. Для далеких дистанцій підійдуть поплавці від 3-х до 10 грам. При цьому верхівка повинна бути довгою і виділятися на поверхні води. Потрібно стежити, щоб верхівка кренилася убік, а стояла чітко, немов олов'яний солдатик при тихій погоді. Саме такі варіанти підходять для вітряної погоди. Навіть при сильних поривах, важкі поплавці важко буде забрати вітром.

Поплавок своїми руками на карася

Поплавок своїми руками на карася

Найпростіший спосіб зробити поплавець на карася - це гусяче перо. Для цього гусяче перо очищають від пуху. При цьому необхідно робити це «проти шерсті», а потім трохи осмол на повільному вогні. Щоб верхівка була видна на водній поверхні, її необхідно пофарбувати в яскравий колір водовідштовхувальними фарбами.

Щоб верхівка була видна на водній поверхні, її необхідно пофарбувати в яскравий колір водовідштовхувальними фарбами

Варіант з пластикової трубочки робиться теж просто. І для цього потрібно взяти будь-яку соломинку для коктейлів (довжина 10 см., Діаметр 4 - 6 мм.), А потім обережно один кінець потрібно нагрівати на повільному вогні. І як тільки він почне плавитися, необхідно іншою рукою скрутити цю ділянку. Операція повторюється на іншому кінці. Тобто - потрібно добитися того, щоб обидва кінці трубки були запаяні. А потім знову (втретє) нагрівається один кінець трубочки і плоскогубцями затискається так, щоб була рівна площина.

Тепер потрібно верхню частину обрізати до того місця, де є запаяний кінець, а стислу частину закруглити і зробити отвір для волосіні.

Ще одним податливим матеріалом є пробка або ж пінопласт. І для цього потрібно вирізати за допомогою канцелярського ножа поплавок потрібної форми, а також вставити з двох сторін (бажано в це місце капнути трохи клею) дві шашличні палички.

Як правильно зберігати поплавці

Найчастіше поломки трапляються не під час риболовлі, а при транспортуванні і зберіганні снастей. Тому потрібно правильно зберігати їх, щоб уникнути покупки нових моделей. І для цього існують спеціальні пристосування, які можна купити в будь-якому магазині для риболовлі.

Також можна використовувати будь-які інші підручні засоби: металеві баночки, пластикові коробочки і т. Д. Бажано з пінопласту вирізати для кожної снасті окремі ємності, щоб вони не сплутувалися і не билися один об одного.

висновок

Для успішної риболовлі потрібно правильно підібрати поплавок, адже якщо тут допустити грубу помилку, а також відвантажити його як попало, то замість довгоочікуваного улову додому можна повернутися з порожнім відром.

Відео як правильно відвантажити поплавок на карася

Короткий огляд спеціального пристрою для більш простого і зручного відвантаження поплавка.

На що треба звернути увагу в першу чергу?
На що треба звернути увагу в першу чергу?
Який з них краще?
Новости