• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

тирольская паличка

  1. Вибір вудилища для тірольської палички
  2. Монтажі з тірольської паличкою і проводка
  3. Відео про тірольської паличці

Є такий метод лову, а вірніше оснащення, яка розрахована на ловлю риби в дуже сильно кам'янистому дні. Така рибалка властива для регіонів, де поруч розташовуються моря. Тирольская паличка один з найпоширеніших видів лову на морському узбережжі. Суть тірольської палички полягає в тому, що вона має дуже хорошу прохідності, а за рахунок геометрії взагалі ніколи не зачіпається за дно і камені. Ловля в каменях характерна тим, що відбувається безліч обривів і все з вини того, що грузик застряє в каменях. Тирольскую паличку придумав досвідчений рибалка, який одного разу ловив скарпену. Тирольская паличка це як варіант грузила груші маленького ваги, суть така ж далеко закинути приманку і якісно її провести над дном.

Тирольская паличка може використовуватися практично у всіх відомих монтажах, таких як відвідної поводок, дроп шот і сплін шот. Тирольская паличка може використовуватися практично у всіх відомих монтажах, таких як відвідної поводок, дроп шот і сплін шот Тірольські палички володіють різною масою, так що рибалка зможе вибрати саме той варіант, який буде ідеальний саме в умовах, що склалися. Тирольская паличка виглядає наступним чином. Уявіть собі дуже довгий і циліндр, практично ідеально круглий і довжиною не менше десяти сантиметрів. Те тирольская паличка ще хороша тим, що всередині вона порожня, а це значить, при великому вигляді вона має малу масу. Обсяг дозволяє виконати дальній кидок, а маса укластися в ліміт верхнього тесту вудилища. Тирольская паличка характерна тим, що у верхній її частині розташовується спеціальний вертлюжок, до якого прив'язується волосінь або плетений шнур, а тепер поговоримо про те, з яким типом вудилищ слід застосовувати тирольскую паличку, і яка характерна проводка властива саме цієї снасті. Почнемо, напевно, саме з такого пункту як вибір снасті для тірольської палички, а саме спінінга і його комплектуючих. Адже від вибору вудилища спінінгів буде залежати якість проводки, а якість проводки є основоположним моментом в лові на тирольскую паличку і погодьтеся, що на правильну проводку риба відгукується набагато краще.

Вибір вудилища для тірольської палички

Насамперед давайте визначимося з потужністю бланка. Потужність бланка вирішує таке питання як розмір риби, в море зазвичай ловлять ультралайтових вудлищами, але ось в останні роки три проявляється тенденція до використання чистих лайтових моделей з тестом до дванадцяти грам. Лайтовое вудилище Насамперед давайте визначимося з потужністю бланка дозволяє ловити на тирольскую паличку великої маси. Якщо хто хоч раз ловив на море, то знає, що дальній кидок є особливо ефективним при лові скорпени або обапола. Вдень вся риба тримається далеко від берега і лише ближче до вечора підходить до берегового урізу і ховається в каменях, там, де потрібен не дуже дальній кидок, досвідчені рибалки використовують маленькі тірольські палички, адже вони не такі важкі і поруч з берегом не потрібно занадто далекий закид. Що стосується специфіки вудилища, з яким ми будемо використовувати тирольскую паличку, то це класичне джиговую вудилище, ось тільки лайтового класу. Бажано, якщо у вашого спінінга присутній вклеєна вершинка, яка дуже інформативно показує всі самі обережні клювання. Плюс таке вудилище має володіти максимально швидким ладом, саме таким який затребуваний для лови на відвідної поводок або для лову на джиг. Рознесена рукоятка у спінінга значно знизить вагу і зрадить ще більш впевнений контроль над снастю. До речі сказати довжина вудилища не повинна бути маленькою самий мінімальний діапазон близько 213 сантиметрів, а найчастіше використовують спінінги довжиною близько двох з половиною метрів. Котушку вибираємо в залежності від класу вудилища. головним завданням котушки буде хороший фрикційне гальмо і нормальна укладання волосіні.

Монтажі з тірольської паличкою і проводка

Перший монтаж це класичний відвідної поводок, тільки замість звичної нам груші, ми прив'язуємо Перший монтаж це класичний відвідної поводок, тільки замість звичної нам груші, ми прив'язуємо   тирольскую паличку тирольскую паличку. Другий монтаж це природно дроп шот, без якого на море і виходити не слід. І запам'ятайте одну особливість, яка звучить, як правило, обов'язково використовуйте звичайну волосінь, але тільки флурокарбоновую, яка має велику чутливість. Плетені волосінь буде просто на просто стиратися об каміння, а ось звичайна монофільная волосінь не має такої риси. Проводка з тірольської паличкою повинна бути повільною і нешвидко, тільки в цьому випадку ви отримаєте клювання всюдисущої скорпени і рідкісного, але дуже потужного і красивого обапола! Якщо ви хоч раз ловили окуня на відвідної поводок, то і в даному випадку робіть все таким же чином.

Тактика лову на тирольскую паличку полягає в детальному і дуже нешвидкому облові обраного місця. Будь-яка морська риба загальмована тому детальний облов набагато краще швидких проводок і постійних пересувань по березі моря.

Ось яка вона тирольская паличка!

Відео про тірольської паличці

Новости