• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Чому бурштинове намисто СТІЛЬКИ стоять? Ціна бурштинових намистин в Україні. Купимо дорого бурштин

  1. Чому бурштинове намисто так виросли в ціні? Варіант "А" - Стрімке зростання цін викликане зростанням...

Чому бурштинове намисто так виросли в ціні?

Варіант "А" - Стрімке зростання цін викликане зростанням інтересу до нетрадиційної медицини, як відомо намиста з бурштину мають лікувальні властивості, і допомагають в при лікуванні проблем пов'язаних з щитовидною залозою.

Зрозуміло цей варіант відповіді не має нічого спільного з реальністю. Якщо хтось і вирішив відчути цілющий ефект бурштинових намистин, то простіше купити лікувальні намисто з необробленого бурштину за 300 гривень, а не платити за подібний курс лікування кілька тисяч доларів. Хоча багато скупники і використовують цей прийом, вказуючи в своїх оголошеннях, що набувають намиста саме для лікувальних цілей.

Варіант "B". Стрімке зростання цін викликане дефіцитом сировини пов'язаним із забороною експорту бурштину-сирцю в Калінінграді в 2014 році.

Більшість людей вибирають саме цей варіант відповіді. Так як причинно-наслідковий зв'язок очевидна. Однак і ця відповідь не є вірним. У 2014 році вироби з сучасного бурштину подорожчали в півтора-два рази через дефіцит сировини, в той час як старовинні бурштинове намисто подорожчали в сотні разів роком раніше. Висновок напрошується сам собою - справжня причина криється в чомусь іншому. І ця причина-темпи розвитку економіки Китаю, і деяких мусульманських країн в останні 10 років (варіант відповіді "С").

Де зв'язок?

Китай завжди був основним споживачем сонячного каменю, але супер попит на старовинні бурштинові намистини почався тільки в 2010-2011 роках. Неймовірні темпи зростання економіки в останні 10 років привели до появи величезної кількості дуже заможних людей. І якщо у Вас високий статус, то з'являється бажання його підкреслити. Така природа людини.

Але які аксесуари можуть підкреслити вашу індивідуальність і положення в суспільстві, якщо в вашому колі спілкування, знаходяться люди, чий статок дозволяє їм купувати будь-які надмірності доступні вам? Питання важке, і єдине рішення-ексклюзивність. Структура дорогого пейзажного бурштину неповторна. Малюнки, які ви бачите на бусинах неможливо підробити або зімітувати.

Відтінок який набувають вироби з бурштину за довгі роки старіння також отримати штучним шляхом не вдасться. Сьогодні бурштин состаривают в автоклавах, але різниця між старим і зістарена бурштином очевидна.

У Китаї цими ексклюзивними аксесуарами стали браслети зі старих бурштинових намистин, які користуються найбільшою популярністю серед заможних чоловіків.

У Китаї цими ексклюзивними аксесуарами стали браслети зі старих бурштинових намистин, які користуються найбільшою популярністю серед заможних чоловіків

У мусульманських країнах, таких як Катар, Оман, ОАЕ, Кувейт, де питання надлишку грошей також відкритий, перевага віддається вервиці зі старого балтійського бурштину, в тому числі і пресованого.

У мусульманських країнах, таких як Катар, Оман, ОАЕ, Кувейт, де питання надлишку грошей також відкритий, перевага віддається вервиці зі старого балтійського бурштину, в тому числі і пресованого

Завдяки ексклюзивності, створеної самою природою, ви отримуєте можливість володіти річчю, яка буде унікальною. І незважаючи на величезне бажання вашого друга / партнера / конкурента володіти таким же браслетом або чотками як у Вас, купити він зможе тільки схожі.

Як відомо, то що є показником особливого статусу серед заможних людей, стає об'єктом мрій для середнього класу, і незабаром перетворюється в тренд.

До України хвиля понад попиту на старі бурштинове намисто докотилася в кінці 2012, початку 2013 року. А в 2014 вже кожен стовп в будь-якому великому місті був обклеєний оголошеннями про покупку бурштину і зокрема бус.

Тепер ви знаєте справжні причини таких високих цін, вони обгрунтовані, і вони ринкові.

Ми сподіваємося що ця стаття була для Вас корисною. Так само ви зможете дізнатися скільки коштують старовинні коралі і як формується їх ціна, перейшовши на сторінку нашого сайту присвячену коралів. А якщо на вулицях вашого міста ви зустрічали оголошення про скупку рогів оленя і лося, ймовірно Вам буде цікаво дізнатися скільки заробляють скупники в цій непростій справі. Дізнатися це Ви зможете прочитавши нашу статтю на тему скупки рогів оленя і лося. Так само рекомендуємо відвідати сторінку присвячену монетам СРСР . Ви дізнаєтеся яка дрібниця може коштувати більше 30000 гривень. Чи зможете подивитися відео огляд фальшивих монет з перерізаними роками, які з не обережності придбав наш товариш на харківській барахолці за кілька тисяч гривень. І зможете зберегти собі компактну таблицю дорогих монет СРСР з розцінками.

Чому бурштинове намисто так виросли в ціні?
Чому бурштинове намисто так виросли в ціні?
Де зв'язок?
Новости