• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Жінка-Телець і Лев-чоловік - сумісність

  1. Сумісність жінка-Телець - чоловік-Лев - ПЛЮСИ
  2. Сумісність жінка-Телець - чоловік-Лев - МІНУСИ
  3. Гороскоп Телець-Лев - сумісність і гармонія
  4. Як жінці-Тельцю завоювати чоловіка-Лева
  5. Сумісність жінки-Тельця і ​​чоловіки-Льва в дружбі
  6. Сумісність жінки-Тельця і ​​Льва-чоловіки в діловій сфері

Такі пари зустрічаються рідко

Такі пари зустрічаються рідко. У Тельця і ​​Льва - не найкраща сумісність і вони зазвичай шукають більш підходящих партнерів.

Привести свій союз до сімейного життя «як у всіх» їм не вдасться, тому разом залишаються ті Тельці і Леви, яких влаштовують незвичайні і яскраві відносини. Найчастіше це талановиті, духовно розвинені і сильні люди.

Лев веде активний громадський спосіб життя, в той час як жінка-Телець гарантує йому надійний тил , Присвячуючи себе вдома і сім'ї. За сумісності, і чоловік-Лев, і жінка-Телець цінують будь-які тілесні задоволення, будь то їжа, сон або секс, і тому в ліжку вони добре підходять один одному.

Звичайно, жінка-Телець бережливо, і її може бентежити занадто вільне поводження Льва з грошима. Однак, якщо Лев може також добре заробляти, як і витрачати, вона готова миритися з цим.

Сумісність жінка-Телець - чоловік-Лев - ПЛЮСИ

В ідеальній парі з Тельцем Лев ще більше розквітає. Він привертає увагу оточуючих доглянутим зовнішнім виглядом (без дешевого шику), здоров'ям і впевненістю в собі. Його супутниця-Телець тримається в тіні, але не виглядає боязкою і пригніченою (просто це не в її стилі «блищати на сцені»). Взагалі жінка-Телець - це дуже сильна особистість, яку Льву не подаючи. В ідеальній родині жінка-Телець робить ставку на кар'єру і успіх Льва, присвячує цьому все своє життя і не прогадивает. За підтримки Лев здатний досягти великих висот. А Телець, в свою чергу, реалізує себе як прекрасна господиня.

Навіть в ідеальній парі бувають сварки, але про них мало хто знає. Лев не любить показувати роздратування на людях, а Телець, стримана від природи, не виносить істерик. Коли чоловік-Лев і жінка-Телець наодинці, вони часто обговорюють майбутні кроки Льва і Телець прикидає, як організувати їх матеріальну підтримку.

Коли у Льва і Тельця немає загального побуту, вони частіше сперечаються - як правило, через гроші. Телець не любить марні зусилля, а Лев обожнює влаштовувати щедрі сюрпризи. Якщо ж побут загальний, то і Лев економить, і Телець відчуває, що їй хочуть зробити приємне. Ця гра піднімає настрій обом.

Сумісність жінка-Телець - чоловік-Лев - МІНУСИ

Головна причина численних сварок в парі жінка-Телець - чоловік-Лев - це нездатність підкорятися і поступатися. Це породжує і викликає постійні суперечки, погіршуючи і взаєморозуміння, і взаємини. Тут все підводні рифи повинні бути освітлені і вдень і вночі, щоб не натрапити на них і не розбитися.

Жінка-Телець - сама обережність і ощадливість, справжня роботяга з одним тільки прагненням мати свою власність і забезпечену старість, а Лев - це духовне панство, великодушність і благородство, щедрість і марнотратство, життєвий розмах і «політ в космічні простори». оскільки чоловіки-Леви люблять влаштовувати нічні пиятики в суспільстві «веселих хлопців», то їх подружжю-Тельцям частенько доводиться своїх улюблених тримати «під домашнім арештом» або навіть «за гратами», щоб їх охороняти і захищати від різних небезпек.

І не тільки через те, що гроші вони розкидають на всі боки, але в ці розважальні гулянки нерідко втручаються і «нічні метелики» - легковажні і вітряні, які також вимагають і свою частку. Цей пункт, як правило, майже ніколи не знімається «з порядку денного».

Пара Льва і Тельця дуже часто свариться через гроші. Лев щедрий, може бути, не завжди від душі (за щедрістю частенько стоїть бажання справити враження), але факт залишається фактом: гроші Лев не береже. А Телець ненавидить порожніх витрат. Через це виникають суперечки, Телець дорікає Лева в марнотратстві, а часто - і в залицяння за іншими жінками (якщо щедрість Лева була спрямована на особу жіночої статі).

Але, в цій парі є ще одна дуже серйозна проблема. Якщо жінка-Телець сильніше чоловіки-Льва, вона може його придушити. Його широка душа, тяга до драматичних ефектів і веселу вдачу сприймаються нею як інфантильність. Вона (з кращих спонукань, звичайно) виховує в своєму Львові практичність і почуття міри, але на виході замість царя звірів виходить позбавлений блиску мокрий кіт. З Тельцем у Льва одна з найбільших ймовірностей втратити свою індивідуальність, особливо якщо Лев м'який і вважає за краще поступитися, щоб не сваритися.

Гороскоп Телець-Лев - сумісність і гармонія

За сумісності гороскопів Тельця і ​​Льва, щоб в їхній родині панувала гармонія, кому-небудь з подружжя необхідно поступитися в питанні пов'язаному з грошима. Так, жінка-Телець розумна і практична, а Лев любить витрачати гроші наліво і направо. У цьому їм складно знайти спільну мову, але необхідно піти на компроміс. Або Тельцю, якщо вона безмірно поважає свого Льва, погодиться з його фінансовим планом, або Льву повністю довірити своїй половині рішення загальних фінансових питань. Без поступок однієї зі сторін нічого не вийде.

Часто в цій парі жінка-Телець вважає свого Льва дитиною, на її думку, він ніяк не може подорослішати. Якщо це дуже турбує жінку-Тельця, то з цим треба щось робити. По-перше, чесно погляньте в очі цим фактом. Якщо Лев при всьому його хлоп'яцтво і позерстві несе за вас і вашу родину відповідальність, тоді в чому проблема? Нехай веселиться і веселить оточуючих. Якщо ж ні, то вам треба допомогти йому стати справжнім чоловіком.

Зверніться за допомогою до психологів, книгам, біографій відомих людей, народжених під цим же знаком. Ви обов'язково побачите такий же типаж, як у Вашого Льва, і з боку Вам легше буде оцінити не тільки недоліки, але й гідності. Ви зрозумієте, що така поведінка і погляд на світ «несерйозні» тільки в Вашому власному уявленні і об'єктивно не заважають чоловікові бути успішним і цікавим.

Як жінці-Тельцю завоювати чоловіка-Лева

Дівчина-Телець може завоювати хлопця-Лева дуже легко. Навколишні можуть навіть дивуватися, як так вийшло. Адже Лев любить яскравих, екстравагантних жінок, з царственої і щедрістю в душі. А жінка-Телець - пряма протилежність ідеалу Льва - спокійна, врівноважена, практична. Якщо звернеться до астрололгіі, то вона дасть однозначну відповідь, у чому сила жінки-Тельця.

Керуюча планета Льва - Сонце, і для енергетичної рівноваги йому потрібна супутниця з сильною Місяцем. А сильно розвинена Місяць тільки у двох знаків зодіаку, це у Рака і звичайно ж Тельця. Тому, незважаючи на все відмінність характерів і невідповідність смакам один одного, Льва і Тельця відразу потягне один до одного, як тільки жінка-Телець «включить» свою Місяць, тобто почне проявляти турботу. Дбайте про те, щоб вашому партнерові-Леву було комфортно, допомагайте йому добре харчуватися і прекрасно виглядати. Жоден Лев не встоїть проти Місячної турботи.

Також Лев дуже любить, коли жінка охоче поступається йому пальму першості в будинку, і при цьому є відмінною господинею і володіє поступливим характером. Все це є у жінки-Тельця, яка в цьому сенсі є для Льва справжнім скарбом. Просто покажіть всі свої достоїнства Льву, і він це оцінить.

Сумісність жінки-Тельця і ​​чоловіки-Льва в дружбі

За сумісності знаків Зодіаку Тельця і ​​Льва - дружба між ними дуже рідкісне явище. По-перше, у них зовсім різні смаки і характер, а по-друге, цій парі важко де-небудь перетнутися. Жінка-Телець домувальниця. Вона не відмовиться відвідати якусь виставку або виставу, але якщо вони відповідають її бездоганному смаку. Яскраві, видовищні, гучні заходи, які подобаються чоловікові-Леву, їй чужі.

«Половинки» цих людей не варто боятися зрад - у Льва і Тельця слабкий інтерес один до одного. Вони можуть відчувати, що їх притягує щось фатальне, але обидва вважають за краще більш зрозумілі відносини.

Сумісність жінки-Тельця і ​​Льва-чоловіки в діловій сфері

Пар жінка-Телець - чоловік-Лев дуже складно працювати разом. Телець зацікавлена ​​у вигоді і любить стабільну роботу, вважає за краще економити фінанси насилу приймає нові ідеї, а чоловік-Лев просто фонтанує новими проектами і може пожертвувати грошима заради красивого жесту. Вони могли б доповнювати один одного, але для цього потрібно повне взаєморозуміння і довіру.

Коли жінка-Телець і чоловік-Лев колеги або партнери - між ними часто трапляються конфлікти. Кожен сильний у своїй сфері діяльності, і вони рідко перетинаються. Прикладом співпраці може стати ситуація, коли Лев влаштовує презентацію, а Телець скрупульозно підраховує, у скільки вона обійдеться, і намагається знизити витрати.

Коли жінка-Телець - начальник, а чоловік-Лев - підлеглий - невдалий союз. Обидва будуть незадоволені поведінкою один одного. Для начальниці-Тельця найважливіше в роботі матеріальний результат, а у Льва він низький, зате він плескає новими ідеями, які Телець просто не помічає. Лев відчуває себе в такому тандемі незатишно і йому здається, що начальниця його не цінує і не дає йому показати всі свої креативні здібності. Хоча, незважаючи на всі розбіжності, ця пара з почуття гордості ніколи не буде воювати в відкриту і показувати своє невдоволення людям.

Коли жінка-Телець - підпорядкована, а чоловік-Лев - начальник - складний союз, в якому часто можуть бути конфлікти. Лев, як начальник чекає від своїх підлеглих творчих ідей, постійної новизни, а Тельцю все це чуже. Начальник Лев дуже строгий, але благородний і може поблажливо ставиться до слабких, але жінка-Телець зовсім не слабка, тому їй дістається по повній. Дуже часто в такому діловому союзі виконавча і працьовита Телець відчуває себе недооціненою.

Якщо Лев при всьому його хлоп'яцтво і позерстві несе за вас і вашу родину відповідальність, тоді в чому проблема?
Новости