• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

жінка Щур

  1. Жінка Щур - характеристика особистості
  2. Жінка року Щура - любов і сім'я
  3. Гороскоп жінки Щури - кар'єра

Роки народження людини за знаком Щур - 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008

Жінка Щур - характеристика особистості

Жінка-Щур має якоїсь незрозумілої привабливістю Жінка-Щур має якоїсь незрозумілої привабливістю. Її краса далека від загальноприйнятих норм, але вишуканість поведінки, мови, манери, вміння одягатися і тримати себе в суспільстві притягують до неї погляди. На думку більшості астрологів, Щур - це чоловічий знак в східному гороскопі . Тому, жінки, народжені в рік Щура, мають властивими Щурам-чоловікам якостями. До них можна віднести рішучість, динамізм, енергію, зовнішню активність і величезний потенціал для успіху. Саме тому кожна дія жінки-Щури направлено на демонстрацію своєї незалежності і своїх здібностей. За місце «під сонцем» - леді Щур готова до довгої і страшної боротьби.

У жінок Щурів дуже багата фантазія і яскрава, жива уява. Для неї найважливіше добре виглядати. Вона пишається своїм гардеробом і зовнішністю. Жінок, які народилися в рік Щура, відрізняють шарм, приваблива зовнішність. У своїх вчинках вони завжди цілеспрямовані. Це люди ощадливі, хоча можуть бути і щедрі, але лише по відношенню до тих, кого люблять, хто їм симпатичний. Тут поєднання сили і елегантності Їх зовні спокійно, притягальна веселість - лише гра і приманка для жертви. Більш тривале спілкування з ними дозволить помітити внутрішній неспокій, напруга, прагнення до агресивних вчинків. У жінки-Щури раціональне мислення, що створюють відчуття безмірної влади. Небезпечний і безжалісний знак. Вона створює образ втіленої сексуальності, а її відкритий характер робить її об'єктом загальної милування.

Ця жінка схильна до критики, і, ймовірно тому, їй важко заводити близьких друзів. Для жінок цього знака характерно сильне бажання вийти заміж. На це у неї є дві причини: перша - для неї важлива сім'я і сімейні цінності, і друга - це дає їй міцне становище в суспільстві і надійність.

Жінка-Щур хороша господиня, дружина і мати. Вона вміє надати підтримку своєму чоловікові і надихнути його, але, йому слід пристосуватися до частих змін її настрою. Жінки, народжені в рік Щура дбайливі і старанні. У будинку її завжди затишно, чисто і комфортно. Але, жінки цього типу схильні до забудькуватості. Часом, вони не знають, що знаходиться у них в шафі і купує знову і знову сукні, які, найчастіше так ніколи і не одягне. Жінка-Щур купує завжди нерозбірливо і багато всього. Вона керується лише бажанням придбати і віднести до себе в «нірку». Жінка-Щур отримує невимовне задоволення від здійснення покупок. Варто відзначити, що найчастіше вона купує недорогі речі і є постійним клієнтом на розпродажах.

В особистому житті у жінки-Щури буває багато труднощів. Як правило, у молодому віці вона робить багато дурниць, але завжди знаходить сили зітхнути і почати все спочатку. Незважаючи на те, що у цих жінок прекрасна інтуїція, вони відмінно розбираються в людях, все ж за своєю довірливості все одно потрапляють в пастку, навіть знаючи, де і ким вона поставлена.

Правда, є і такі жінки-Щури, які вважають за краще жити за рахунок чужої енергії. Вони домагаються своєї мети не роботою, і хитрістю. Багато хто навіть ведуть паразитує спосіб життя. Навіть бувають випадки, коли жінки-Пацюки здатні зруйнувати чужу сім'ю, чуже щастя тільки заради власної вигоди, задоволення.

У житті ми можемо зустріти два типи жінок, народжених в рік Щура - екстравертність, або громадськими, і інтравертному, або замкнутими. Одні люблять перебувати в самій гущі подій, серед людей. Їм необхідна особлива популярність і певне політичне значення в суспільстві. А другі вважають за краще проводити час на самоті, уникають контактів і виражають себе в прикладному мистецтві, ремісничому промислі, в ткацькому справі.

Спілкуючись з жінкою-Крисою, пам'ятайте про те, що їй не можна довіряти свої секрети. Вони великий любитель поговорити і попліткувати. А ось про свої справи вона ніколи і нікому не розповість, і тому дуже важко передбачити її поведінку. Емоції і почуття жінка-Щур теж воліє тримати при собі. Але, якщо їй наступити на «хвору мозоль» і викликати в ній лють, то це побачать і почують всі.

Жінка року Щура - любов і сім'я

Жінка-Щур - чудова господиня. Сім'я і сімейні турботи мають для неї першорядне значення. Вона любить створювати в будинку затишок, доглядати за чоловіком, піклується про дітей. Бездоганне ведення домашнього господарства - одна з її дивних здібностей. Разносольний обід за розкладом, речі ретельно випрані і випрасувані, діти акуратні і навіть спати лягають вчасно. Загалом, де з'являється жінка-Щур, там завжди чистота і порядок. Але, незважаючи на це, жінку, народжену в рік Щура складно назвати домашньою. Навпаки, вона з головою може піти в роботу і якщо їй випаде можливість домогтися якихось результатів у кар'єрі, вона ні за що не упустить. Навіть якщо в будинку повно дітей, жінка-Щур знайде час для роботи і займеться ресторанною справою, написанням книг або веб-дизайном. Це талановита ділова жінка з живим розумом.

Жінка року Щура товариська, добра, приваблива і сексуальна, що, природно, привертає до неї безліч шанувальників і робить її об'єктом загальної уваги. Тому, якщо чоловік ревнивий, то разом з цією жінкою вони не зможуть прожити довго.

До речі, незважаючи на те, що жінка-Щур сама вміє стежити за будинком, від свого супутника вона чекає всебічної підтримки в цьому. І іноді, вона може звалити левову частку домашніх турбот на плечі чоловіка, а сама в цей час займатися собою: бігати підтюпцем, спілкуватися з друзями і взагалі проводити час в своє задоволення. Зате, вдосталь наситившись, і повернувшись додому з зовнішнього світу, жінка-Щур стає самої уважною і люблячої з усіх знаків східного гороскопу.

Жінка-Щур стежить за модою, але одягається по своєму, з родзинкою. Їй властива романтичність і сентиментальність. Нерідко навіть буває, коли жінка-Щур просто любить чоловіка платонічної любов'ю і їй нічого від нього не треба. Вона вже щаслива від того, що може просто любити.

Незважаючи на те, що жінка-Щур є поєднанням фатальний і ділової жінки, для неї велике значення має сім'я. І саме сім'я. Її не влаштовують короткочасні любовні зв'язки або випадкові знайомства. Вона шукає надійного супутника життя, на плече якого вона може покластися в будь-яку хвилину. Для неї є важливим відчувати захищеність і безпеку, і все її любовні зв'язки - це, перш за все, шлях до її кінцевої мети, весіллі. Вона не приховує своїх почуттів, навіть на першому побаченні. Її позиція така: якщо шанувальник не готовий до серйозних стосунків, навіщо забирати у неї час? Якщо жінка-Щур не виходить заміж до 30 років, то вона стає небезпечною і підступною. Вона здатна зруйнувати чужу сім'ю і відвести вподобаного чоловіка.

Жінка, народжена в рік Щура, рано дорослішає і знімає з себе «рожеві окуляри». Вона ніколи не ідеалізує свого партнера і бачить всі його недоліки. І якщо до чоловіків вона ставиться не надто великодушно і поблажливо, то до дітей ніжна до трепетности.

Все своє життя жінка-Щур прагне до накопичення і намагається всіма силами забезпечити собі і своїй сім'ї безбідне існування. Багато що вона намагається купувати або на розпродажах або оптом, щоб заощадити гроші. А ось на дітях і улюблених жінка-Щур не економить - у них, як правило, не бракує в дорогих іграшках. У неї раціональне мислення і вона намагається взяти під контроль всі витрати своїх домочадців, при цьому, не звітувати про свої. Це може здатися дивним, але жінка-Щур - приклад ощадливості. Вона з легкістю модернізує старий одяг, іграшки та навіть меблі, перетворюючи їх справжній шедевр.

Гороскоп жінки Щури - кар'єра

Серед жінок, народжених за східним гороскопом в рік Щура, багато тих, хто домігся високого становища в суспільстві. Як і чоловік, жінка-Щур відрізняється кмітливістю і винахідливістю. Вона дуже розумний і творча людина і, якщо захоче, може досягти великих успіхів. Роботу, природно, вони вважають за краще інтелектуальну, там, де можна блиснути своїм розумом.

Якщо жінка-Щур стала начальником, то можна стверджувати, що її співробітникам пощастило. Вона чесна і справедлива, віддана своїй справі. За своїх підлеглих буде стояти горою.

Серед жінок, народжених в рік Щура багато відомих людей творчої праці, зі світу мистецтва, хоча, такі жінки досягають успіху і на політичній арені.

Її позиція така: якщо шанувальник не готовий до серйозних стосунків, навіщо забирати у неї час?
Новости