• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Телець - сумісність з іншими знаками Зодіаку

 1. Любовний гороскоп Тельця
 2. Сексуальна сумісність Тельця
 3. Як зав'язати любов з Тельцем
 4. Побачення з Тельцем
 5. Де і як знайти любов Тельцю
 6. Телець - любовна невдача або набуття щастя
 7. Телець - сумісність з іншими знаками
 8. Сумісність Телець - Телець
 9. Сумісність Телець - Близнюки
 10. Сумісність Телець - Рак
 11. Сумісність Телець - Лев
 12. Сумісність Телець - Діва
 13. Сумісність Телець - Ваги
 14. Сумісність Телець - Скорпіон
 15. Сумісність Телець - Стрілець
 16. Сумісність Телець - Козеріг
 17. Сумісність Телець - Водолій
 18. Сумісність Телець - Риби

Любовний гороскоп Тельця

Телець в любові і шлюбі

За любовному зодіаку сумісності Телець може довго вибирати об'єкт своєї пристрасті, але коли вибір все-таки зроблений, не стане навіть слухати думку з цього приводу інших. Всі запевнення друзів або рідних в тому, що ця людина йому зовсім не підходить, він буде незворушно пропускати повз вуха.

При сумісності в любові і шлюбі Телець сповнений ніжності, романтики і завзятості. Чоловік-Телець здатний кожен день дарувати квіти і робити своїй коханій подарунки. Як правило, така тактика виявляється вірною - жінка здається, не в силах протистояти натиску наполегливої ​​Тельця .

Телець, можливо, найбільш чутливий знак Зодіаку. Люди, якими править Венера, люблять пестити, але вважають за краще, щоб їх пестили, розтягують час ласк. З позитивного боку характеризує Тельців то, що вони зазвичай хороші дружини. Жінки цього знака зазвичай бувають щирими і вірними дружинами, і вони вміють створювати атмосферу миру і гармонії в своєму будинку. Більшість Тельців добре працюють, коли у них є затишний будинок і сім'я, де можна розслабитися і відновити енергію.

Телець налаштований на серйозні, міцні відносини, а в ідеалі - на шлюб, який буде тривати все життя. Пов'язавши своє життя шлюбними узами, Телець буде вірний, надійний і цілком відданий сім'ї.

Сексуальна сумісність Тельця

За сексуальну сумісність Телець любить і цінує все плотські задоволення, будь то смачна їжа, солодкий сон або хороший секс. У ліжку, як і в житті, йому властива грунтовність: можливо, занадто темпераментним коханцем його не назвеш, зате він точно знає, як отримати задоволення самому і доставити його партнерові. Його ласки - це не бурхливий натиск, а скоріше тривалий любовний марафон. Поспішати йому нікуди, в тому числі і в ліжку: уважний і завзятий, він вміє розпалити в своєму партнері вогонь бажань і налаштований на те, щоб насолодитися цим в повній мірі.

Як зав'язати любов з Тельцем

Прямолінійний Телець не любить зайвої балаканини і довгого ходіння навкруги. Якщо ви хочете отримати від розмови з ним реальний результат - говорите про справу, причому відразу ж беріть бика за роги, тобто починайте прямо з самого головного. Стисло викладайте факти і висновки, намагаючись не давати волю емоціям, - це справить на Тельця гарне враження.

Пам'ятайте, що дуже важливими моментами для відносин і любові з Тельцем є порядок і справедливість. Якщо рішення вашого питання допоможе навести порядок або відновити справедливість в чому-небудь, знайте, що в душі Телець вже на вашому боці. Однак від простого схвалення до згоди допомогти у Тельця пролягає ціла прірва. Заручитися його підтримкою дуже непросто, зате, якщо Телець все-таки сказав вам «так», його слово надійніше підписи під договором.

Побачення з Тельцем

Якщо ви зустрічаєтеся з Тельцем, тоді вам краще завжди мати з собою велику книгу або хоча б дуже багата уява. Тельці люблять розкіш, тому прагнете до того ж.

Дорогий обід, квитки в театр, Десерт або масаж ніг могли б зайняти відповідне місце в переліку вашого Тельця. Якщо ж у вас немає грошей, проявіть творчість, зробіть вашу зустріч чуттєвої, земної і чарівною.

Відвідайте разом з ним вишуканий ресторан, щоб покуштувати солодкого і шоколадного десерту, проведіть романтичний вечір в п'ятизірковому готелі, прогулятись в парк, рушайте в баню, сходіть на постановку мюзиклу, влаштуйте пікнік на пляжі або в парку з пляшкою вина і сиром, проведіть вечір в затишній хатинці в лісі прогулятись в ботанічний сад, беріть уроки по складанню букетів разом, робіть точковий масаж або рушайте на лікування в санаторій.

Де і як знайти любов Тельцю

Оскільки це один з найбільш закритих і консервативних знаків зодіаку, знайомство для нього - велика складність. Запросіть додому галасливу компанію друзів, почастуєте їх чимось смачненьким власного приготування. І попросіть, щоб вони привели з собою якогось симпатичного приятеля. А далі - шлях до серця чоловіка, як відомо, лежить через шлунок! Все у ваших руках.

Телець - любовна невдача або набуття щастя

Сімейного благополуччя Тельця сприяють його життєрадісність, вміння в усьому бачити хороше, просування по кар'єрних сходах, інтерес до творчих проектів і неординарним людям. Позбутися від самотності Тельцю допоможе відвідування культурних заходів, розвиток здібностей, почуття гумору.

Телець - сумісність з іншими знаками

Сумісність Телець - Овен

Без сумніву, в даному випадку «овен» для «тільця» є найрішучішим, сильним і надійним партнером із усього Зодіаку. Для останнього добре те, що «овен» відразу ж може причалювати, куди тільки «бичка» завгодно і відразу ж встати «на якір». Зі своїм «бараном» «тілець» ніде і ніколи не пропаде. «Овен», звичайно, може бути і вірним, і відданим, дуже турботливим і справедливим, але у нього також є і свої «але», і їх чимало. Уже сама доля «барана», особливо в першу половину життя, вельми неспокійна і зрад сива. Як вже було сказано, це "діючий вулкан", на якому доведеться сидіти «бичка».

Незважаючи на те, що вони обидва люблять працювати і займатися вдома, в домашніх умовах, постійно щось переробляючи, прикрашаючи свій рідний дім, який завжди буде виділятися своєю індивідуальністю і оригінальністю, обидва партнери перебувають у вічних суперечках через якихось дрібниць, що заважає часом їм більш тривалий час перебувати разом. У квартирі кожен повинен мати свою окрему кімнату, хоча вночі - бути тільки разом.

Шлюбний союз з «бичком» завжди може бути прихованою драмою до тих пір, поки вони не відпиляв і не викинуть на смітник свої роги, зрозуміло, разом з ревнощами. Тільки після цього пропадуть і сумніви, і проблематичність даного шлюбного союзу.

«Телець», без сумніву, створює для свого «барана» найкращі домашні умови і обстановку як для роботи, так і для відпочинку. причому, чим більше «овен» кип'ятиться й вирує , Тим спокійніше стає, спокійніше поводиться «тілець». А для «барана» це є життєво важливим еліксиром, найкращим лікарським засобом як для тіла, так і для душі.

Сумісність Телець - Телець

Вони обидва схожі на «самохідні ощадні банки» з одним прагненням забезпечити себе на старості років, тому вони цілком можуть дозволити собі і заможне життя, і особливий її стиль.

Обидва «тільця» добре знають, чого бажає і хоче партнер по любові і шлюбу. І любов у них приходить і зміцнюється теж з накопиченням матеріальних благ і збільшенням грошового рахунку в банку.

Сумісність Телець - Близнюки

Незважаючи на сильне почуттєве тяжіння, і багато спільного, цей шлюбний союз не є життєздатним, не придатний уже через те, що «Близнюки», як правило, рідко бувають вдома , А «бики» страждають від приступів ревнощів і підозр. Вічні суперечки і сварки - постійні гості в цьому будинку. Хоча в цій подружнього життя «близнюки» і виступають ініціаторами всіх любовних і еротікосексуальних забав, надцікавих розмов і задушевних бесід, але як партнери, вони чудові в ролі лицаря на годину ». Правда, деякі ідеї «близнюків» в руках «бичків» швидко приймають вигляд грошей або інших матеріальних цінностей. Але, як правило, залишаються щось вони у тих же самих «бичків» і «близнюкам» просто недоступні. Зрозуміло, останніх ця ситуація абсолютно не влаштовує, особливо якщо вона носить більш тривалий характер і більш часто повторюється.

Часте нерозуміння один одного призводить в результаті до розладу і розриву взаємин, які і закінчуються розлученням і розставанням.

Сумісність Телець - Рак

Між «тільцями» і «раками» можуть утворитися і існувати прекрасні взаємини, повне розуміння - надійна застава твердого фундаменту, як для самого шлюбного союзу, так і для подружніх відносин і сімейного життя.

Головне - у них дуже багато спільного. Обидва люблять домашнє вогнище, мріють про власний будинок - затишний і комфортабельний, про садок з квітковими клумбами, городі і т.д. Якщо вони обоє візьмуть під суворіший контроль негативні риси свого характеру і вдачі, накладуть заборону на впертість і норовистість, тоді їх шлюбний союз, подружні узи і сімейне життя може розвинутися і протікати в щасті і злагоді.

Давня мудрість говорить, що «тілець» тільки тоді робить «землетрус», коли починає хитатися той стілець, на якому він сам сидить. У цьому шлюбному союзі придане «тільця» - його гаряче серце і необхідне матеріальне забезпечення, що створюють «раку» мир і спокій, в яких він потребує не менше, ніж в хліб насущний. Але, якщо «рак» хоче їх зберегти, він повинен знати, що «тілець», як самодержець сімейної імперії, ніколи не потерпить, щоб в його «володіння» проник хтось з боку - щоб з його «раком» поділитися і поласувати . «Тельці» ревниві, і з цим завжди і постійно доводиться рахуватися.

Навіть в тому випадку, якщо «Рак» хоча б в думках своїх захотів би з ним разом попанувати, то відразу ж стрілка душевного барометра швидко просунулася б в сторону «бурі». Різні сторонні особи, колишні дружки або подружки «раку» негайно й нещадно виганяються і викорінилися, бо «тілець» не потерпить навіть тіні якогось «любовного трикутника».

Трапляється, звичайно, і так, що «рак» стає домашнім інвентарем «тільця», але зате він уже забезпечений до кінця свого життя. За все, щось хороше, що «рак» йому дає і робить, «тілець» йому відплачує своїм коханням, вірністю і відданістю. Крім того, «тілець» є єдиним з усього Зодіаку, хто спокійно переносить всі душевні кризи «раку» без шкоди для стану власної душі.

Почуття взаємної симпатії між ними, як правило, виникає досить швидко, хоча спочатку їх взаємини будуються тільки на дружній основі. Тверезий реалізм «тільця» заспокійливим чином впливає на розбурхане уяву «раку».

Згідно із законом природи, кожної людини привертає в своєму партнері те, що йому самому не вистачає, що могло б його доповнювати. Нам же добре відомо, як часто «раки» приходять у зневіру, пасують і відступають від своєї мети через відсутність завзятості і витримки, витривалості і наполегливості, особливо на більш довгих життєвих дистанціях. Ось тут-то їх єдиною надією і рятівником може стати «тілець», в достатку наділений цими якостями характеру. А почуття обов'язку і обов'язки у «тільця», почуття сімейні і материнські завжди відзначені тільки «печаткою надійності», а це саме те, що так необхідно для «рака» і спільної з ним життя.

Сумісність Телець - Лев

Незважаючи на сильне фізичне тяжіння, надій на міцний і стійкий шлюбний союз тут мало. І головною причиною цього є те, що ніхто з них не здатний до підпорядкування. Це породжує і викликає постійні суперечки і сварки, погіршуючи і взаєморозуміння, і взаємини. Тут все підводні рифи повинні бути освітлені і вдень і вночі, щоб не натрапити на них і не розбитися.

Для ґрунтовного «тільця» його партнер - власність, особистий інвентар, і «Леву» потрібно завчасно подумати про це і ретельно все зважити. Загальна в цьому шлюбному союзі то, що обидва мають любов до грошей, тільки «тілець» заробляє і збирає їх сам, а «лев» вважає за краще їх витрачати, і витрачати широко, «безбожно».

Цьому союзу часто загрожують різні сімейні сцени і вистави за сценаріями «лева», на які він є справжнім майстром. «Тельця» ці сюжети можуть довести до гніву і люті, до «білої гарячки» з усіма сумними наслідками. Крім того, «левиці» завжди і постійно повинні стежити за тим, щоб у її партнера не згасав вогонь любові і пристрасті. Його потрібно підтримувати всіма способами - і природними, і штучними. Відзначимо й інше: так як «леви» здатні втішати «незрозумілі душі» і поза домом, то ревнивому «бичка» цей шлюбний союз ніякого щастя не обіцяє і не приносить. Це підтверджують дані і соціальної і судової статистики.

Якщо «тілець» - сама обережність і ощадливість, справжній трудяга з одним тільки прагненням мати свою власність і забезпечену старість, то «лев» - це духовне панство, великодушність і благородство, щедрість і марнотратство, життєвий розмах і «політ в космічні простори». Оскільки чоловіки-«леви» люблять влаштовувати нічні пиятики в суспільстві «веселих хлопців», то їх супругам- «тільцям» частенько доводиться своїх улюблених тримати «під домашнім арештом» або навіть «за гратами», щоб їх охороняти і захищати від різних небезпек.

І не тільки через те, що гроші вони розкидають на всі боки, але в ці розважальні гулянки нерідко втручаються і «нічні метелики» - легковажні і вітряні, які також вимагають і свою частку. Цей пункт, як правило, майже ніколи не знімається «з порядку денного».

І це ще не все. Якщо з роками все пристрасті й палахкотіння начебто втряслися і затухлі, все одно, «війна» між обома партнерами триватиме, хоча вже в іншому напрямку. Тепер піде «війна визвольна», «війна за свободу і незалежність», а це значить, як то кажуть в російському прислів'ї - «хрін редьки не солодший». І тому, найкраще - цього шлюбного союзу уникати.

Сумісність Телець - Діва

Цей шлюбний союз удалий і сприятливий і для «тільця», і для «діви». Якщо між ними і не буде «шалене кохання», кохання Ромео і Джульєтти, то, в крайньому випадку, глибока симпатія і прихильність один до одного можуть зберегтися до кінця життя.

В основному обох примиряють і об'єднують реалістичні погляди на життя і здорова практичність, що є і служить міцним фундаментом їх гармонічної подружнього і сімейного життя. У цьому союзі інфляція або банкрутство зовсім виключені.

«Діви» своїх партнерів «бичків» шанують і цінують, а останні такого відношення з боку «дев» дуже раді і зі свого боку всіляко намагаються віддячити своєю любов'ю і почуттями, своєю турботою і поведінкою. Вони мають стільки спільного, що є на кшталт «дублерів», багато в чому безпомилково доповнюючи один одного. В цей шлюбний союз «тілець» приносить своє гаряче серце і почуття, а «Діва» - тверезу голову, практицизм , Розсудливість. Обидва вони гарно уживаються й миролюбні, в обох гостре чуття і смак до всіх господарських і фінансових питань. В основному всі розмови і бесіди між ними ведуться з приводу грошей і заробітку, планів на майбутнє. Обом це приносить душевну гармонію і радість у спільному житті, надає впевненість у майбутньому, піднімаючи їх дух і підтримуючи гарний настрій, підсилює їх працьовитість і працездатність. Тільки дай «бичка» волю і свободу дії - і це принесе вагомий матеріальний успіх, матеріальні блага.

Сумісність Телець - Ваги

Тут особливі коментарі не потрібні. Не дивлячись на те, що у "тільця" і "Ваг" досить велика подібність і багато спільного, проте тривалий шлюбний союз між ними неможливий через зовсім протилежні життєві принципи.

Сумісність Телець - Скорпіон

Між «телям» і «скорпіоном» буває або велике притягання, або явний антагонізм, але байдужість - ніколи. Цей шлюбний союз «вулкан із двома кратерами», з яких вічно і постійно димлять клуби ревнощів. Причому, ревнощів у квадраті або навіть в кубі. Це - зустріч сірники з смужкою сірки на коробці, тому - будьте обережні і ті, і інші. Найменше тертя вже здатне викликати моментальне займання. Ці знаки Зодіаку в гороскопах знаходяться в опозиції. Якщо тяжіння протилежностей в першій фазі любові чи створює будь-які перешкоди, то друга фаза - фаза відштовхування - вже зажадає тверезої оцінки, самовладання або навіть самозречення і самопожертви з боку одного з них.

Запасів почуттів і пристрастей у обох вистачить на десять життів інших людей. Довгий час для цієї пари, головну роль грає інтимне життя, еротико-сексуальна сторона. Іскри любові і пристрасті «скорпіона» відразу ж запалюють гарячу кров «тільця» в тумані сп'яніння породжуючи відому філософську думку, що «землю під ногами і небо над головою можна втратити, але ця любов буде жити вічно ...» Частково це і вірно, бо від великої пристрасності вони готові одне одного навіть «з'їсти». А зовні здається спокій і холоднокровність - це просто зоровий обман для навколишнього світу. І це у них виходить краще, ніж у будь-кого іншого, І ще відзначимо, що цей союз приносить красивих і талановитих дітей.

Обидва партнери схожі один на одного як своїм темпераментом і ярликом власника, так і розгнузданими пристрастями. Вірним супутником такого комплексу є почуття ревнощів, головний сценарист і режисер всіх домашніх драм або мелодрам, комедій або трагедій. Правда, коли все ладиться, коли вольові імпульси не перевищують норму, тоді ця пара в житті не пропаде, вона буде прекрасно процвітати і розвиватися, спільними зусиллями вистоїть у боротьбі з будь-якими недругами, конкурентами.

Альо если все ж в жітті НЕ буде клеїтіся, значить, цею союз Звернення до розладу, розріву и до загібелі. В останньому випадку, якщо таке загрожує, щоб уникнути зайвих жертв і втрат, в ім'я збереження власних нервових клітин і здоров'я, радимо - найкраще спокійно, миролюбно і гідно розійтися і пошукати своє щастя в іншій гавані.

Сумісність Телець - Стрілець

Тут коротко - шлюбний союз між «телям» і «Стрільцем» приречений на загибель як не має під собою ні найменшої твердого грунту. Одне тільки фізичне притягання - це барвиста мильна булька, що лопається від легкого життєвого вітерця.

Сумісність Телець - Козеріг

для меланхолійного серця «козерога» , «Тілець» вже є справжньою знахідкою. Як у одного, так и в Іншого почуття ма ють Постійний и трівалій характер. Як в любові, так і в шлюбі ця пара вірна й віддана один одному, що гарантує стабільний союз з великим коефіцієнтом міцності. І дійсно, як це підтверджують статистичні дані багатьох країн світу, в цьому шлюбному союзі розлучення - виняткова рідкість. Між ними, як правило, не виникає кохання «з першого погляду» або в вигляді «лісової пожежі», але зате з роками поглиблюється взаєморозуміння і згода, міцніє почуття прихильності.

Але і тут все ж є одне «але». Тут як сама любов, так і шлюбний союз повинні бути підкріплені грошима або іншими матеріальними благами. Якщо немає ні того, ні іншого, тоді краще даний союз не оформляти офіційно, законно. Це теж перевірена істина.

Обидва партнери пронизані і насичені життєвою реальністю і практичністю. У цьому шлюбному союзі переважає завзятість і витримка, витривалість і наполегливість, обмірковування і планування, нормальне ставлення до ощадливості, тобто всі ті властивості і якості людини, які сприяють здійсненню життєвої мети. Відразу ж після отпразднованія весілля, у них виявляються і загальні інтереси, і загальні плани, завдання, цілі, які в майбутньому і рухають їх уперед і вгору. А якщо «козерог» в цьому союзі приносить і свій власний будинок, то «тілець» його прикрашає в повному сенсі цього слова, одночасно поєднуючи приємне з корисним. А якщо тут і виникають будь-які розбіжності (у кого їх немає ?!), то вони настільки несуттєві, що даному союзу і спільному добру абсолютно не заважають.

Сумісність Телець - Водолій

Відразу ж можна сказати, що цей шлюбний союз для «тільця» є одним з найгірших, бо тут він не матиме ні спокою, ні відпочинку, так як грішки партнера - «Водолія» будуть його безперервно розбурхувати. «Тельцю» постійно доведеться справлятися як з самим «водолієм», так і з його друзями або подружками. Взагалі, тут є стільки відмінностей, що шлюбний союз між ними вже з давніх часів вважався нерозсудливим і недоцільним. Спостереження новітнього часу також підтверджують цю думку.

«Тельцю» необхідний осілий спосіб життя, гарантоване, забезпечене майбутнє. Він надзвичайно прив'язаний до свого дому, без нього просто не мислить свого життя. Найбільш блискучі і барвисті повітряні замки так і залишаються для нього мильними бульбашками, без найменшої користі, без найменшого спрямування. Він прекрасно розуміє і знає, що наш світ безперервно змінюється, прогресує, але любов і гроші, гроші і любов, якими вони були в колишні часи, такими і залишаться назавжди.

У «Водолія» процвітає багата фантазія і яскрава, жива уява, виникають раптові думки, ідеї, вельми оригінальні, хоча часто і сумнівні, затії, нерідко спостерігається і легковажність, і легковажність, і бідному «бичка» постійно доводиться його «приземляти» і займатися більш земним і практичним, більш реальним і корисним.

Для чоловіка-«тел'ца» партнер жінка- «Водолій» -це постійний головний біль, одне горе і «головоломка». Вона ж любителька гострих відчуттів, швидкоплинних пригод і пригод, справжніх любовних авантюр. У той же час «Водолію» не під силу впоратися з упертістю і норовистість «тільця», з його свавіллям і свавіллям, і це не дивлячись на те, що він самий вірний і відданий партнер. Так, «тілець» не підлягає ніякому перевиховання, ніякої «переробці», ніякої «перебудови».

Як бачите, цей шлюбний союз загрожує різного роду несподіванками, всілякими «сюрпризами». Найчастіше все йде нанівець через хворобливе прагнення жінки- «Водолейки» побавитися, що трапляється не так уже й рідко, а також і її тяга до всього нового, незвіданого. «Телець», зрозуміло, з цим миритися не може, не хоче і не буде. Тому розлад і розрив, розлучення і розставання тут гарантовані.

Сумісність Телець - Риби

Шлюбний союз між «телям» і «рибами» будується на досить надійному фундаменті, так як між ними існує й фізичне тяжіння, і любовні пристрасті, у них в пошані і вірність і відданість, вони прив'язані один до одного до самої старості.

«Рибкою», що зв'язує свою долю з «бичком», більше від нього не відступається ні на крок. А «тілець», що зловив свою «золоту рибку», більше її від себе не відпускає, створюючи у власному "акваріумі" найкращі умови для її проживання.

У цієї пари багато спільного. Обидва люблять спокій, особливо - душевний. Обидва люблять затишок і зручності, все красиве і дороге. Обидва люблять «солодке» життя. Різниця тільки в тому, що «Риби» - це вроджені ледарі , Що живуть тільки сьогоднішнім днем, а «тілець» - неперевершений трудівник, що сам організовує свою долю, сам забезпечує своє майбутнє. Але, як би там не було, якщо тільки у «риби» власний будиночок, та ще з садком, то для «тільця» це найкраща приманка.

Цей шлюбний союз буде чудовий за хороших матеріальних умовах. Він вимагає достатку й заможного дозвільного життя, веселість і насолоди і, зрозуміло, любов, притім - жагучу. І щоб ця любов на пуховику не дуже-то розпестилася, у «тільця» завжди є свій реалістичний план, і досить надійний контроль над рахунком в ощадному банку.

«Рибам» цей союз дає впевненість у завтрашньому дні, вірність і відданість - нічого кращого вони не можуть і бажати.

Жінкам «тільцям» теж не доводиться ображатися на своїх партнерів із знака Риб - ті сумлінно віддають їм щирі почуття, душевну теплоту, сердечність. Їх пристрасті, разом узяті, миттю можуть розтопити цілий айсберг.

Більшість з «бичків» багато працюють і, природно, багато і втомлюються. Ось тоді їм і потрібен нагляд і спокій, турбота і догляд, а краще «риб» цього ніхто не зробить - вони вроджене милосердя. Єдино, чого тут потрібно побоюватися, так це міцних напоїв, сильнодіючих лікарських засобів або наркотиків, на яких «риби» іноді можуть траплятися. Але, як правило, «тілець» такого роду насолоди перекреслює за дві секунди, хрест-на-хрест, вважаючи за краще лише солодощі любові.

Кого їх немає ?
Новости