• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Гонконг скасує візи для росіян

23 квітня в Пекіні відбудеться підписання російсько-гонконгського двосторонньої угоди про скасування віз для громадян двох країн. 23 квітня в Пекіні відбудеться підписання російсько-гонконгського двосторонньої угоди про скасування віз для громадян двох країн

Гонконг скасує візи для росіян

Про це повідомила сьогодні віце-консул генерального консульства РФ в Гонконзі Вікторія Прохорова. Вона пояснила також, що угода набуде силі не відразу, а тільки після завершення "всіх необхідних внутрішніх процедур, обміну інформацією між усіма зацікавленими відомствами".

Читайте також: Колумбія скасувала візи для росіян

З російської сторони підпис у документі поставить посол РФ в Китаї Сергій Раз, з гонконгської - директор департаменту імміграції уряду Спеціального адміністративного району (САР) КНР Гонконг Саймон Пех.

Коли документ набуде сили, росіяни і мешканці САР Гонконг (Сянган) на взаємній основі зможуть здійснювати безвізові поїздки на термін до 14 днів. Це призведе до розширення двосторонніх торгово-економічних контактів і зв'язків в галузі туризму. За статистикою, за минулий рік Гонконг відвідали понад 37 тисяч російських громадян, що на 13 відсотків більше, ніж в 2007 році.

Новости