• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Форекс прогноз на сьогодні

Щоденний огляд торгів на ринку Форекс від Володимира Сівашова ( [email protected] )

Пара фунт / долар (GBP / USD)

Млява азіатська сесія п'ятниці і наступне, в ході торгів, падіння єдиної європейської валюти, спровокували активні продажі британського фунта проти американського долара. Курс пари, на цьому тлі, почав швидко знижуватися, проте на рівні 1.5450, спадна динаміка валюти була зупинена. Опубліковані, до цього часу, дані по роздрібних продажах у Великобританії, істотно перевищили попередні показники, викликали нову хвилю попиту на британський фунт . А виступ представника Банку Англії Бена Броудбент, який відзначив зниження ризику виникнення рецесії в країні і можливість прискорення темпів зростання економіки, спровокувало агресивні покупки британської валюти. Курс пари почав стрімко зростати, досягнувши на кінець торгової сесії, 2-х тижневого максимуму на позначці 1.5577.

У нашому прогнозі на сьогодні, припускаємо - продовження спадної корекції пари і зниження курсу валюти, орієнтовно, в цінову зону 1.5537 ÷ 1.5490, а потім, відновлення підйому до цільових рівнями: 1.5577; 1.5610 і 1.5676.

Ринок золота, як і раніше торгується в бічному діапазоні, обмеженому рівнями 1670 і 1645 $ за тройську унцію. Інвестори побоюються, напередодні довгих вихідних в Китаї, відкривати «лонги» вище верхньої межі, вважаючи за краще торгувати на відкатах всередині цього діапазону. В ході торгової сесії, в п'ятницю, вартість ф'ючерсів по золоту, слідуючи за динамікою американської валюти, в черговий раз, протестувала ці рівні, і завершила тижневе торгівлю на позначці 1666.14 $ за тройську унцію. Срібло, на торгах в п'ятницю, відзначилося агресивнішою динамікою, прорвавши попередній діапазон бокового руху і зафіксувавши новий шеститижневий максимум, на позначці 32.17 $ за тройську унцію.

Економічна статистика дня

В економічній статистиці понеділка - Австралія опублікує Індекс цін виробників за 4-й квартал. Китай - весь тиждень святкує Новий рік за місячним календарем. Торги проводитися не будуть, статистика не публікується. Єврозона представить Індикатор споживчої впевненості за січень, а в Канаді вийдуть Індекси провідних індикаторів за грудень.

Більш детальну інформацію щодо руху валют на ринку дивіться на сайті MaxiMarkets.Org, в розділі «прогнози» .

Представлені прогнози, це результат аналітичної оцінки ситуації на валютному ринку. Графіки та коментарі до прогнозів, ні в якому разі, не є рекомендаціями клієнтам для відкриття угод і представлені тільки, як аналітичний та порівняльний матеріал при розробці трейдерами власних прогнозів. Компанія не несе ніякої відповідальності, ні в якій формі, за можливі збитки або інші види шкоди клієнтів, прямі або непрямі, які можуть виникнути в разі використання прогнозів, представлених на нашому сайті. Трейдери самостійно несуть повну відповідальність за результати своєї роботи.

Новости