• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Взуттєві спатчі Мілана - місто взуття - Шопінг в Мілані

  1. Взуттєві спатчі Мілана
  2. Кращі взуттєві спатчі Мілана

Для більшого комфорту під час ходьби, вона виготовляється з трохи піднятими шкарпетками і має вкрай гнучкою підошвою, а також радує комплектацією - у фірмовій упаковці завжди знайдуться запасні набійки і шнурки. В результаті, протягом останнього століття італійське взуття не виходить з моди завдяки своїм незмінним достоїнств, і навряд чи покине зайнятий п'єдестал незабаром. Взуттєві спатчі Мілана відомі тим, що там можна придбати якісне взуття за ціною значно нижче, ніж в бутіку.

Ще одна безсумнівна перевага полягає в тому, що місцеві майстри шиють ексклюзивне взуття ручної роботи з натуральної шкіри майстерною вичинки, здатну задовольнити найвишуканіші і жорсткі вимоги.

Взуттєві спатчі Мілана

Звичайно ж, для бажаючих придбати подібний твір мистецтва невід'ємною частиною поїздки в Італію є шопінг в Мілані (Гід по найзнаменитішим бутіках і ательє значно прискорить і полегшить пошук останніх модних новинок). Відвідати взуттєві спатчі Мілана буде найбільш вигідним варіантом вони розташовані в передмісті «модної столиці» - це магазини при фабриках виробника, присвячені, як правило, однією певної марки. Взуттєві спатчі Мілана приємно дивують своїми знижками і багатим асортиментом: тут представлений величезний розмірний ряд і колекції поточного і минулого сезонів.

Найбільша концентрація спатчей знаходиться за півгодини їзди від Мілана, в Парабьяго - так званому місті взуття. Історично склалося так, що пошив туфельок і чобітків почався саме в цьому населеному пункті і процвітає там донині. Перша фабрика з'явилася тут в 1899 році і її засновником став Paolo Castelnuovo, доля якого з цього моменту назавжди зв'язалася з взуттєвим виробництвом, зробивши місто всесвітньо відомим. Високоякісна шкіра, стародавні традиції пошиття комфортною і елегантного взуття - ось основні характеристики ломбардні «шевців».

З розвитком промисловості, в цій зоні відкрилися взуттєві спатчі Мілана різних фабрик, від масового виробництва Fratelli Rossetti до індивідуального пошиття Claudio Morlacchi.

Фабрика Fratelli Rossetti бере свій початок ще в 1945 році, коли Renzo Rossetti відкрив маленьку ремісничу майстерню, почавши виробництво спортивного взуття. І нарешті, в 50-і роки з'являється компанія c її нинішнім статусом і починається масове виробництво класичного чоловічого взуття.

На сьогоднішній день фабрика випускає чоловічу та жіночу шкіряну взуття, від спортивної до «шик», як то кажуть в Італії. Супроводжуємо також на взуттєві спатчі Мілана та інших чимало відомих фабрик Ugo Rossetti, Banfi, Valsecchi, Luciano Padovan, Hogan

Супроводжуємо також на взуттєві спатчі Мілана та інших чимало відомих фабрик Ugo Rossetti, Banfi, Valsecchi, Luciano Padovan, Hogan

Відвідавши взуттєві спатчі Мілана деяких фабрик ви знайдете і розкішну ексклюзивне взуття, вироблену руками талановитих італійських майстрів і здатну підкреслити вишуканість і досконалість стилю свого власника. Саме тому, бажаючи відвідати Мілан в період розпродажів, обов'язково потрібно скористатися шансом і купити шопінг-тур, що включає в себе поїздки в кращі взуттєві спатчі Мілана, фабрики і аутлет! І оскільки в Італії можна придбати не тільки жіночу, але і ексклюзивну чоловіче взуття, яка демонструвала б статус і винятковість смаку свого власника, в подібний тур можна сміливо брати свого кавалера - нудьгувати йому не доведеться.

І оскільки в Італії можна придбати не тільки жіночу, але і ексклюзивну чоловіче взуття, яка демонструвала б статус і винятковість смаку свого власника, в подібний тур можна сміливо брати свого кавалера - нудьгувати йому не доведеться

Кращі взуттєві спатчі Мілана

Найкращі взуттєві спатчі Мілана для самостійного відвідування FRATELLI ROSSETTI, RICCARDO BANFI, VITTORIO VALSECCI і CLAUDIO MORLACCHI - в них знайдеться взуття на будь-який смак за приємною ціною, не дуже сильно б'є по гаманцю. Найчастіше відвідавши взуттєві спатчі Мілана можливо придбати не тільки взуття, а й ексклюзивні аксесуари з якісних матеріалів, а в таких магазинах, як Pollini представлена ​​ще й одяг деяких відомих марок. Розбираючи питання вартості продукції більш конкретно: різниця в ціні в порівнянні з бутиком на території міста складає приблизно 50%, а в європейських країнах накрутка може досягти триразового розміру.

Більш того, будучи володарем «зразкового» розміру ноги, в взуттєвих спатчах Мілана можна отримати знижку до 80%. Для жінки це 37 розмір і 41 для чоловіків.

Самим останнім і основною перевагою на користь поїздки на фабричний магазин - це відсутність підробок на полицях, які в звичайному бутіку можуть зустрічатися навіть у Італії.

Відрізнити такі «репліки», втім, не складе особливих труднощів, т. К. Італійське взуття - це концентрація найвищої якості матеріалів і копіткої праці її творців. З цієї причини таке взуття не може мати неакуратних швів, линяти або м'яти при носінні, а до ручної роботи завжди повинен додаватися відповідний сертифікат.

Однак, взуттєві спатчі Мілана мають один вагомий недолік - дістатися в них не так просто, оскільки вони завжди знаходяться за межею міста, тому для їх відвідування доводиться наймати машину. Через це покупка шопінг-туру на взуттєві фабрики обійдеться трохи дешевше, ніж постійна оренда транспорту.

Втім, також в якості альтернативи підійде поїзд від станції Porta Garibaldi Passante, проте в цьому випадку доведеться трохи обмежити себе в кількості покупок.

На сьогоднішній день фабрика випускає чоловічу та жіночу шкіряну взуття, від спортивної до «шик», як то кажуть в Італії. Супроводжуємо також на взуттєві спатчі Мілана інших чимало відомих фабрик Ugo Rossetti, Banfi, Valsecchi, Luciano Padovan, Hogan.

Перебуваючи в Мілані з метою покупки взуття без гіда, не можна забувати про вулицю Корсо Буенос Айрос - тут розташовується безліч різноманітних магазинів, в яких турист знайде не тільки зручні чоботи або підходять до сукні туфлі оригінального італійського виробництва, але і якісний одяг. Втім, цінова категорія міських бутиків все одно не зрівняється з фабричними спатчамі.

При подорожі в Італію через Мілан екскурсія по місту відкриє не тільки світ дешевого шопінгу, а й затишні європейські вулиці зі старовинними будівлями, зачаровують своїм неповторним виглядом і вражаючими аристократичністю і пишнотою оздоблення, а відвідування численних музеїв і галерей дозволить оцінити культурне багатство модної столиці.

Новости