• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Сокс, cокс, cокс :)

 1. Іторіі гри в сокс
 2. Як грати в сокс або Правила і етикет гри в сокс

У нас ... зроблені вони дуже добре, набиті пластиковим грануляром, що робить сокс більш довговічним. Доставка по всій Росії. Згодом з'являться різні забарвлення.

Згодом з'являться різні забарвлення

Іторіі гри в сокс

Гра в сокс була придумана в Америці 70-х.Тогда був один виробник сокс Hacky Sack, від нього все і пішло. Найперші м'ячики для сокса набивали бобами :) У сокса є три основних напрямки ... Footbag kick circle або Fottbag Freestyle - це спортивний вид гри сокс. Тут гравці повинні придумувати нескінченну кількість нових зв'язок і трюків з м'ячем. Другий напрямок це Volley Sock або Footbag Net. коли м'яч падає через сітку. І третій напрямок це сокс в Росії. Сокс в Росії це вулична гра з друзями в сокс.

Соксом прийнято називати гру в маленький в'язаний м'яч, в інших країнах сокс називають футбегом. Є ще назва Хакі Сак або Хакі Сек ... так були названі в'язані гватемалські футбег, якими в більшості випадків і грають в колі :)

Назва сокс пішло від зміненого на російський манер СЕК з назви Hacky Sack і підкріплене думкою, що футбег робиться з носка :) Оскільки Soсks з англійської перекладається як шкарпетки або панчохи. І цілком логічно, що перші м'ячі для сокса робилися з шкарпеток і набивалися чимось сипучим.

У Росії сокс з'явився в 90-их. Спочатку під назвою сокс, а потім став поширюватися вже як футбег в тому вигляді, в якому він існує в усьому іншому світі. Хоча навіть зараз про футбег в Росії мало хто знає і розвиток цього виду спорту підтримується лише невеликою кількістю ентузіастів.

Як грати в сокс або Правила і етикет гри в сокс

 1. Мінімальна кількість гравців - 1 людина :) але краще грати не менше ніж утрьох.
 2. Гравці (соксери) стають в коло діаметром 2-3 метри. Якщо гравців двоє то між 2-3 метра. Коли гравець один, то він відточує трюки сам :)
 3. Початківець рукою накидає сокс партнерові на рівень коліна.
 4. Сокс не можна відбивати руками і накидати самому собі (можна тільки підняти його з землі і кинути партнеру). Грати в сокс руками вважається поганим тоном, тому соксери намагаються ними не грати.
 5. Не можна плювати в коло гри, пропускати сокс в очко (між ніг), виправдовуватися або вибачатися перед партнерами, так як це не етично по відношенню до інших гравців.

За цими правилами соксери також грають в «драбинку» - сокс пасуется іншому гравцеві після певної кількості трюків (набивання).

Навчитися соксу не складно - досить пару раз спробувати, а на третій-четвертий все вже виходить само собою.

Відео зі соксу

Де купити сокс?

Новости