• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Переможці тендерів: Як дізнатися контакти переможців?

 1. зміст:
 2. 1. Переможці тендерів. Хто вони і яку інформацію про них можна дізнатися?
 3. 2. База переможців тендерів. Кому і для чого вона потрібна?
 4. 3. Що собою являють бази переможців торгів?
 5. Скільки коштує розсилка переможців тендерів?
 6. 4. Висновок

Вітаю Вас, шановний (а) колего! Останнім часом в мою службу підтримки часто надходять запитання такого змісту: "Як можна дізнатися переможця тендера?", "Де знайти контакти переможців держзакупівель?" І т.д. Тому в цій статті ми детально поговоримо про переможців тендерів і держзакупівель, а саме про те, де і як знайти інформацію про такі переможців та їхні контактні дані. І якщо вже ця тема багатьом так цікава, то пропоную вам докладно в ній розібратися.

І якщо вже ця тема багатьом так цікава, то пропоную вам докладно в ній розібратися

зміст:

1. Переможці тендерів. Хто вони і яку інформацію про них можна дізнатися?
2. База переможців тендерів. Кому і для чого вона потрібна?
3. Що собою являють бази переможців торгів?
4. Висновок

1. Переможці тендерів. Хто вони і яку інформацію про них можна дізнатися?

Переможець тендеру - постачальник (учасник торгів), який запропонував Замовникові кращі умови виконання контракту.

Інформація про таких переможців відбивається у відповідних протоколах, які в свою чергу розміщуються Замовниками (операторами) на сайтах і електронних майданчиках. Виняток становлять тендери, що проводяться закритими способами, і інформація про яких становить державну таємницю.

Якщо говорити про державні (по 44-ФЗ) і корпоративних закупівлі (по 223-ФЗ), то в підсумкових протоколах можна знайти наступну інформацію про переможців:

 • Найменування;
 • Поштова адреса;
 • ІПН.

Нижче представлений скріншот з офіційного сайту ЄІС.

Тут у відкритому доступі зазначено лише найменування переможця. А ось ІПН та адресу переможця можна знайти в самому протоколі підведення підсумків.

В реєстрі контрактів , Розміщеному на офіційному сайті ЄІС, список інформації про переможця значно ширше. це:

 • Найменування;
 • Поштова адреса;
 • Свідоцтво про Державну (ІН), ІПН, КПП, ОКПО;
 • Контактний телефон;
 • E-mail (електронна пошта);
 • ПІБ керівника (уповноваженого на підписання контракту особи) або ВП.

Нижче представлений скріншот з реєстру контрактів з інформацією про постачальника, з яким укладено контракт.

Причому на сайті sbis.ru можна без проблем знайти всю необхідну інформацію по даному постачальнику, вказавши лише його найменування. Хочу звернути вашу увагу на те, що у вільному доступі інформація представлена ​​в обмеженому вигляді, але і наявних даних буде більш ніж достатньо, щоб вийти на контакт з даними постачальником.

Корисна інформація для тих, хто шукає контакти переможців тендерів на будівництво. Проводячи аналіз ринку послуг з розсилання баз переможців, я натрапив на вельми цікавий сайт, який називається "Всім підряд" (//vsem-podryad.ru). Тут абсолютно безкоштовно можна знайти контактні дані переможців будівельних тендерів. Сайт дуже простий, зручний, а головне інтуїтивно зрозумілий. На сайті є можливість відфільтрувати переможців по категорії робіт і регіону, а також на сайті є номери повідомлень з гіперпосиланнями на сайт ЄІС.

2. База переможців тендерів. Кому і для чого вона потрібна?

В даний час бази переможців тендерів користуються великим попитом у різних категорій користувачів. Тому нижче ми з вами розглянемо, кому і для чого ці бази потрібні.

По-перше, такі бази потрібні банкам і брокерам, які пропонують переможцям різні фінансові послуги ( тендерні кредити , позики і банківські гарантії ). Переможці торгів - це їх цільова аудиторія. Швидше за все, вам вже доводилося стикатися з такою ситуацією. На сайті був опублікований підсумковий протокол, в якому вас визнали переможцем, і до вас моментально "посипалися" телефонні дзвінки з пропозицією оформити банківську гарантію. Або на ваш e-mail стали приходити листи з подібними пропозиціями. Якщо ж ви з цим не стикалися, то у вас все ще попереду.

По-друге, бази контактів переможців потрібні постачальникам і підрядникам, які самостійно не беруть участі в тендерах з різних причин. Наприклад, є постачальник автомобільних шин, яка не бажає самостійно брати участь у торгах. Він набуває базу переможців по його напрямку, а потім зв'язується з ними і пропонує свою продукцію, розсилає комерційні пропозиції. Або є невелика проектна організація, яка не в змозі самостійно прийняти участь в тендері на проектування великого об'єкта. Вона знаходить контакти переможця, який виграв контракт на проектування цього великого об'єкта, і пропонує йому свої послуги в якості субпідрядника для проектування частини об'єкта, або якогось його розділу (водопостачання, технологічні рішення і т.д.).

По-третє, такі бази потрібні різним дистриб'юторам, які виступають в ролі посередника між виробником товарів і переможцем. Для них це готова клієнтська база з актуальними адресами, телефонами і e-mail.

По-четверте, подібні бази можуть представляти інтерес для різних маркетингових і аналітичних агентств, які використовують інформацію з баз для підготовки аналітичних довідок і звітів.

3. Що собою являють бази переможців торгів?

Найчастіше це звичайні таблиці в форматі excel (csv), в яких містяться такі дані:

 • Об'єкт закупівлі;
 • НМЦК;
 • Регіон закупівлі;
 • Найменування Замовника;
 • Номер сповіщення на сайті ЄІС (+ посилання на сайт);
 • Дата публікації підсумкового протоколу;
 • Найменування переможця і його контактні дані (адреса, телефон, e-mail);
 • ПІБ керівника (або особи, уповноваженої на підписання контракту).

Приклади таких таблиць ви можете завантажити за цим засланні .

Сайтів, що надають послуги з розсилки переможців тендерів, в інтернеті більш ніж достатньо. Однак, все більшої популярності поряд з таблицями набувають онлайн-бази на кшталт //crmbg.su/ , Де є можливість налаштування фільтрів, пошуку додаткових контактів та суміщення відразу декількох зручних функцій прямо в он-лайн режимі. Здебільшого подібні бази містять інформацію про переможців державних (по 44-ФЗ) і корпоративних (по 223-ФЗ) тендерів. Збір таких даних автоматизований і відбувається за допомогою спеціальних програм - парсеров. Парсити (тобто збирати) інформацію про переможців комерційних тендерів значно складніше. Це пов'язано з тим, що таких ресурсів досить багато, у них різний інтерфейс, а також організатор комерційної закупівлі не зобов'язаний публічно розкривати інформацію про переможця. Тому інформацію про переможців комерційних тендерів в даний час ніхто не надає.

Розсилки переможців тендерів можуть бути як разовими, так і регулярними. Найчастіше такі e-mail розсилки роблять вранці на початку робочого дня. Термін підписки на розсилку може бути оформлений на 1, 3, 6 і 12-ть місяців.

Деякі сервіси пропонують своїм клієнтам безкоштовну розсилку переможців тендерів протягом пробного періоду (1-3 дні), щоб дати можливість оцінити актуальність даних і зручність роботи з базою.

Також дані сервіси дозволяють виконати більш точну настройку бази за такими параметрами, як ключові слова, галузь, регіон оголошення або поставки, Замовники, закон і т.д.

Скільки коштує розсилка переможців тендерів?

Розкид цін за підписку на розсилку досить великий. Нижче я навів інформацію про ціни, які мені вдалося знайти у вільному доступі.

1 місяць - від 1500 до 12500 рублів;
3 місяці - від 3900 до 18500 рублів;
6 місяців - від 7200 до 24500 рублів;
12 місяців - від 12600 до 34500 рублів;
Разова розсилка - від 300 до 700 рублів.

4. Висновок

Інформація про переможців тендерів - справа корисна і потрібна. В одних випадках ці відомості допомагають провести аналіз ринку, а в інших знайти нових клієнтів або партнерів. Однак слід розуміти, що якщо ви просто хочете зробити аналіз ринку і своїх потенційних конкурентів, то купувати готові бази вам ні до чого. Вся необхідна інформація є на сайті www.zakupki.gov.ru. Безумовно, це зажадає від вас певного часу, але зате це абсолютно безкоштовно. Якщо ж ви хочете прискорити процес збору та аналізу такої інформації, то можна скористатися будь-яким платним пошуковим сервісом з вбудованим модулем аналітики, наприклад тендерпланом .

А ось якщо ви продаєте фінансові послуги (банківські гарантії, позики, кредити), або є виробником або дистриб'ютором товару, то готові бази переможців тендерів вам просто необхідні. Уявіть, що кожен день проводиться кілька тисяч закупівель і моніторити вручну результати торгів просто нереально. А підписавшись на розсилку, ви щоранку будете отримувати лист зі свіжої базою, з якої можна відразу ж починати працювати (робити дзвінки або розсилати комерційні пропозиції). Деякі сервіси пропонують послугу півгодинної розсилки свіжих баз, тобто в ваших руках буде найсвіжіша інформація, яку ваші конкуренти отримають тільки на наступний день. В даному випадку навіть кілька годин фори є вирішальним моментом.

На цьому у мене все. Якщо у вас залишилися питання, то задавайте їх нижче в коментарях до цієї статті.

PS: Тисніть на соціальні кнопки, діліться цією статтею зі своїми друзями і колегами.

Хто вони і яку інформацію про них можна дізнатися?
Кому і для чого вона потрібна?
3. Що собою являють бази переможців торгів?
Скільки коштує розсилка переможців тендерів?
Останнім часом в мою службу підтримки часто надходять запитання такого змісту: "Як можна дізнатися переможця тендера?
Де знайти контакти переможців держзакупівель?
Хто вони і яку інформацію про них можна дізнатися?
Кому і для чого вона потрібна?
3. Що собою являють бази переможців торгів?
Хто вони і яку інформацію про них можна дізнатися?
Новости