• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Автопланшет DVR FC-950: відгуки, ціна | Де купити DVR FC-950 - аліекспресc або офіційний сайт

 1. Загальна інформація та можливості автопланшета
 2. Новинка 2018 року - Автопланшет DVR FC-950: характеристики, опції, зовнішній вигляд
 3. Опції автопланшета 7 в 1 - DVR FC-950
 4. Основні технічні характеристики автомобільного планшета DVR FC-950 і зовнішній вигляд
 5. Технічні параметри автогаджета
 6. Детальна інформація по відеореєстратора, радар-детектора і навігатора
 7. Радар детектор
 8. навігаційна система
 9. Автопланшет DVR FC 950 реальні відгуки
 10. Відгуки на DVR FC 950 з сайту Яндекс.Маркет
 11. Де краще купити DVR FC-950: аліекспресc або офіційний сайт і яка ціна
 12. підсумки огляду
 13. Відповіді на типові запитання з огляду
 1. ✅ Зміст статті:
 2. 🔴 1. Можливості універсального автопланшета DVR FC-950
 3. 🔴 2. Опис основних опцій автогаджета 15 в 1
 4. 🔴 3. Зовнішній вигляд, пристрій, комплектація і характеристики
 5. 🔴 4. Детальніше про реєстратора, радар-детектор, GPS навігаторі
 6. 🔴 5. Реальні відгуки та думки покупців відеореєстратора
 7. 🔴 6. Де купити DVR FC-950: на аліекспресc або на офіційному сайті?
 8. 🔴 7. Аналоги інших виробників і підсумки огляду
 9. 🔴 8. Відповіді на найчастіші запитання від читачів статті (FAQ)
 10. Автопланшет DVR FC-950 - це спеціалізоване багатофункціональний пристрій 15 в 1, яке виграє в порівнянні з аналогічними планшетами інших фірм. Чи це правда? Адже залишені на DVR FC-950 відгуки користувачів здебільшого позитивні. Давайте розберемося, чи так очевидно!

  У статті представден найповніший огляд японсько-корейського автогаджета ДСР ФС-950, зі свіжими відгуками 2019 року, а так само з тестами, відео, характеристиками і навіть інструкцією.

  У статті представден найповніший огляд японсько-корейського автогаджета ДСР ФС-950, зі свіжими відгуками 2019 року, а так само з тестами, відео, характеристиками і навіть інструкцією

  Загальна інформація та можливості автопланшета

  По суті один автогаджет DVR FC 950 містить в собі більше одного пристрою, які взаємодіють між собою:

  • Реєстратор, що дозволяє фіксувати все, що відбувається на дорозі, причому не тільки по напрямку руху, так як є відеореєстратор заднього виду.
  • Навігатор, за допомогою якого можна швидко, точно прокласти маршрут руху, тим самим забезпечити вільне переміщення по будь-якому району мегаполісу або на трасі.
  • Планшет на ОС Androin 4.4 з можливістю: постійного доступу до високошвидкісного інтернету через 3G або Wi-fi, установці додатків, ігор, перегляду фільмів, прослуховування музики.
  • Антирадар (радар-детектор) - зможе виявити поліцейські радари, а так же камери на великій відстані, щоб запобігти штрафи за перевищення швидкості.

  Антирадар (радар-детектор) - зможе виявити поліцейські радари, а так же камери на великій відстані, щоб запобігти штрафи за перевищення швидкості

  Відмінною особливістю всіх автомобільних планшетів аналогічній комплектації, є використання однієї з найбільш доступних, ефективних операційних систем - Аndroid. Регулярне оновлення програмного забезпечення, яке проходить, як правило, автоматично, покращує якість роботи планшета. Завдяки встановленню будь-яких додатків, а так само доступу до інтернету ви зможете відвідувати соціальні мережі, переглядати новини, погоду, рівень пробок і багато іншого, не відволікаючись на свій смартфон. Останнє пов'язано зі зручним кріпленням, а так само з орієнтацією автогаджета, так як кронштейн повертається на 180 градусів на всі боки.

  Останнє пов'язано зі зручним кріпленням, а так само з орієнтацією автогаджета, так як кронштейн повертається на 180 градусів на всі боки

  Зверніть увагу:

  На наш погляд і згідно відгуками, даний відеореєстратор 15 в 1 - кращий вибір серед автомобільних планшетів. Ергономічність автогаджета і конструкція відточена, забезпечені всі необхідні користувачу функції. При цьому відмінна якість доповнено прийнятною ціною.

  Хто виробник:

  Розробник прототипу даного автопланшета - Японська компанія Fujicam. Оригінальні автогаджети даного виробника цінуються на ринку електроніки якістю збірки, стабільністю роботи мікросхем і комплектуючих (пам'ять, процесор, материнська плата).

  Автогаджети DVR FC-950 - це аналоги оригінального автомобільного планшета від Fujicam, які збираються в Кореї з тих же комплектуючих Японського виробництва, але за вартістю набагато дешевше через низьку оплату праці збирачів, а так само через дешевизну деяких компонентів, що виробляються безпосередньо в Кореї (корпус, роз'єми, тачскрін, динаміки, дроти, акумулятор, зарядний адаптер). Все інше: мікропроцесор, RAM пам'ять, дисплей, матриця, лінзи реєстраторів поставляється з Японії.

  Власне саме цей факт - головна відмінність між відеореєстраторами Fujicam FC-950 і DVR FC-950.

  Власне саме цей факт - головна відмінність між відеореєстраторами Fujicam FC-950 і DVR FC-950

  Новинка 2018 року - Автопланшет DVR FC-950: характеристики, опції, зовнішній вигляд

  Як було сказано, автомобільний планшет, володіючи підвищеною універсальністю, допомагає водієві вирішити всі завдання під час їзди, в тому числі підвищити мультимедіа складову в салоні, допоможе скоротати час в пробках або при тривалих поїздках. Автогаджет DVR FC 950 повністю відповідає сучасним моделям планшетів, але його можливості набагато ширше, так як крім стандартних опцій, в нього вбудовані: навігатор, реєстратор, антирадар, фм модулятор, задній реєстратор.

  Опції автопланшета 7 в 1 - DVR FC-950

  навігатор GPS

  Передбачено постійний супутниковий обмін з 32-ма джерелами сигналу. При цьому вбудована всередині програмне забезпечення від НАВІТЕЛ дозволяє легко знаходити точні адреси, вибудовувати маршрути автомобіля, виводити на деталізовану і інтерактивну 3D карту.

  відеореєстратор

  Відеорегістрація, здійснюється не тільки по напрямку руху, але також дозволяє стежити за ситуацією практично навколо всього автомобіля завдяки двом ширококутним відеокамер. Запис здійснюється в автоматичному режимі, циклічно. Після того, як вільного місця на носії не залишається, відбувається видалення старого запису.

  Після того, як вільного місця на носії не залишається, відбувається видалення старого запису

  Радар детектор

  Пошук камер стеження, стаціонарних і пересувних патрулів розповсюджуваних радаром ГИБДД, ведеться по діаметру 360 °. Дальність виявлення сигналів достатня для того, щоб вжити заходів щодо зниження швидкості руху до встановлених правилами норм, а так же уникнути штрафів за порушення ПДР. Крім того, водій отримує інформацію про дальність до об'єкта контролю, а так само відомості про реальної законодавчої і гранично допустимої швидкості руху на даній ділянці. База точок радіопатрулірованія постійно оновлюється через інтернет з'єднання.

  FM-модулятор

  За допомогою трансмітера можна слухати аудіофайли, записані заздалегідь на флеш-карту. Сигнал передається на приймач шляхом перетворення файлів форматів MP3, отримуючи радіохвилі на певній частоті за допомогою Wi-Fi.

  Сигнал передається на приймач шляхом перетворення файлів форматів MP3, отримуючи радіохвилі на певній частоті за допомогою Wi-Fi

  Камера заднього виду

  Камера заднього виду

  Збільшення огляду навколо авто і детального вигляду ззаду здійснюється завдяки задньому відеореєстратора з парктроніком. Висновок інформації йде на окремий екран - це допомагає водієві під час паркування, крім того додаткова відеокамера допомагає значно швидше зорієнтуватися в складній дорожній ситуації. Інструкція по установці додаткової камери представлена ​​нижче.

  Інструкція по установці додаткової камери представлена ​​нижче

  Акселерометр (G-Sensor)

  Спеціальний G-сенсорний датчик забезпечує включення відеореєстратора при настанні різних нестандартних ситуацій - удар, різкий розворот або екстрене гальмування. Запис починається автоматично і дозволяє зберегти відеоінформацію про подію. Так само датчик може зберегти інформацію в відеофайл навіть при складних аварійних ситуаціях.

  Автомобільний планшет на Андройде

  Нарешті найприємніше - це ефективний доступ до високошвидкісного інтернету, який допомагає водієві отримувати всю необхідну інформацію з Мережі, завантажувати найрізноманітніші додатки, використовуючи для цього магазин Google Play. Функція незамінна в умовах міських пробок, далеких поїздках або під час вимушеного тривалого очікування.

  Функція незамінна в умовах міських пробок, далеких поїздках або під час вимушеного тривалого очікування

  Всі перераховані вище опції дають великий привід зробити попередній висновок: якщо купити автопланшет DVR FC-950 по вартості 11000 рублів, то ви заощадите значну суму, так як всі аксесуари окремо обійдуться набагато дорожче. Для переходу на офіційний партнерський сайт натисніть кнопку "Дізнатися більше".

  Основні технічні характеристики автомобільного планшета DVR FC-950 і зовнішній вигляд

  Автомобільний планшет має компактні розміри (всього 19 см шириною і 12 см - висотою), стильний чорний корпус, який гармонійно впишеться в будь-який тип салону автомобіля. Поверхня корпусу - матова, дисплей глянцевий, тому рекомендується наклеювати захисну антиблікову плівку. Для зручності користування в комплекті автопланшета DVR FC-950 є інструкція російською мовою з детальним описом і призначенням всіх функцій, а так же роз'ємів розташованих на поверхні корпусу.

  Технічні параметри автогаджета

  Відеорегістрація Фронтальна: HD1080p, 30 к / c, кодек Н.264, кут огляду 170 градусів.
  Додаткова (задня): HD720, кут огляду 140 градусів, парктронік. Особливості оптичних лінз фронтального реєстратора Оптика - шестишарові лінза FUJIVISION / Японська розробка / IR-лінза бачить в темряві Режими запису Циклічний, день / ніч Розмір дисплея 7,0 дюймів (дозвіл 800х480) Датчик руху Вбудований GPS Навігатор Навігація по 32 супутникам (карти Навітел) Радар-детектор Стpелкa, Krechet, Kordon, Кpіc-П, Х, Kа, Кu, Робот (частоти шукай в статті) Об'єм пам'яті 16 Gb + microSD флеш-карта до 32 Gb Мова / країна розробник Російська мова / Японія ОС Android 4.4. 2 Процесор A33 4ех ядерний, Cortex A7 1500 Hz Оперативна пам'ять 512 Mb DDR3 Захист інформації G-Sensor Д Щоб отримати додаткову опції: Wi-Fi, FM, Multi Touch Screen Комплектація Кронштейн на лобове скло, зарядний 12v, додаткова задня відеокамера, USB кабель, дроти для задньої камери, ключ NAVITEL, гарантійний талон, російськомовне керівництво користувача, акумуляторна батарея Li-ion 1600 mAh .

  Обов'язковий комплект включає:

  1. інструкція (керівництво з експлуатації);
  2. кріплення;
  3. реєстратор заднього виду;
  4. комплект USB кабелів;
  5. автомобільний зарядний пристрій.

  Детальна інформація по відеореєстратора, радар-детектора і навігатора

  Робота камери

  Вбудована в автогаджет високоякісна шестишарові оптика, новітні лінзи Японської розробки FUJI, а також встановлений кут огляду 160-170 °, забезпечують найвищу якість зображення Full HD 1080. Користуватися відеореєстратором просто, вся запис відбувається в автоматичному режимі, а при перегляді відзнятого матеріалу забезпечується висока чіткість навіть при настанні умов недостатньої видимості або високій швидкості руху.

  Вивчити найважливіші особливості, дізнатися, як користуватися автогаджетом допоможе відео огляд на автопланшет DVR FC-950.

  Відео-огляд автомобільного планшета

  Приклад запису фронтальної відеокамери

  Радар детектор

  Порівняння даного автопланшета наприклад c автогаджетом Mitsucam mc12 і ряду інших схожих по комплектації автомобільних планшетів, наочно показує переваги оглядається моделі. Незважаючи на свої скромні розміри GPS приймача, він зчитує сигнали у всіх діапазонах радіохвиль, частот, на яких працює ГИБДД. Новітні лазерні системи, що знаходяться на «озброєнні» у поліції сканується не тільки по ходу руху, але так само по периметру 360 градусів.

  навігаційна система

  МОЖЛИВОСТІ NAVITEL:

  Чи включається навігатор простим на відповідну іконку на робочий стіл. Далі за допомогою ручного режиму необхідно ввести адресу місця призначення, після чого система автоматично розрахує маршрут, вибере декілька найбільш зручних варіантів, запропонує їх на вибір водієві. По ходу руху здійснюється звукове та текстовий супровід.

  Налаштування NAVITEL:

  Окремо варто відзначити, що оригінальна продукція поставляється з вбудованими системами навігації NAVITEL і для Російського ринку комплектується зрозумілою розширеної інструкцією по налаштуванню навігатора, скачати її можна у нас на сайті, для цього натисніть кнопку нижче.

  Автопланшет DVR FC 950 реальні відгуки

  Максимально достовірно розповідає інформацію про автопланшет DVR FC 950 офіційний сайт і коментарі власників в соц.сетях або на форумах. Однак для повноти картини корисно вивчити відгуки користувачів, гідно оцінили вигідні переваги придбаного автогаджета DVR FC 950.

  Перш за все, покупців цікавить, скільки коштує автопланшет DVR FC 950. Порівнюючи автомобільний планшет з іншими зразками по фото і характеристикам, можна сказати точно - розглянутий в огляді девайс, є вигідним придбанням по співвідношенню ціни і якості. Оцінили автовласники і те, що в комплекті є вичерпна і зрозуміла інструкція на автопланшет, що дозволяє розібратися в усіх питаннях щодо застосування тих чи інших опцій. Відомості загальнодоступні російською мовою, передбачений якісний переклад і картинки.

  Відгуки на DVR FC 950 з сайту Яндекс.Маркет

  Маркет

  На відомому порталі DRIVE2 є кілька відгуків реальних покупців, ви можете прочитати один з них.

  Увага - остерігайтеся підробок:

  • Дізнатися інформацію у консультантів і купити автопланшет DVR FC-950 можна в спеціалізованому інтернет-магазині, посилання на відеореєстратор представлена ​​нижче. Не радимо вам робити замовлення автогаджетов на таких сайтах як: аліекспресс, АліБаба і т.д, так як там не надається гарантії, тривалі терміни доставки, невідомий виробник.
  • Офіційний інтернет-магазин, звичайно ж, краще і вигідніше, до того ж перевірений тисячами клієнтів, про що свідчать відгуки опубліковані вище. Скільки коштує автопланшет, а також які переваги відеореєстратор має в порівнянні з аналогічними автомобільними планшетами інших виробників так само розповість оператор-консультант.

  Всі відгуки на офіційному сайті:

  Де краще купити DVR FC-950: аліекспресc або офіційний сайт і яка ціна

  Де краще купити DVR FC-950: аліекспресc або офіційний сайт і яка ціна

  Даний відеореєстратор складно знайти в магазинах автомобільної електроніки, до того ж в роздрібному продажі на нього велика націнка (до 12000 рублів). Причина такої високої роздрібної ціни є той факт, що автомобільний планшет є спеціалізованим і не всім под'одіт, тому і в роздріб реалізується неефективно.

  Зовсім протилежна ситуація при замовленні безпосередньо у офіційного постачальника в Росії, тут немає націнок, а товар доставляється найкоротші терміни кур'єром або будь-якою фірмою вантажоперевезень, має сертифікат відповідності і гарантію 12 місяців. У роздрібному продажі даний відеореєстратор був помічений в деяких містах за ціною 10000-12000 рублів. На аліекспресс купувати аналоги вкрай не рекомендується.

  При замовленні з офіційного сайту доставка проіхводітся почтной Росії

  Міста доставки:

  Москва, Санкт-Петербург, Новосибірськ, Єкатеринбург, Нижній Новгород, Казань, Челябінськ, Омськ, Самара, Ростов-на-Дону, Уфа, Красноярськ, Перм, Воронеж, Волгоград, Краснодар, Саратов, Тюмень, Тольятті, Сочі, Іжевськ, Барнаул , Ульяновск, Іркутськ, Хабаровськ, Ярославль, Владивосток, Махачкала, Томськ, Оренбург, Кемерово, Новокузнецьк, Рязань, Астрахань, Набережні Челни, Пенза, Липецьк, Кіров, Чебоксари, Тула, Калінінград, Балашиха, Курськ, Ставрополь, Твер, Магнітогорськ, Іваново, Брянськ, Білгород, Сургут, Володимир, Нижній Тагіл, Архангельськ, Чита, Калуга, Сим ерополь, Смоленськ, Волзький, Курган, Череповець, Орел, Саранськ, Вологда, Якутськ, Владикавказ, Подольск, Мурманськ, Тамбов, Петрозаводськ, Кострома, Нижньовартовськ, Новоросійськ, Йошкар-Ола, Таганрог та інших містах Росії і СНД (Білорусь, Україна, Казахстан).

  DVR FC-950 є замовити і купити безпосередньо з дому, на офіційному сайті інтернет-магазину. Іноді там проводять акції зі знижками до 50%.

  Всі відгуки на офіційному сайті:

  1. Через офіційний інтернет магазин доставка здійснюється поштою або кур'єром.
  2. При цьому компанія приділяє найпильнішу увагу якості упаковки відеореєстратора для забезпечення цілісності і збереження планшета в процесі пересилання.
  3. З досвіду виконаних раніше численних замовлень можна стверджувати, що вжиті заходи з підготовки продукції до відправлення поштою, принесли відмінні результати. До теперішнього часу не надійшло жодної скарги від клієнтів.
  4. Пильна увага при упаковці гаджета звернуто на збереження екрану, як особливо крихкого елемента вироби.
  5. Крім того, незважаючи на міцний корпус автогаджета, передбачений виробником, при організації перевезення поштовими службами розроблено комплекс заходів, що забезпечує повну гарантію безпеки і цілісності планшета.
  6. Фактично, автомобільний відеореєстратор 7 в 1 доставляється адресатові в такому ж стані, як при покупці в магазині. Тільки ось економічна вигода від покупки через офіційний інтернет-магазин набагато істотніше.
  7. Ті покупці, які зробили придбання, і залишилися повністю задоволені покупкою, залишили позитивні відгуки про роботу компанії, які викладені вище.

  Ті покупці, які зробили придбання, і залишилися повністю задоволені покупкою, залишили позитивні відгуки про роботу компанії, які викладені вище

  підсумки огляду

  На закінчення констатуємо, що оглядає автомобільний планшет вигідно відрізняється за всіма параметрами, основна перевага залишається незмінним і залежить від того, хто розробник або виробник. Виріб справжнього Корейського заводського якості відповідає всім заявленим характеристикам, а так само має позитивні відгуки.

  Вбудовані опції працюють надійно і безвідмовно, HD відеореєстратор, навігатор бездоганно точний, а радар ідеально відстежує спецобладнання співробітників Державтоінспекції.

  Переваги спеціалізованого автопланшета DVR FC-950:

  1. Використання в одному пристрої всіх гаджетів, які можуть знадобитися водієві на дорозі або під час стоянок;
  2. Детальний і зрозуміле керівництво, що містить всі необхідні відомості по експлуатації автопланшета, що допомагає розібратися у всіх питаннях, наприклад - як включити радар;
  3. Виріб стильного зовнішнього вигляду;
  4. Компактні розміри;
  5. Надійність, безвідмовність в роботі;
  6. Доступна ціна;
  7. Можливість замовити автопланшет DVR FC-950 через сервіс "Пошта Росії" безпосередньо від постачальника.

  Відповіді на типові запитання з огляду

  Відповіді на типові запитання з огляду

  Краще на сайті:

6. Де купити DVR FC-950: на аліекспресc або на офіційному сайті?
Чи це правда?
Новости