• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Розбір гардеробу зі стилістом. Навіщо потрібна ревізія гардеробу / Школа Шопінга

Перше, що просять багато дівчат від стиліста - це провести ревізію гардероба. Багато хто вважає, що це така чарівна маніпуляція, після якої стане зрозуміло, що вам йде, а що ні, що купувати і як поєднувати. А найголовніше, поточний гардероб відразу ж перетвориться на цукерку, наповниться готовими і стильними look'мі, про які ви і не підозрювали, поки стиліст не відчинив вам на них очі.

А тепер по пунктах.

Навчитися в процесі ревізії поєднувати речі та аксесуари МОЖНА. Як і системно зрозуміти, що вам йде, а що ні.

Завдання стиліста на ревізії - відфільтрувати гардероб і прибрати все, що не сидить, вийшло з ладу або вийшло з моди, не підходить вам за способом життя, цілям і задачам.

Так, в процесі розбору гардероба будуть коментарі по речах, але картина і система в вашій голові глобально не склалося. Пояснювати всі тонкощі в процесі ревізії колись. Щось дізнаєтеся і зрозумієте, зрозуміло, але ще більше пройде мимо.

Створити цілу купу стильних комплектів за підсумками ревізії не завжди реально. А якщо все під викид? З чого комплекти будемо робити? Облом.

Моя думка - ревізія зі стилістом потрібна тоді:

- коли ви не хочете нічому вчитися самі і наймаєте стиліста надовго, на постоянку. Тоді йому потрібно знати, що діється у вас в гардеробі. Щоб потім якісно цей гардероб обслуговувати. Але нічому при цьому вас не вчити. А то з вас постійного клієнта не вийде, ви все зрозумієте, розберетеся і підете від цього стиліста у вільне плавання. А стиліст взагалі-то в такі моменти зайнятий формуванням клієнтської бази для отримання стабільного доходу від кожного клієнта. Так що вчити вас і пояснювати йому не з руки, йому потрібно "підсадити" вас (в хорошому все-таки сенсі) на свої послуги і працювати на вас довго і щасливо.

- коли ви вибираєте шопінг-супровід і просите стиліста, щоб всі речі в поточному гардеробі поєднувалися з майбутніми покупками. Тоді треба дивитися, що у вас є прямо зараз, до чого потрібно "пристикувати" нові речі.

- коли у вас рука не піднімається щось викинути, бо речей багато і всі коштували дорого, і потрібен безжалісний розбір польотів і суворе харакірі. Тому що самі ви просто перекладаєте речі з місця на місце.

В інших випадках, коли ви хочете НАВЧИТИСЯ купувати і поєднувати стильно відповідні вам речі самостійно і НЕ хочете ставати постійним клієнтом стиліста, вам потрібно НАВЧАННЯ. Вам в школу! Навчитися раз і назавжди і жити щасливо в гармонії з дзеркалом і гаманцем!

Хороший смак можна купити приблизно за ціною сумки або пальто, з гарантією результату за умови виконання та надання мені на перевірку всіх домашніх завдань :)

Залишилися останні місця на травневий базовий курс , Приєднуйтесь! Наступний тільки в липні!

За цей час стільки нісенітниці можна накупити і таких справ накоїти, що ціна курсу поруч не стояла :))))

Щоб вам було приємніше, ловите промокод АРМІЯШШ, який дає знижку 22% на базовий і Високий рівень курс зі зворотним зв'язком від Тетяни і знижку 30% на курс з куратором :-)

Тік-так, місця закінчуються :)

Буду рада бачити вас в ЦИТЬ і допомогти стати стилістом для самої себе!

Автор: Тетяна Тимофєєва

Назад в розділ А якщо все під викид?
З чого комплекти будемо робити?
Новости