• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Гардероб для жінки за 40

Носити можна майже все, але з розумом! Носити можна майже все, але з розумом

Вибираємо гардероб для жінки за 40

Фото: Instagram.com/tru_trussardi

Багато хто до цих пір вважають, що після 40 років все яскраві і цікаві речі пора видворити з гардероба. Але, на щастя, в сучасному світі дорослій жінці зовсім не обов'язково перетворюватися в сіру мишку. Навпаки, якщо вона хоче бути успішною в професійному та особистому житті, їй слід навчитися одягатися одночасно модно і елегантно.

Безумовно, основу офісних луків повинні складати базові речі. Але вони цілком можуть бути розведені чимось ультрамодним . Так, чи не буде проколом, якщо ви з'явитеся на роботу в строгих брюках, туфлях-Оксфорд і світшоти спокійного відтінку без активного принта. Підтримувати образ в діловій тональності буде сувора сумка-тоут і акуратна зачіска. Речі з Міккі Маусом, якщо вони вам подобаються, теж можна купувати, але тільки для шкарпетки будинку або на дачі.

Особливу увагу приділяйте своєї білизни. Врізаються в сідниці трусики або бюстгальтер, недостатньо підтримує груди, можуть сильно зіпсувати ваш зовнішній вигляд. У 20 блуза, надіта на символічний ліф, могла виглядати непогано, а ось після 40 вже точно буде виглядати неохайно.

Новости