• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Титов запропонував істотно знизити ставки страхових внесків

Фото: chelprof.ru

Знизити ставку страхових внесків, що перераховуються до Пенсійного фонду Росії з 22% до 14% - таку пропозицію бізнес-омбудсмен Борис Титов направив в адміністрацію президента Росії, уряд та інші органи влади. Про це 20 липня повідомило інформаційне агентство ТАСС з посиланням на лист, що опинився у розпорядженні ЗМІ.

За даними інформагентства, в документі містяться і інші пропозиції щодо зміни пенсійної системи. Зокрема, Титов пропонує забезпечити 100-відсоткове державне фінансування пенсійних зобов'язань, що виникли для громадян, які вийшли на пенсію до 1992 року. Бізнес-омбудсмен вважає, що необхідно сформувати окремий фонд старших поколінь і наповнювати його прямим фінансуванням з держбюджету і додатковими зборами з громадян, що заробляють понад 12 млн рублів на рік.

Крім того, Борис Титов вважає за необхідне перевести накопичувальну систему для працюючого покоління на добровільну основу і надати пільги роботодавцям і громадянам при формуванні добровільної накопичувальної пенсії. Також Титов пропонує ввести прогресивну формулу пенсійних виплат залежно від стажу роботи та суми всіх доходів громадянина, дозволити докуповувати пенсійний стаж і зробити пенсійні рахунки власністю громадянина, а не держави.

раніше омбудсмен повідомив , Що вважає роботу Пенсійного фонду неефективною, і запропонував передати його функції Казначейству.

Новости